Agnieszka Woźniak-Starak w czarnych kozakach

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi w "Dzień Dobry TVN" w kozakach, które wyszczuplą i wydłużą każde nogi

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnych kozakach

Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca "Dzień Dobry TVN", doskonale wie jak ochronić się przed zimnem. Dziennikarka została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy wychodziła ze studia na rogu Hożej i Marszałkowskiej. Jej stylizacja od razu zwróciła uwagę wszystkich, m.in. ze względu na oryginalny futrzany kapelusz, ale nie tylko...

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na ogromny czarny puchowy płaszcz, który przypomina cieplutką kołdrę. W sam raz na mrozy! Dobrała do niego wcześniej wspomniany rudy futrzany kapelusz oraz inne dodatki: torebkę "poduszkę" (Maison Margiella, ok. 6,5 tys. zł) i czarne wysokie muszkieterki.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w butach jeszcze brzydszych niż kopyta?! Zapłaciła za nie 2200 złotych

Agnieszka Woźniak-Starak jest zmarzluchem, dlatego kiedy temperatury spadają niebezpiecznie poniżej zera, wtedy stawia na ciepły puchowy płaszcz.

Agnieszka Woźniak-Starak z torbą "poduszką" MAISON MARGIELLA za 6,5 tys. zł i w czarnym puchowym płaszczu

MAISON MARGIELLA to ekskluzywna torba skórzana na ramię w kolorze czarnym z charakterystyczną naszywką w kontrastowej bieli. Producenci w opisie podkreślają, że torba została zaprojektowana tak, by swoim krojem nawiązywać do zimowego ciepłego pikowanego płaszcza.

Agnieszka Woźniak-Starak z torbą "poduszką" MAISON MARGIELLA za 6,5 tys. zł

Ten model kosztuje 6,5 tys. złotych.

Woźniak-Starak torba

Agnieszka do całości dobrała czarne muszkieterki na stabilnym słupku. Ten model butów pięknie podkreślił  i jeszcze bardziej wydłużył jej nogi.

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnych kozakach

Jak oceniacie zimową stylizację Agnieszki Woźniak-Starak? My jesteśmy zakochani szczególnie w jej torebce i muszkieterkach!

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22