Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Justyna Steczkowska o Edycie Górniak
ONS
Newsy

Rzadki widok: Górniak i Steczkowska pozują do selfie. Justyna: To nie będzie dla mnie łatwy czas

Jaką jurorką będzie diwa?

Już niedługo ruszy 5. edycja największego muzycznego show TVP 2 - "The Voice of Poland". Najwięcej emocji budził fakt, kto zasiądzie w jury. Wielkim zaskoczeniem było odejście Marii Sadowskiej, która zdecydowała skupić się na nowej płycie. Z programem pożegnała się również dotychczasowa prowadząca - Marika. Przypomnijmy: Kolejna gwiazda odchodzi z "The Voice of Poland"!

Do jury po roku nieobecności wróciła Edyta Górniak, która obok Justyny Steczkowskiej, Tomsona i Barona oraz Marka Piekarczyka będzie oceniać młodych wokalistów. Najwięcej emocji budzi oczywiście konfrontacja dwóch diw. Choć panie publicznie opowiadają o swojej przyjaźni, wiele osób spekuluje, że wokalistki będą rywalizować o uwagę widzów. Justyna Steczkowska w rozmowie z TVP stwierdziła, że będzie szukać wśród uczestników silnych osobowości:

Będę szukała oryginalnych głosów, połączonych  z silną osobowością, będę szukała ludzi wrażliwych, ale takich, którzy wiedzą czego chcą, mają określony kierunek muzyczny. Bo z takimi wiem, że warto pracować, bo taka praca nie idzie na marne. Bo jest szansa, że coś osiągniemy. Żeby występować w taki show, trzeba mieć dużo siły, być przygotowanym na to, że to nie będzie dla mnie łatwy czas, ale wypoczęłam na wakacjach, wierzę się wszystko się uda i jako trenerzy damy z siebie wszystko. Mam nadzieję, że nasi uczniowie będą z nas zadowoleni z tego jak się z nami pracowało, ile czasu im poświęcaliśmy, wierzę, że będzie fajnie i do tej pory się udawało - mówi Justyna


Tymczasem na Facebooku Barona pojawiło się pierwsze wspólne selfie wszystkich trenerów - między Justyną a Edytą siedzi Piekarczyk. Jak myślicie, diwy będą ze sobą rywalizować?

Zobacz: Górniak pokaże pazurki w "The Voice 5". Zdradziła swoje plany
 
 Steczkowska na gorących wakacjach:

Barbara Kurdej-Szatan w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Kurdej-Szatan ujawnia nazwisko nowej prowadzącej The Voice. Nie będzie to ona
Kto zastąpi Marikę?

Już jesienią ruszy piąta edycja największego muzycznego show TVP, "The Voice of Poland". Znamy już oficjalny skład jury - do Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona z poprzedniej odsłony dołączyła Edyta Górniak , która zastąpi Marię Sadowską. Pojawienie się dwóch diw na planie produkcji wzbudza wielkie zainteresowanie mediów. Przypomnijmy:  Rzadki widok: Górniak i Steczkowska pozują do selfie. Justyna: To nie będzie dla mnie łatwy czas Z programem pożegnała się nie tylko Maria, ale i Marika, która prowadziła program przez trzy sezony. Od kilku tygodni prasa spekuluje, kto zajmie jej miejsce. Wśród najpoważniejszych kandydatek była m.in. Barbara Kurdej-Szatan . Aktorka która zdobyła popularność dzięki reklamom sieci telefonicznej doniesienia tablodiów skomentowała na Facebooku. Barbara na pewno nie pojawi się w programie, wskazuje jednak inną prowadzącą. Według niej do show wróci Magda Mielcarz : Fajnie fajnie, ale mi nikt takiej propozycji nie złożył :))) podobno ma to być Magda Mielcarz a zaraz będą pisać, że Kurdej-Szatan przegrała walkę.....żenada . - pisze Kurdej-Szatan Żałujecie? Zobacz: Górniak unika Steczkowskiej? Zapytaliśmy obie strony, i... Gwiazdy w finale "The Voice of Poland 4": 

Pierwszy odcinek The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
"The Voice": Pierwszy odcinek za nami. Wśród uczestników finalistka Idola
Justyna i Edyta ostro walczyły o solistów

Ruszyło najbardziej wyczekiwane muzyczne show TVP - " The Voice of Poland " . Jeszcze przed rozpoczęciem show najwięcej emocji wzbudzał konflikt Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak . W sprawie rzekomej rywalizacji pomiędzy wokalistkami głos zabrał nawet producent show. Przypomnijmy:  Górniak i Steczkowska podpisały umowę o przyjaźni? Głos zabrał producent The Voice Pierwszy odcinek rozpoczął się od wspólnego występu wszystkich trenerów: Justyny, Tomsona i Barona , Edyty oraz Marka Piekarczyka , którzy wykonali hymn programu "Tysiące głosów" . Później na scenie pojawił się pierwszy uczestnik, Maciej Zieliński , który zachwycił jurorów utworem Mroza "Nic do stracenia". Odwrócili się wszyscy, a solista trafił do grupy Tomsona i Barona. Kolejna uczestniczka, Aga Szewczyk , finalistka drugiej edycji Idola, również trafiła do grupy członków Afromental, którzy walczyli o nią z Markiem Piekarczykiem. Panowie na tyle starali się o jej względy, że obie diwy poczuły się niepotrzebnie w show: Edyta: Chodź Justyna, idziemy gdzieś na kawę Justyna: Tak, Edi, trzeba się napić czegoś dobrego Następnym zawodnikiem był Łukasz Szemraj . Jego występ oczarował tylko Marka Piekarczyka. Dużo emocji dostarczył widzom występ Jerzego Grzechnika . Do ostatniej chwili żaden z trenerów się nie odwrócił. Jednak pod koniec występu swój przycisk nacisnęli wszyscy poza Markiem. Wokalista trafił do grupy Edyty. Przekonała go w bardzo ciekawy sposób: Masz w sobie ogromną wrażliwość, jesteś przystojny, a ja właśnie rozstałam się z facetem  - mówiła Edyta się cudownie całuje - rekomendowała koleżankę Justyna Następnym uczestnikiem był  Marcin Molendowski . Choć odwrócili się wszyscy trenerzy, artysta również wybrał Edytę. Pokażę ci, czym jest pauza nawet tam, gdzie Edi twierdzi, że jej nie...

Rafał Brzozowski jurorem w the Voice of Poland
ONS
Newsy
Znany muzyk zastąpi Piekarczyka w The Voice 6. Zastąpi go finalista talent show
Jak się sprawdzi?

Szósta edycja popularnego show TVP, "The Voice of Poland", stała pod znakiem zapytania,a decyzję utrudniał fakt, że dotychczasowi jurorzy zdecydowali się na odejście z programu. Najpierw poinformowała o tym Justyna Steczkowska , następnie Marek Piekarczyk , a teraz Edyta Górniak . Zobacz:  Wystąpi czy nie? Edyta Górniak oficjalnie skomentowała swój udział w The Voice 6 Jak się jednak okazuje nie stanęło to na przeszkodzie producentom, którzy postanowili przeprowadzić castingi na nowych członków jury. Do duetu Tomsona i Barona dołączą trzy nowe osoby, a jak podaje jastrzabpost.pl, jedna z nich jest już odicjalnie znana. To Rafał Brzozowski , który zastąpi lidera zespołu TSA. Co ciekawe artysta sam brał udział w jednej z edycji show, ale niestety odpadł tuż przed finałem. Muzyk więc najlepiej będzie wiedział, jak czują się początkujący wokaliści i da im cenne rady.  To dobry wybór? Zobacz:  Ewa Farna na dużej imprezie w Katarze: "Nie mogę niczego publikować". A i tak wrzuciła zdjęcie     Zjawiskowa Górniak w finale The Voice of Poland:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner