Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dwie osoby spadły ze sceny podczas finału polskich preselekcji
ONS
Newsy

Podczas preselekcji do Eurowizji doszło do groźnie wyglądających wypadków! Dziennikarze spadli ze sceny!

Zobacz zdjęcia!

Za nami wielkie emocje związane z wyborem reprezentanta, który już w maju wystąpi podczas Eurowizji. W polskich preselekcjach brało udział dziesięciu artystów, z których najwięcej głosów uzyskała Kasia Moś i to właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie piosenki w Kijowie. Niestety wczorajszy wieczór przyniósł nam nie tylko radosne informacje o wygranej Kasi Moś. Okazuje się bowiem, że tuż po zakończeniu relacji w telewizji, doszło do groźnie wyglądających wypadków! Co się stało?

Zobacz także: Kasia Moś będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2017! Zobacz wyniki i WYSTĘP zwyciężczyni! WIDEO

 

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zabłysnął świetnym angielskim. Zdradził swój patent na naukę języka

Upadek ze sceny podczas finału polskich preselekcji do Eurowizji

Tuż po wielkim finale polskich preselekcji na scenie zgromadziła się spora liczba fanów i dziennikarzy, którzy relacjonowali wydarzenia ze studia TVP i przeprowadzali wywiady z gwiazdami. Ścisk był tak ogromny, że w pewnej chwili dwie osoby spadły z wysokiego podestu, na którym stała scena. Jedna z poszkodowanych osób musiała skorzystać z pomocy lekarskiej.

 

Zobaczcie, co działo się na scenie po zakończeniu polskich preselekcji przed Eurowizją!

 

Zobacz także: Michał Szpak zachwycił podczas preselekcji do Eurowizji! Jego występ oczarował jurorów! Zobacz WIDEO

Zobacz: Czy w sytuacji wypadku do pracy lub z pracy przysługuje odszkodowanie?​

 

Przepełniona scena podczas polskich preselekcji do Eurowizji. 

Dwie osoby spadły ze sceny podczas finału polskich preselekcji
ONS

Na zdjęciu widać, jak ratownicy medyczni udzielają pomocy poszkodowanej osobie.

Dwie osoby spadły ze sceny podczas preselekcji do Eurowizji
ONS

Wypadek podczas polskich preselekcji do Eurowizji - dziennikarz spadł ze sceny

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Moś o Eurowizji 2017
Newsy
TYLKO U NAS: Kasia Moś komentuje swoje zwycięstwo! Spodziewała się wygranej?
TYLKO U NAS: Kasia Moś komentuje swoje zwycięstwo! Spodziewała się wygranej?

Kasia Moś na gorąco komentuje swoje zwycięstwo podczas polskich preselekcji na Eurowizję 2017. Artystka będzie nas reprezentować już w maju w Kijowie z piosenką "Flashlight". I choć była faworytką od samego początku, zupełnie nie spodziewała się wygranej! Czy ma już pomysł na swój występ podczas Eurowizji? Zobaczcie co nam powiedziała Kasia Moś - reprezentantka Polski na Eurowizji 2017!   Kasia Moś - kim jest reprezentantka Polski na Eurowizji? Kasia Moś 3 razy brała udział w polskich preselekcjach. W 2006 roku startowała z utworem "I wanna know", zaś w 2016 roku temu z "Addiction" (zajęła 6 miejsce).  Kasia Moś ma 30 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej. W 2012 wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji "Must Be the Music. Tylko muzyka". Podczas rundy eliminacyjnej zaśpiewała piosenkę „A Natural Woman” z repertuaru Arethy Franklin i zakwalifikowała się do półfinału. Ostatecznie zajęła 3 miejsce. Widzowie doskonale znają ją z reklam Link4.    Piosenka Kasi Moś na Eurowizję Kasia Moś zaśpiewała utwór "Flashlight" (słowa: Kasia Moś, Rickard Bonde Truumeel, Pete Barringer (DWB) muzyka: Kasia Moś, Rickard Bonde Truumeel, Pete Barringer (DWB). Zdobyła najwyższe noty od jurorów oraz zajęła 2. miejsce w głosowaniu publiczności, co łącznie uplasowało ją i tak na 1. miejscu podczas Krajowych Eliminacji.   Zobacz także:  Kasia Moś jedzie na Eurowizję! Ale to nie ona dostała najwięcej punktów od widzów - mamy dokładnie głosowanie! Węgorzewska przyznała wysoką notę Brzozowskiemu, a publiczność... zaczęła buczeć! Mamy nagranie! Doda o wyborze Kasi Moś na Eurowizję 2017! "Nie ma co gadać, trzeba..." Doda na Eurowizji 2017! Zaśpiewała piosenki zwycięzców konkursu! Zobacz ZDJĘCIA z koncertu Były łzy i radość! Zobacz zdjęcia Kasi Moś z finałowego koncertu! To ona jedzie na...

Doda na Eurowizji 2017
Newsy
Doda na Eurowizji 2017! Zaśpiewała piosenki zwycięzców konkursu! Zobacz ZDJĘCIA z koncertu
Doda na Eurowizji 2017! Zaśpiewała piosenki zwycięzców konkursu! Zobacz ZDJĘCIA z koncertu

Zobacz występ Dody!

Karolina Korwin-Piotrowska komentuje wyniki preselekcji do Eurowizji
East-News
Newsy
Karolina Korwin-Piotrowska komentuje wyniki preselekcji do Eurowizji! Nie uwierzycie, kto podobał się jej najbardziej!
Karolina Korwin-Piotrowska komentuje wyniki preselekcji do Eurowizji! Nie uwierzycie, kto podobał się jej najbardziej!

Karolina Korwin-Piotrowska skomentowała wyniki polskich preselekcji do Eurowizji! Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentował nasz kraj w Kijowie podczas wielkiego, międzynarodowego konkursu piosenki Eurowizja 2017. Zaciętą walkę stoczyło dziesięciu artystów. Jak już wiemy, zdecydowaną faworytką preselekcji okazała się Kasia Moś i to właśnie ona została naszą reprezentantką.  Zobacz:  Kasia Moś będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2017! Zobacz wyniki i WYSTĘP zwyciężczyni! WIDEO   Karolina Korwin-Piotrowska komentuje wyniki polskich preselekcji Okazuje się, że polskie preselekcje oglądała Karolina Korwin-Piotrowska, która za pośrednictwem Facebooka skomentowała to, co wydarzyło się na scenie w TVP. Okazuje się, że to nie Kasia Moś, która wygrała eliminacje przyciągnęła uwagę dziennikarki. Kto jej zdaniem powinien pojechać na Eurowizję? Doda! Doda to nie moja bajka ale ona jedyna powinna jechać na Eurowizje, żeby obciachu nie bylo.  Ona i jej biust. Dobranoc Państwu - napisała Korwin-Piotrowska.  Musimy przyznać,  że Doda rzeczywiście zaprezentowała się świetnie podczas gościnnego występu na polskich eliminacjach do Eurowizji. Zgadzacie się z opinią Karoliny Korwin-Piotrowskiej, że to właśnie Rabczewska powinna reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji?   Polecamy:  Doda właśnie kończy 33 lata. Od 18 lat jest na scenie. Zobacz, jak zmieniała się w tym czasie   Karolina Korwin-Piotrowska komentuje polskie eliminacje do Eurowizji.   Według dziennikarki to właśnie Doda powinna jechać na Eurowizję. Korwin-Piotrowska zachwycona występem Dody.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner