Party Stories
Zofia Ślotała, Bal TVN 2015
ons.pl
Fleszstyle

Co za dekolt! Musicie zobaczyć Zosię Ślotałę w tej kreacji. Polska Jennifer Lopez?

Jednym z pierwszych gości, którzy pojawili się na dorocznym balu Fundacji TVN była Zosia Ślotała. I - po prostu zabrakło nam słów!

Stylistka i blogerka przygotowała na tę okazję megaseksowną suknię z licznymi rozcięciami projektu Łukasza Jemioła, której nie powstydziłaby się sama Jennifer Lopez (zobaczcie: Jennifer Lopez na 46. urodziny. Ta sukienka odkryła chyba wszystko!). Dodatkowe wrażenie robi fakt, że zaledwie dwa miesiące temu Zosia Ślotała została po raz pierwszy mamą.

Jak udało się jej tak szybko wrócić do formy? Chętnie poznamy jej sekret! A Wy?

Zobacz: Najpiękniejsze kreacje na balu TVN: Szulim, Rusin, Przetakiewicz i inni 

Jennifer Lopez


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Co za dekolt! Musicie zobaczyć Zosię Ślotałę w tej kreacji. Polska Jennifer Lopez?
Czy uwierzycie, że urodziła zaledwie dwa miesiące temu?

Jednym z pierwszych gości, którzy pojawili się na rozpoczynającym się właśnie w warszawskich Arkadach Kubickiego dorocznym balu Fundacji TVN była Zosia Ślotała . I… po prostu brak nam słów! Stylistka i blogerka przygotowała na tę okazję megaseksowną suknię z licznymi rozcięciami projektu Łukasza Jemioła , której nie powstydziłaby się sama Jennifer Lopez  ( zobaczcie:  Jennifer Lopez na 46 urodziny. Ta sukienka odkryła chyba wszystko! ZDJĘCIA ).  Dodatkowe wrażenie robi fakt, że zaledwie dwa miesiące temu Zosia Ślotała została po raz pierwszy mamą. Jak udało się jej tak szybko wrócić do formy? Chętnie poznamy jej sekret! A Wy? Zobacz:  Najpiękniejsze kreacje na balu TVN: Szulim, Rusin, Przetakiewicz i inni   Jennifer Lopez

Zosia Ślotała z dzieckiem
Newsy
Zosia Ślotała pokazała córkę! Jeszcze nigdy nie odkryła tak dużo!

Zosia Ślotała pokazała córeczkę! Stylistka unika chwalenia się dzieckiem w mediach społecznościowych i jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo! Do tej pory mogliśmy oglądać tylko plecy małej Rani. Teraz jednak zdecydowała się pokazać rysunek, jaki wykonała wspólnie z córką. Zosia Ślotała ma powód do dumy!    Zosia Ślotała w drugiej ciąży! Stylistka spodziewa się drugiego dziecka, którego ojcem jest również Kamil Haidar. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa. Podczas ostatniej wizyty w studiu "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że jest w połowie ciąży, co wskazuje na 4-5 miesiąc. Zosia Ślotała nie chce też na razie zdradzać płci dziecka. Podobnie jak przy narodzinach 1,5-roczniej Rani wiadomość ta wyciekła dopiero po narodzinach. Czy tym razem również uda utrzymać się wszystko w tajemnicy do samego końca?   Zobacz: Zosia Ślotała i jej siostra są niemal identyczne. Spójrzcie na ten uśmiech!   Zosia Ślotała pokazała córkę   Już niedługo Rania będzie miała rodzeństwo!

Ciężarna Zosia Ślotała na imprezie
ONS/East News
Newsy
Zosia Ślotała zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży! Kiedy rodzi?
Stylistka była gościem DDTVN!

Zosia Ślotała zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży! Stylistka była gościem we wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" razem z Kasią Kępką i opowiadały o tym, czy cokolwiek zmienia się w mózgu kobiety, kiedy spodziewa się dziecka. Na początku prowadząca Anna Kalczyńska zapytała Zosię Ślotałę o płeć dziecka. Gwiazda nie chciała zdradzić: Na razie nie chcę o tym mówić, ale mogę zdradzić, że jest to połowa ciąży. Oznacza to, że stylistka jest w 4-5 miesiącu ciąży, czego kompletnie po niej nie widać.   Kiedy rodzi Zosia Ślotała Zosia Ślotała niedawno potwierdziła informacje o tym, że niebawem na świecie pojawi się jej drugie dziecko. Z wyznania stylistki możemy wywnioskować, że rodzeństwo Rani przyjdzie na świat na przełomie maja i czerwca. To wspaniały czas, a Zosia Ślotała z pewnością bardzo tego wyczekuje. Co ciekawe po gwieździe kompletnie nie widać ciążowych krągłości. Podobnie zresztą jak u Ani Lewandowskiej. Czy Waszym zdaniem stylistka dobrze wygląda w ciąży?   Zobacz: Zosia Ślotała pokazała nowy filmik na Instagramie! Widać już brzuszek? Zosia Ślotała jest w ciąży!  Stylistka przywita drugie dziecko na wiosnę

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner