Małgorzata rozenek, Radosław Majdan Małgorzata rozenek, Radosław Majdan Małgorzata rozenek, Radosław Majdan Małgorzata rozenek, Radosław Majdan Małgorzata rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata rozenek, Radosław Majdan
Instagram
Co napisała Małgosia?
1/5
Małgorzata rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Halloween staje się u nas coraz popularniejsze i choć przypada na dzień 31 października, znane gwiazdy już teraz bawią się w przebraniach na imprezach. Z tej właśnie okazji Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebrali się za parę Indian. Można przypuszczać, że ten motyw szczególnie ceni sobie Radek, który przerobił tatuaż z Dodą na starego Indianina. Nie to jednak głównie zwróciło uwagę fanów pary. Małgorzatę i Radka oskarżono bowiem o obrażanie kultury Indian! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Czy stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana… pasują do siebie? A może para powinna coś w nich zmienić?

2/5
Małgorzata rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postawili na stroje pary Indian. Uwagę zwracała szczególnie kreacja Małgorzaty - seksowna sukienka mini z wielkim dekoltem. Szybko się jednak okazało, że nie wszystkim te kreacje przypadły do gustu. 

 

KULTURA NIE JEST PRZEBRANIEM!! -skomentowała jedna z internautek.

 

Wtedy wywiązała się ostra dyskusja! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Małgorzata i Radosław Majdanowie wkrótce się przeprowadzą. Gdzie będzie ich wymarzony dom?

3/5
Małgorzata rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek zareagowała na komentarz, pisząc: 

 

przebranie może być uszanowaniem kultury

 

Internauci nie pozostali obojętni na te słowa.

 

- To przebranie nie jest uszanowaniem kultury. Co ka do tego mini i dekolt? Oczywiście z całym szacunkiem, nie zgadzam się z Pania.

- owszem, gdy używa się jej by pokazać jej historie i znaczenie, a nie by zrobić sobie zabawne zdjęcie na instagram. Pozdrawiam miłej zabawy.

- Ten strój jest niesmaczny. Dla Indian używanie pióropusza, na którego noszenie pozwolić mogli sobie tylko wojownicy w celu pójścia na imprezę i wykonania takiego przebrania jest obraźliwe.

 

Rozenek szybko zareagowała!

 

Zobacz: Dwie kreacje gospodyni, huczna zabawa i... pomoc dzieciom! Za nami pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów

4/5
Małgorzata rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek nie przejęła się krytyką.

 

nie ma Pani większych problemów? To może przebierze się pani za dynię?:-))) - odpowiedziała.

 

Zobacz: Takich Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana jeszcze nie znaliście. Zobaczcie kulisy sesji dla VIVY! w Dubaju! EKSKLUZYWNE VIDEO 

5/5
Małgorzata rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Co wy na to? Małgorzata i Radek faktycznie obrazili kulturę Indian swoimi strojami?

 

Zobacz: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN W KURTCE Z ZARY. NADAL MOŻECIE JĄ KUPIĆ