Meghan Markle Meghan Markle zapomniała bielizny? Meghan Markle zapomniała bielizny? Meghan Markle, wideo
Meghan Markle
1/7
Meghan Markle

Meghan Markle od momentu kiedy została żoną księcia Harry'ego, zdecydowała się złagodzić swój wizerunek - zrezygnowała z sukienek z dekoltami, nie zakłada już mini, ani nie maluje się zbyt mocno. Stawia na klasykę i naturalność. Wydaje się, że jeśli zdała się na takie proste połączenia, wpadki nie powinny się jej zdarzać. A jednak!

 

Meghan Markle ostatnio założyła na bankiet w Marlborough House w Londynie żółtą sukienkę do kolan z odkrytymi ramionami. Do całości dobrała cieliste szpilki. Wszystko byłoby niemal idealne, gdyby nie fakt, że chyba... zapomniała bielizny?! Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii!

 

POLECAMY: Wpadka goni wpadkę... Tym razem Meghan wypowiedziała zakazane słowa

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/7
Meghan Markle zapomniała bielizny?
ONS.pl

Meghan wyglądała bosko w żółtej sukience. Problemem była jednak bielizna, a może jej brak (?). Zwróćcie uwagę na biust księżnej Meghan. Coś jej chyba się odznaczyło...

 

Zbliżenie na następnej stronie.

3/7
Meghan Markle zapomniała bielizny?
ONS.pl

Kiedy przyjrzymy się Meghan pod odpowiednim kątem, widać że Meghan albo nie założyła biustonosza, albo po prostu materiał z którego był wykonany biustonosz, był tak cieniutki, że coś się jej odznaczyło...

 

Widzicie to?

4/7
Meghan Markle, wideo

Przypomnijmy, nie pierwsza "bieliźniana" wpadka Meghan. Jeszcze przed małżeństwem z Harrym do sieci wypłynęły jej zdjęcia topless. Miało to miejsca tuż przed ślubem.

5/7
East News

Meghan następnym razem powinna skorzystać z pomocy brafitterki, która z pewnością lepiej pomoże jej dobrać bieliznę! ;)

6/7
Meghan Markle, wideo
7/7
East News
Więcej na temat wpadki Meghan Markle