Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nowe zasady w The Voice
ONS
Newsy

Spore zmiany w nowej edycji "The Voice". Poinformowano o nich w ostatniej chwili

Na plus czy na minus?

Już jesienią na antenie telewizyjnej Dwójki ruszy piąta edycja "The Voice of Poland" - jednego z najpopularniejszych talent-show w naszym kraju. Od kilku tygodni kolorowa prasa żyła doniesieniami na temat nowego składu jury oraz tym kto zastąpi Marikę w roli prowadzącej. Dziś już wiemy, że na pewno zobaczmy Edytą Górniak, Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Barona i Tomsona. Do show powróciła także Magda Mielcarz znana widzom z pierwszej edycji. Przypomnijmy: Kurdej-Szatan ujawnia nazwisko nowej prowadzącej The Voice. Nie będzie to ona 

Produkcja robi wszystko, żeby program jeszcze bardziej zyskał na atrakcyjności, dlatego poza zaangażowaniem naprawdę dużych nazwisk ze świata show biznesu, zdecydowano się także na zmianę formuły show. Od teraz podczas "przesłuchań w ciemno" trenerzy nie będą się odwracać do wykonawcy, jeśli wcześniej nie zgłosili chęci wybrania go do swojej drużyny.
 

Tomson: W sytuacji, gdy nie odwrócił się żaden fotel, dotychczas była sytuacja taka, iż mieliśmy okazję odwrócić się do danej osoby, pocieszyć, porozmawiać, poprawić, a teraz będzie bardzo inaczej.

Baron: Będzie tak, że jeżeli nie odwrócimy się my, a odwróci się inny trener to oczywiście tam jest kontakt między nimi. Natomiast my do samego końca pobytu tej osoby na scenie nie wiemy czy to jest chłopak czy dziewczyna. Natomiast jeżeli nie odwróci się żaden fotel, bo na przykład nikogo nie porwie ten wykon, no to ta osoba brzydko mówiąc bez żadnego poklasku, pochwały bądź jakiegokolwiek komentarza będzie musiała opuścić scenę.
 

Myślicie, że takie rozwiązanie spodoba się uczestnikom? 

Zobacz: Takie rzeczy tylko w The Voice: Justyna i Edyta pozują do jednej fotki 

Gwiazdy na planie nowej edycji The Voice:

ONS
Newsy
Zmiany, zmiany zmiany! Edyta Górniak zdradza, co nowego będzie w „The Voice of Poland”
Ciekawi?

Już jesienią pojawi się nowa edycja programu "The Voice of Poland"! Będzie się ona jednak nieco różnić od poprzedniej. W nowym składzie jurorskim nie zobaczymy już Justyny Steczkowskiej, która podjęła decyzję o odejściu z show . Szykują się także inne zmiany. Edyta Górniak zdradziła co nieco: W tej edycji nie zobaczymy uczestnika, jeśli żaden z trenerów się nie odwróci. Z drugiej strony, udało mi się kilka razy zmotywować kogoś do dalszej pracy i dać taką minisugestię, krótkie lekcje przed kamerami. I jak się okazywało, bardzo szybko przynosiło to efekty,  tutaj jak nam zostało to odebrane, to trochę szkoda. Z drugiej strony, chyba na tym pierwszy etapie, najtrudniejsza rola, czyli powiedzenia "nie" została zdjęta z naszych ramion. Natomiast przyjdzie pora na trudne decyzje.. .   Edyta powiedziała również, co najbardziej lubi w programie oraz jakiego głosu będzie poszukiwać w tej edycji: Bardzo lubię pokazywać wyłowionym talentom, że potrafią więcej niż myślą i, że znaczą o wiele więcej niż myślą i mają o wiele większą wartość niż im ktoś kiedykolwiek powiedział, że mają.  Cudowne jest wtedy obserwować jak ktoś rozkwita i takie sytuacje nam się zdarzyły (…) Miałam super koloryt. Właściwie brakowało mi tylko głosu rockowego i myślę, że w tej edycji złowię jakąś taką duszę szaloną, taką nieokiełznaną.   Będziecie oglądać nową edycję show? Nam udało się zdobyć zdjęcia z planu pogramu. Edyta Górniak występuje na nich w roli elfa!

Marcelina Zawadzka w The Voice of Poland
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką w roli prowadzącej "The Voice of Poland"! 
Marcelina Zawadzka odchodzi z The Voice of Poland. Kto poprowadzi show? Kto w jury?

To już pewne: Marcelina Zawadzka żegna się z „The Voice of Poland” – zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska. Jak sobie poradzi w nowej roli? Już w sierpniu ruszają nagrania do 11. edycji „The Voice of Poland”. Jak ustalił „Flesz”, w muzycznym show TVP2 nie zobaczymy już Marceliny Zawadzkiej jako prowadzącej, a zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska (31)! – Kocham wyzwania, a rola prowadzącej „The Voice...” na pewno nim będzie – mówi „Fleszowi” Tomaszewska. Do tej pory Małgorzata była współprowadzącą „Pytanie na śniadanie”, występowała też w „Dance Dance Dance” razem z redakcyjnym kolegą Aleksandrem Sikorą. Teraz czas na debiut w nowej roli. – Nie ukrywam, stres jest. Każda produkcja rządzi się swoimi prawami, ale adrenalina, która zawsze się pojawia przy nowych projektach, jest bardzo przyjemna – mówi prezenterka. Czy czegoś się obawia? – Jestem bardzo wrażliwą i emocjonalną osobą. Najbardziej boję się... łez! A te na pewno się pojawią, bo na sto procent będę przeżywać stres uczestników – przyznaje Małgorzata. Ale to nie koniec zmian w programie. Do jury „The Voice of Poland” do łączy Urszula Dudziak, z kolei jej miejsce w „The Voice Senior” zajmie Małgorzata Ostrowska.  O The Voice przeczytasz w nowym "Fleszu", Małgorzata Tomaszewska w The Voice of Poland zastąpi Marcelinę Zawadzką! Żałujecie, że Marcelina odchodzi?   

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP! Dlaczego? Powód jest zaskakujący!
TYLKO U NAS! Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP! Dlaczego? Powód jest zaskakujący!

Wielkie zmiany w TVP! Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Party", Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi kolejnych edycji „ T he Voice of Poland” i „ T he Voice Kids” . To nie wszystko! W ostatniej chwili odwołano występ gwiazdy na tegorocznym koncercie literackim na festiwalu w Opolu. Skąd taka decyzja?  Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”! Decyzja TVP jest bardzo zaskakująca, bowiem terminy nagrań do „ The Voice of Poland ” i „The Voice Kids” były ustalane już wiele tygodni temu i nikt nie wspominał o zmianie prowadzącej . Dlaczego TVP zrezygnowało z Basi? Mówi się, że decyzja władz TVP była podyktowana tym, że aktorka zbyt często pojawiała się jako prowadząca show stacji. Wcześniej prowadziła też "Dance, dance, dance", teraz miała wrócić do "The Voice...". Dlaczego jednak zrezygnowano z niej w obu show? Jak zdradził informator "Party", Basi zaszkodziło to, że nie kryła się ze swoimi sympatiami politycznymi : brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła na Instagramie paradę równości . Czy Basia zniknie też z "M jak miłość"? Odpowiedź na to pytanie w magazynie "Party"!   Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan o seksie w "M jak miłość"! Czy czuje się skrępowana? Basia Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP Władze TVP uznały, że jest jej za dużo w telewizji. Choć to nie jedyny powód ich decyzji.      

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner