Izabela Janachowska oceniła suknię ślubną Joanny Krupy
Instagram

Janachowska ostro skrytykowała ślubną kreację Meghan Markle. A jak oceniła równie prostą suknię ślubną Krupy?

Izabela Janachowska oceniła suknię ślubną Joanny Krupy
Instagram

Izabela Janachowska oceniła suknię ślubną Joanny Krupy! W miniony weekend piękna modelka i gwiazda programu "Top Model" wyszła za mąż za Douglasa Nunesa. Uroczystość odbyła się w kościele w Krakowie, a panna młoda zaprezentowała się w delikatnej białej sukni z opadającymi ramiączkami. Teraz kreację Joanny Krupy oceniła ślubna ekspertka Izabela Janachowska, która kilka miesięcy temu ostro krytykowała prostą suknię Meghan Markle zaprojektowaną przez Givenchy... Czy według Janachowskiej, Krupa również zaliczyła wpadkę w dniu ślubu? Zdecydowanie nie!

 

Izabela Janachowska zachwycona suknią Joanny Krupy!

Izabela Janachowska na łamach swojego bloga wedding-dream.pl oceniła suknię ślubną swojej koleżanki ze świata show-biznesu. Prowadząca programu o tematyce ślubnej nie ukrywa, że jest zachwycona wyborem Joanny Krupy.  Żartowała nawet, że Meghan Markle i Givenchy mogą się uczyć od Krupy! 

Prosta, elegancka kreacja wykonana z gładkiej tkaniny nie tylko przepięknie podkreślała figurę Panny Młodej, ale także świetnie się układała i, co ciekawe nie widać było na niej śladu zagniecenia. Givenchy, uczcie się 😉- napisała na swoim blogu. (...) Do tego prosta, ale świetnie wykonana fryzura i podkreślający urodę modelki makijaż. Klasa!

Zgadzacie się z opinią Izabeli Janachowskiej?

 

Zobacz także: Joanna Krupa otrzymała niezwykły prezent ślubny!

 

Izabela Janachowska jest zachwycona suknią ślubną Joanny Krupy.

Joanna Krupa suknia ślubna
Instagram

 

Ekspertka zwróciła uwagę na każdy szczegół stylizacji Krupy.

Izabela Janachowska jeździ samochodem za 1,2 miliona złotych

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52