Paulina Sykut w ubraniach z Bizuu
Instagram

Nie każdy odważyłby się połączyć te wzory, ale Paulina Sykut to zrobiła! Do tego jej ubrania kosztują majątek

Paulina Sykut w ubraniach z Bizuu
Instagram

Paulina Sykut staje się coraz odważniejsza w doborze swoich stylizacji i nie będziemy ukrywać, że jej looki za każdym razem nas zaskakują! Ostatnio gwiazda zrezygnowała ze zwiewnych sukienek i pojawiła się w damskim garniturze, a tym razem  połączyła wzory, które pozornie zupełnie do siebie nie pasują. Nie każdy zdecydowałby się na takie zestawienie. Zobaczcie poniżej, jak wyglądała i gdzie można kupić ubrania, które miała na sobie. 

Paulina Sykut stawia na clash print

Paulina Sykut pojawiła się na evencie Bizuu w ubraniach tej marki. Gwiazda miała na sobie sukienkę w grochy oraz rozpinany sweter w panterkę z zieloną lamówką. Trzeba przyznać, że dla wielu osób połączenie tak z pozoru niepasujących do siebie wzorów może wydawać się kontrowersyjne. Warto jednak zwrócić uwagę, że jednym z najgorętszych trendów sezonu jest print clash, który właśnie zachęca do tworzenia nieoczywistych i oryginalnych połączeń, miksów kolorystycznych i wzorów.

Nie będziemy  ukrywać, że spore wrażenie robią na nas ceny ubrań gwiazdy. Paulina Sykut wybrała bowiem sweter za 899 złotych, sukienka była jeszcze droższa! Kosztowała aż 1899 złotych! Skusiłybyście się na ubrania w takich cenach? 

Ubrania Pauliny Sykut pochodzą z kolekcji marki Bizuu

ubrania Pauliny Sykut
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58