Anna Lewandowska w spódniczce w kratkę mini Just Paul

Hit Instagrama w Pepco za 15 złotych! Spódniczka w stylu Anny Lewandowskiej podbiła internet

Anna Lewandowska w spódniczce w kratkę mini Just Paul

Szukasz nowych propozycji do twojej wiosennej szafy? Jedną z nich udało nam się znaleźć w popularnej sieciówce Pepco. Mowa o kraciastej spódnicy mini za jedynek 15 złotych. Wśród polskich gwiazd możemy znaleźć wiele miłośniczek tego wzoru - należy do nich między innymi Anna Lewandowska, która w kracie zakochana jest już od dobrych kilku lat.

Zobacz także: Hit Instagrama w Biedronce za 17,99 zł! Te futerkowe klapki ma Kim Kardashian

Idealna spódniczka na wiosnę 2021 w stylu Anny Lewandowskiej

Oto stylizacja Anny Lewandowskiej z 2016 roku, która jest cały czas aktualna! Gdyby Anna ubrałaby się teraz dokładnie tak samo jak pięć lat temu, nadal wyglądałaby niezwykle modnie. Lewandowska postawiła na czarny trencz, który zestawiła z czarnym t-shirtem oraz kraciastą spódniczką mini od Just Paul (450 zł). Całość uzupełniła bordową torebką chanelką na pasku oraz ciężkimi botkami Louis Vuitton.

Anna Lewandowska w spódniczce w kratkę mini Just Paul

Klasyczna spódniczka mini w kratkę kosztuje w Pepco zaledwie 15 złotych. Dostępna jest w rozmiarach od S do XXL. Możecie ją znaleźć w sklepach od 25 marca do 7 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Będzie idealnie pasować do cięższych botków i czarnego trencza - dokładnie tak jak w przypadku stylizacji Anny Lewandowskiej.

Spódniczka mini w kratkę, Pepco, 15 zł
Pepco

Spódniczki w kratkę są w ostatnim czasie bardzo popularne na Instagramie. Oto kilka z inspiracji, które udało się nam znaleźć w sieci:

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48