Julia Wieniawa Marynarka, Zara, 199 zł Buty Balenciaga ponad 3 tys., buty Deichmann 239,90 Julia Wieniawa na ramówce Polsatu Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night
Julia Wieniawa
Hot look!
1/5
Julia Wieniawa

 

Julia Wieniawa kilka miesięcy temu została ambasadorką jednej z marek obuwniczych. Choć ona na współpracy zarobiła krocie, ceny butów nie są wygórowane i stać na nie przeciętnego obywatela naszego kraju. Okazuje się, że w najnowszej kolekcji, którą zaprojektowała śpiewająca aktorka, znalazł się model, który łudząco przypomina buty od francuskiego domu modu - Balenciaga. Model Triple S okazał się olbrzymim hitem i choć od premiery minął ponad rok, wciąż sprzedaje się jak świeże bułeczki. Czy projekt Wieniawy okaże się strzałem w dziesiątkę? Na pewno może niejako spełnić marzenie wielu osób. Zobaczcie porównanie!

 

Polecamy: Sukienka za 200 zł, czółenka za 100! Julia Wieniawa w stylizacji za grosze wygląda jak milion dolarów!

2/5
Marynarka, Zara, 199 zł

Na najnowszym zdjęciu Julka pozuje również w marynarce z nadrukiem imitującym skórę węża. Projekt znajdziecie w Zarze i zapłacicie za niego 199 zł.

3/5
Buty Balenciaga ponad 3 tys., buty Deichmann 239,90

Jeden z najnowszych modeli od Balenciagi - Triple S kosztuje ponad 3 tys. zł. Choć cena zwala z nóg, wiele gwiazd pokusiło się o ich zakup, m.in Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska, Margaret, Maffashion, czy Monika Olejnik. Julia Wieniawa natomiast ma bardzo podobne z Deichmanna za... 239,90 zł! Ładne?

4/5
Julia Wieniawa na ramówce Polsatu
ONS

Aktorka lubi bawić się modą.

5/5
Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night
ONS

Nie ma problemu także z chwaleniem się zgrabnymi nogami oraz dekoltem. Podoba Wam się jej różnorodny styl?

Więcej na temat Julia Wieniawa