Zobaczcie najgorętsze trendy na sezon wiosna/lato 2021! Jeśli jeszcze nie wiecie na co postawić zbliżającej się wiosny i lata, już teraz zapoznajcie się z podstawowymi trendami, które będziecie widzieć dosłownie wszędzie. Koniecznie zobaczcie nasze wideo, żeby być na bieżąco!

Reklama

Zobacz także: Oto najpiękniejsze botki z wyprzedaży, które założysz też wiosną i jesienią 2021

1. Dres. Dres przestał kojarzyć się z uprawianiem sportu. Stał się codziennością. Jak się okazuje, moda może być wygodna!

2. Ugly sneakers. W 2021 roku nie rezygnujemy z ugly sneakers. Klasyczne białe lub czarne "brzydkie sneakersy" będą nadal ultra modne.

3. Oversize'owe marynarki w męskim stylu to kolejny trend, który nie opuści nas w 2021 roku. Szczególnie te o mocno zarysowanej linii ramion. Skup się na neutralnych kolorach - szarościach i beżach.

Zobacz także

4. Szeroki pas. Szeroki, podkreślający talię i często kontrastowy. Taki pasek powinniśmy wybrać wiosną 2021 roku. Pas w talii z pewnością doda stylizacji charakteru.

5. Kołnierz. Szerokie kołnierze zdominowały wybiegi. Z takim modowy look gwarantowany!

Reklama

6. Stanik na ubraniu. Dokładnie w takiej formie występuje w tym sezonie. To najbardziej szalony i kontrowersyjny element garderoby tego sezonu. Ale jakie robi wrażenie, prawda?

Reklama
Reklama
Reklama