Adam Sztaba i Dorota Szelągowska już po rozwodzie
ONS/Akpa

Sztaba i Szelągowska już po rozwodzie. Jak przebiegła rozprawa?

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska już po rozwodzie
ONS/Akpa

Informacje o rozstaniu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej zaskoczyło wszystkich. Nic nie wskazywało, że para która w 2013 roku wzięła ślub, już po kilku miesiącach będzie przechodzić kryzys. Niestety, w mediach pojawiły się informacje, że juror programu "MBTM" wyprowadził się z domu i rozpoczął nowe życie u boku swojej menedżerki. Córkę Katarzyny Grocholi wspierały wówczas jej przyjaciółki. Zobacz: Nie tylko Szulim wspiera Szelągowską. Jej rozstanie przeżywa też inna gwiazda

Według najnowszych doniesień prasowych Dorota Szelągowska i Adam Sztaba oficjalnie nie są już małżeństwem. Jak  donosi "Na żywo" para jest już po rozprawie sądowej, podczas której doszło do rozwodu. Okazuje się, że byli małżonkowie jeszcze przed sprawą podzielili swój majątek.

- Sprawy majątkowe na sali sądowej nie były rozstrzygane w ogóle. Małżonkowie już wcześniej podzielili to, co było wspólne, czyli głównie oszczędności. Dom, w którym mieszkali, kupiła matka Doroty- pisarka Katarzyna Grochola, więc Adam nie rościł praw do tej nieruchomości- zdradza źródło tygodnika.


Po wyjściu z sali sądowej Szelągowska i Sztaba nie unikali się, wręcz przeciwnie. Muzyk i gwiazda TVN Style zachowywali się jak dobrzy znajomi.

Zobacz na Polki.pl: Wielki kryzys w małżeństwie Sztaby i SzelągowskiejDorota Szelągowska w białym garniturze na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015


Adam Sztaba na finale Must Be The Music

 

 

Więcej na temat Adam Sztaba Dorota Szelągowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40