Agnieszka Woźniak-Starak w oversizowej marynarce

Jej marynarka to hit! Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" postawiła na oversizowy model, który rządzi na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak w oversizowej marynarce

Oversizowa marynarka i szerokie jeansy - czy to połączenie może się udać? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, kiedy zdecyduje się na nie Agnieszka Woźniak-Starak. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" w jednym z ostatnich wydań śniadaniówki zaskoczyła wszystkich połączeniem jasnobeżowej marynarki w męskim stylu z białym t-shirtem i ciemnymi rozszerzanymi jeansami w kwiaty. Całość została uzupełniona złotą biżuterią w postaci delikatnego łańcuszka i czarnymi botkami na słupku. My totalnie kupujemy ten look!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w bardzo odważnej spódnicy wychodzi z "Dzień Dobry TVN". To ideał na wiosnę 2021

Jak nosić oversizowe marynarki w męskim stylu?

Jeśli tak jak Agnieszka Woźniak-Starak nie wyobrażasz sobie swojej garderoby bez oversizowej marynarki, koniecznie musisz wiedzieć jak i z czym ją zestawiać. Najprostszym rozwiązaniem będzie połączenie jej ze skinny jeans i botkami na obcasie. To zestawienie idealnie sprawdzi się na przykład w pracy. Jeśli chcesz podejść do oversizowej marynarki w bardziej oryginalny sposób, zestaw ją tak jak Woźniak-Starak z szerokimi jeansami i t-shirtem. Całość możesz uzupełnić ugly sneakers. Taka stylizacja jest totalnym sztosem na Instagramie. Kolejną opcją jest połączenie marynarki z ołówkową spódnicą. Jak widzisz, możliwości jest wiele!

Zobacz także: W tych spodniach nawet Agnieszka Woźniak-Starak nie wygląda dobrze! Ten fason mocno ją pogrubił

Jasna oversizowa marynarka w męskim stylu idealnie pasuje do Agnieszki Woźniak-Starak.

Jej marynarka to hit! Agnieszka Woźniak-Starak 

Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak są za każdym razem głośno komentowane w internecie.

Jak oceniacie look Agnieszki Woźniak-Starak?

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03