Kreacje gwiazd na festiwalu w Cannes 2019
East News

Właśnie trwa 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes 2019, podczas którego zostanie przyznana Złota Palma. O prestiżową nagrodę walczy 21 filmów, a niektóre z nich właśnie podczas Festiwalu zostaną zaprezentowane światu po raz pierwszy. Na ekranie zadebiutuje m.in. długo wyczekiwana produkcja Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Film przedstawia prawdziwe wydarzenia - morderstwo żony Romana Polańskiego i jej przyjaciół. W filmie zagrał m.in. Rafał Zawierucha. 

Jak można było się spodziewać, Festiwal w Cannes przyciągnął całą plejadę sław. Na czerwonym dywanie można było zobaczyć zarówno hollywoodzkie gwiazdy, jak i piękne modelki. Zobaczcie poniżej galerię zdjęć i przekonajcie się, w jakich kreacjach zaprezentowały się celebrytki. 

1/7
Selena Gomez w Cannes 2019
East News

Kreacje gwiazd na festiwalu w Cannes

Selena Gomez zjawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes i trudno było oderwać od niej wzrok! Gwiazda zachwycała wyglądem, choć nie wybrała najbardziej spektakularnej sukni. Zaprezentowała się w gorsecie i spódnicy z dużym rozcięciem od Louis Vuitton. Do kreacji dobrała biżuterię Bulgari. Warto zauważyć, że spódnica Seleny Gomez miała wysoki stan, a talię podkreślał szeroki pasek - te dwa elementy to jeden z najgorętszych hitów tego sezonu. Nosimy tak zarówno spódnice, jak i spodnie. 

2/7
Julianne Moore w Cannes 2019
East News

Julianne Moore jest wierna klasyce i patrząc na jej stylizację, można pomyśleć, że aktorka znów zaprezentowała się w tym samym looku co zawsze. Gwiazda bez wątpienia kocha proste fasony, odkryte ramiona. Tym razem jej kreację zaprojektował dom mody Dior. Suknia pochodzi z kolekcji haute couture. Swoją stylizację Julianne Moore uzupełniła biżuterią Chopard. 

3/7
Stylizacja Longorii w Cannes
East News

Tymczasem Eva Longoria zastosowała słynny trik z odsłoniętą nogą (chyba wszyscy pamiętają słynną pozę Angeliny Jolie, która przeszła już do historii?) i skupiła na sobie wzrok wszystkich! Suknię aktorki zaprojektowała Alberta Ferretti. Kreacja zwracała uwagę marszczeniami i błyszczącymi elementami. 

4/7
Natalia Janoszek w Cannes 2019
East News

Na czerwonym dywanie zjawiła się także Natalia Janoszek. Aktorka i modelka zaprezentowała się w czerwonej kreacji o fasonie kojarzącym się ze ślubną princessą. Suknię zaprojektowała polska marka Lou.

5/7
Alessandra Ambrosio w Cannes 2019
East News

Modelka Alessandra Ambrosio postawiła na zwiewną kreację z elementami przezroczystości i piórami, które również są jednym z najgorętszych dodatków do ubrań w tym sezonie. Cały look modelki został zaprojektowany przez duet Ralph and Russo.

6/7
Tilda Swinton
East News

 Tilda Swinton wybrała kreację o najskromniejszym i najprostszym fasonie, ale jednocześnie wyróżniającą się zarówno szarą barwą, jak i błyszczącymi elementami. 

7/7
Elle Fanning w Cannes 2019
East News

Elle Fanning postanowiła za to zaprezentować się światu w sukni od Gucci z okazałą peleryną na plecach. Podkreślone ramiona sukni aktorki to oczywiście ukłon w stronę najgorętszych trendów tego sezonu. 

Więcej na temat Cannes stylizacje gwiazd