Adam Sztaba, Agnieszka Darnikowska
ONS
Newsy

Adam Sztaba ożenił się ze swoją menadżerką! To był ślub jak z bajki!

Poznajcie szczegóły ceremonii

Adam Sztaba wziął ślub! Juror "Must be the music" stanął na ślubnym kobiercu ze swoją partnerką Agnieszką Dranikowską. Był to drugi ślub popularnego dyrygenta. W maju 2015 roku Adam Sztaba rozwiódł się z Dorotą Szelągowską po dwóch latach małżeństwa. Dyrygent znalazł szczęście u boku swojej menadżerki! Dziś są już szczęśliwymi małżonkami!

 

Przybylska, Doda, Majdan, Szelągowska... Ich show-biznesowe małżeństwa trwały najkrócej! Rekordzista wytrwał zaledwie... kilka miesięcy!

Ślub Adama Sztaby - data i szczegóły

Ceremonia odbyła się 19 czerwca w luksusowym hotelu w okolicach Koszalina - podał "Fakt". Zakochani zdecydowali się na bajkową ceremonię w plenerze. Panna młoda zdecydowała się na zachwycającą, bardzo prostą, długą, białą suknię z głębokim dekoltem. Na głowie miała uroczy wianek, który idealnie pasował do zaślubin na łonie natury. Adam Sztaba miał na sobie granatowy garnitur i wyglądał świetnie! W ślubie udział wzięła jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele młodej pary. Przypomnijmy, że para ma już wspólnego synka Leopolda, który przyszedł na świat w styczniu tego roku. Para wychowuje również córkę Agnieszki z poprzedniego związku. Teraz wszyscy tworzą szczęśliwą rodzinę! Gratulujemy i czekamy na zdjęcia z uroczystości!

 

Zobacz też: Adam Sztaba o rozstaniu z żoną Dorotą Szelągowską: „Rozwód to strata, ale też refleksja”.

 

Adam Sztaba ożenił się! Gratulujemy!

Adam Sztaba
ONS

Jego żoną jest piękna blondynka Agnieszka Dranikowska.

adam Sztaba z kobietą w supermarkecie

Adam Sztaba
Facebook
Newsy
Adam Sztaba zabrał synka do studia nagrań! Musicie zobaczyć ich urocze zdjęcie!
Adam Sztaba zabrał synka do studia nagrań! Musicie zobaczyć ich urocze zdjęcie!

Adam Sztaba pokazał urocze zdjęcie z rodziną! Na internetowym profilu muzyka pojawiła się słodka fotka ze studia nagrań. Adam Sztaba niedawno ożenił się ze swoją menadżerką, z którą ma już półrocznego syna. Na zdjęciu widzimy, jak Adam intensywnie pracuje ze swoimi muzykami, a zza szyby oglądają go  niedawno poślubiona żona Agnieszka Darnikowska z synkiem. Mały Leopold wyciąga rączkę w stronę taty! Pierwsze nagranie. Miał drobne sugestie - napisał Adam Sztaba na swoim profilu. Fanki dyrygenta wręcz rozpływają się nad tym zdjęciem w komentarzach! Wcale im się nie dziwimy. ;) Taki mały, a już ma własne zdanie . Brawo! Trzeba tatusia nauczyć.   No to rośnie nam nowy artysta!   Niewątpliwie był bardzo zasłuchany:) Myślicie, że synek Adama Sztaby też będzie słynnym muzykiem?   Zobacz też: Adam Sztaba o rozstaniu z żoną Dorotą Szelągowską: „Rozwód to strata, ale też refleksja”.   Adam Sztab z żoną i synkiem w studiu nagrań. Czy synek Adama też będzie muzykiem? Adam Sztaba i Agnieszka Darnikowska wzięli ślub 19 czerwca 2016 roku. Pięknie razem wyglądają! Taka szczęśliwa rodzinka to naprawdę uroczy widok!

Dorota Szelągowska skomentowała śubne plany Adama Sztaby
ONS
Newsy
Dorota Szelągowska skomentowała ślubne plany Adama Sztaby: "Mam nadzieję, że tym razem..."
Co powiedziała?

Dorota Szelągowska skomentowała ślubne plany swojego byłego męża Adama Sztaby! Gwiazda "TVN Style" po raz pierwszy odniosła się do informacji o planowanej uroczystości i samego związku Adama Sztaby z Agnieszką Dranikowską. Juror "Must Be The Music" chce bowiem poślubić swoją agentkę, która zaledwie kilka tygodni temu urodziła mu dziecko. Nic nie wiem o tej uroczystości, ale życzę Adamowi wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że tym razem ułoży mu się lepiej - w rozmowie z "Twoim Imperium" skomentowała Dorota Szelągowska. Przypominamy, że Dorota Szelągowska i Adam Sztaba tworzyli szczęśliwy związek przez 11 lat. Para rozstała się zaledwie kilka miesięcy po ich głośnym ślubie w 2013 roku . Muzyk związał się wówczas ze swoją agentką, Agnieszką Dranikowską. Sztaba w ostatnim wywiadzie dla magazynu "VIVA!" przyznał, że rozwód z Szelągowską traktuje jako porażkę .   Zobacz także: Adam Sztaba o rozstaniu z żoną Dorotą Szelągowską: „Rozwód to strata, ale też refleksja”   Dorota Szelągowska komentuje ślubne plany byłego męża. Adam Sztaba zamierza poślubić swoją obecną partnerkę.

Adam Sztaba jurorem w programie Tylko muzyka
ONS
Newsy
Adam Sztaba został ojcem! Zdradził płeć i imię! Jest też naprawdę urocza fotka
Adam Sztaba został ojcem! Zdradził płeć i imię! Jest też naprawdę urocza fotka

Adam Sztaba został ojcem! 11 stycznia na świat przyszedł synek jurora "Must be the music". Maleństwo otrzymało imię Leopold . Muzyk na swoim Facebooku pisze: Leopold Sztaba: 11.01.2016, godz. 8:49. Przybył zauroczony III Koncertem brandenburskim J.S.Bacha :)) - informuje szczęśliwy tata!   Mamą synka Adama Sztaby jest Agnieszka Dranikowska, z którą związał się po rozstaniu z Dorotą Szelągowską.  Para wspólnie wychowuje 3-letnią córkę Agnieszki z jej poprzedniego związku. Teraz Adam został ojcem na cały etat! Gratulujemy i życzmy dużo zdrowia!   Adam Sztaba został ojcem!     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Leopold Sztaba: 11.01.2016, godz. 8:49. Przybył zauroczony III Koncertem brandenburskim J.S.Bacha :)) Posted by Adam Sztaba (Official) on  11 stycznia 2016     Adam Sztaba ma synka!   Adam Sztaba jest szczęśliwym ojcem synka Leopolda  

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner