Małgorzata Rozenek w sukience w czereśnie

Wszyskie fanki chcą wiedzieć, gdzie Małgorzata Rozenek kupiła tę sukienkę! My już znamy odpowiedź

Małgorzata Rozenek w sukience w czereśnie

Małgorzata Rozenek niustannie zachwyca swoje fanki kolejnymi stylizacjami. Gwiazda bez wątpienia interesuje się modą, co przekłada się na jej codzienne zestawy ubrań. Doskonale wie, jakie fasony, kolory i wzory są na topie oraz potrafi je odpowiednio ze sobą zestawić. Ostatnio zachwyciła swoje fanki w seksownej sukience we wzór czereśni. Wszystkie fanki chcą wiedzieć, gdzie ją kupiła, a my już to wiemy!

Małgorzata Rozenek w sukience w czereśnie

Małgorzata Rozenek najchętniej stawia na luksusowe domy mody i polskich projektantów, ale nie stroni od sieciówek czy niedrogich polskich marek, jak Mosquito. Tym razem jednak jej sukiena w czereśnie nie pochodzi z żadnego popularniego sklepu, a była... szyta na miarę specjalnie dla Małgorzaty!

Sukienka Małgorzaty Rozenek wyglądała świetnie i nie dziwi nas, że jej fanki marzą o podobnym modelu. Kreacja łączyła w sobie wiele trendów - hiszpański dekolt, rękawy z bufkami czy wzór. Ostatnio w sukience w czereśnie prezentowała się również Anna Lewandowska

Małgorzata Rozenek do swojej sukienki dobrała czerwone aksamitne sandały na szpilkach oraz torbekę Gucci w tym samym kolorze. 

Podoba się wam look Małgorzaty Rozenek? 

Małgorzata Rozenek w sukience w czereśnie

Małgorzata Rozenek dobrała dodatki w pod wzór sukienki

Małgorzata Rozenek z torebką Gucci

Małgorzata Rozenek w sukience w owoce

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51