Tallulah Willis ogoliła się na łyso. Dysmorfofobia córki Demi Moore
ONS

Córka Demi Moore choruje na dysmorfofobię. Aktorka ogoliła jej głowę na łyso

Tallulah Willis ogoliła się na łyso. Dysmorfofobia córki Demi Moore
ONS

Córka Demi Moore i Bruce'a Willisa od siedmiu lat zmaga się z rzadką chorobą, jaką jest dysmorfofobia. Zaburzenie psychiczne polegające na występowaniu lęku związanego z tym jak się wygląda. Tallulah cały czas próbuje przełamać strach, a w tym celu zamieściła niedawno w sieci wideo, w którym odpowiada jak ciężko jest jej uwierzyć w to, co widzą inni.

Czułam, że jestem brzydka (...) Ubierałam się w sposób, który eksponował moje piersi i pośladki. W ten sposób mogłam zwrócić na siebie uwagę - wyznaje.


Od tamtego momentu paparazzi kilkukrotnie zauważyli, że 20-latka ciągle zmienia wizerunek. Najpierw mocno przytyła, potem przefarbowała włosy na niebiesko. Przypomnijmy: Córka Demi Moore już tak nie wygląda. Mocno przytyła i zmieniła fryzurę

Teraz dziewczyna pokazała na Instagramie zdjęcia w nowej fryzurze, z głową ogoloną na zero. Amerykańskie media doszukują się nawiązania do roli Moore w filmie GI Jane z 1997 roku.

Nowy wizerunek dziewczyny nie zaintrygował jednak sławnej mamy. Na jednym ze zdjęć Demi sama odświeża fryzurę Tallulah. Czy to świadczy o tym, że jest dobrą mamą? A może wprost przeciwnie?
 

Tallulah Willis ogoliła się na łyso


Tallulah Willis ogoliła się na łyso


Tallulah Willis ogoliła się na łyso

 

Tallulah Willis kilka lat temu:


Tallulah w niebieskich włosach:

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10