Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night Aleksandra Żebrowska i Agnieszka Maciejak na Flesz Fashion Night Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night
Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night
ONS
1/4
Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night
ONS

We wtorek 4 września odbyła się już 7. edycja Flesz Fashion Night - imprezy uznanej za jedno z największych wydarzeń modowych w Polsce. Na jednym wybiegu zobaczyliśmy najlepsze stylizacje z kolekcji na sezon jesień-zima 2018/2019. Swoje kreacje zaprezentowali topowi polscy projektanci: MMC, Łukasz Jemioł, Lidia Kalita, La Mania, Mariusz Przybylski, Paprocki & Brzozowski, Bizuu, Agnieszka Maciejak i Maciej Zień. Każdy z nich, specjalnie na ten wieczór zaprojektował kreację haute couture dla towarzyszącej mu gwiazdy.

 

Sprawdź też: Ich kreacje rozkręciły wieczór. Zobaczcie co projektanci mówią o swoich sukniach na Flesz Fashion Night

 

Jedną z muz wieczoru była Aleksandra Żebrowska, dla której kreację na "Flesz Fashion Night" przygotowała specjalnie Agnieszka Maciejak. Maciejak stawia w swojej twórczości na modernistyczne podejście do mody. Artystka preferuje geometryczne konstrukcje, harmonię i prostotę.

 

Jak podoba się wam kreacja Maciejak przygotowana specjalnie dla Aleksandy Żebrowskiej na Flesz Fashion Night? Zobaczcie więcej zdjęć z tego niesamowitego wydarzenia w naszej galerii.

 

Zobacz też: POJEDYNEK: Czy może być coś bardziej sexy od kabaretek?! Zobaczcie, jak noszą je Anna

2/4
Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night
ONS
3/4
Aleksandra Żebrowska i Agnieszka Maciejak na Flesz Fashion Night
ONS
4/4
Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night
ONS