Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin Kinga Rusin
Kinga Rusin
1/6
Kinga Rusin

To mogło zakończyć się wpadką! Najmodniejsze obecnie dżinsy, czyli tzw. mom's jeans, nie na każdej kobiecie wyglądają dobrze. Podwyższony stan, szerokie nogawki i długość 7/8 to trudne połączenie, które - jeśli zestawić je z nieodpowiednimi elementami - może zwiastować modową katastrofę. Jednak tym razem wyszło świetnie! Kinga Rusin, wychodząc z "Dzień dobry TVN", zaprezentowała stylizację, jak należy nosić mom's jeans! 

 

Zobacz też: Kinga Rusin jest poważnie chora! Dziś w "Dzień Dobry TVN" zastąpiła ją Woźniak-Starak!

 

Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Mom Jeans czyli Piramidy wracają do łask!

2/6
Kinga Rusin

Kinga Rusin zestawiła tzw. "dżinsy mamuśki" z golfem w kolorze ciemnego beżu oraz kolorystycznie dopasowanym do niego płaszczem. Monochromatyczna góra stylizacji perfekcyjnie pasowała do dżinsów. Nie bez znaczenia był również dobór butów...

3/6
Kinga Rusin

Nogawki sięgające ponad kostkę, do tego podwinięte, najlepiej zestawiać z botkami z wysoką cholewką, która "chowa się" pod spodniami. Do tego wysokie obcasy, które wydłużają sylwetkę i optycznie odejmują jej kilogramów. 

4/6
Kinga Rusin

Nie wiecie, jak wystylizować dżinsy w stylu lat 90-tych? Zainspirujcie się Kingą Rusin. Dziennikarka DDTVN robi to dobrze! Więcej zdjęć na kolejnych stronach.

5/6
Kinga Rusin
6/6
Kinga Rusin
Więcej na temat Kinga Rusin