Trzeci odcinek show "The Voice od Poland" przyniósł wielkie emocje. Podczas występu jednego z uczestników Edyta Górniak popłakała się na wizji. Gwiazda schowała się za swoim fotelem, żeby kamery nie uchwyciły jej łez. Kto ją tak zachwycił? 20-letni Krzysztof Iwaneczko, który zaśpiewał utwór "Nieznajomy" Dawida Podsiadło i swoim występem podbił serca wszystkich jurorów! Co powiedzieli o jego występie?

WIDEO

player placeholder

"U mnie będziesz numerem jeden. Zajebiście!", powiedział Andrzej Piaseczny.

"Masz w sobie czar i świetną technikę", powiedział Baron.

"To wykonanie otwiera Ci drogę do kariery. To jest Twoja wielka szansa i ja nie dopuszczę do tego, żeby ona była zaprzepaszczona", powiedziała Maria Sadowska.

Zobacz także:

"Jak byłam małą dziewczyną to moje wyobrażenie o muzyce było dokładnie takie jak Twoje wykonanie. Zanim przeszłam całą drogę, miałam taką mocną wiarę, potem ją zgubiłam. Dzisiaj przypomniałeś mi, że to nadal istnieje. Dziękuję Ci za to!", powiedziała Edyta Górniak.

Wszyscy jurorzy przycisnęli przycisk z napisem "Chcę Ciebie", dlatego Krzysztof musiał wybrać, kto zostanie jego trenerem. Kogo wybrał? Marię Sadowską. Gwiazda była oczywiście zachwycona jego wyborem!

ZOBACZ: Sesja jak z bajki! Jurorzy "The Voice of Poland" w wyjątkowej odsłonie

Występ Krzysztofa Iwaneczko w "The Voice of Poland":

imgIErO1D-13d1c6c
imgqtg833-6bcc169
imgag17i8-43ed48e
img3qRCSF-77cdcb9

Pozostali uczestnicy show:

Patryk Skoczyński:

imgM2mMKx-8ab5233

Agata Geisler:

imgrHQkKp-3d5c736

Patryk Glinka:

imgjx1xfr-a7c814d

Karolina Leszko:

imgRuInzS-616b3ec

Fabian Kowolik:

imgScNj3t-2fbeb47