Michał Piróg o kulisach pracy w TVN
ONS
Newsy

Miszczak namawiał Piróga do przejścia do konkurencji. Dlaczego odmówił?

Michał był o krok od transferu do Polsatu

Początek tego tygodnia zdecydowanie należy do Michała Piróga. Celebryta aktywnie promuje swoją autobiografię, a jego wywiad dla "Wprost" odbił się szerokim echem. Choreograf bez ogródek mówi w nim o zjawisku ukrytych gejów w polskim show-biznesie. Co więcej, sugeruje, że kilku naprawdę sławnych panów nie mówi głośno o swoim homoseksualizmie. Przypomnijmy: Szokujący wywiad Piróga: Mam dość ukrytych gejów. Padają duże nazwiska

W rozmowie z dziennikarką tygodnika Piróg dzieli się też innymi interesującymi faktami. Kilka miesięcy temu informowaliśmy jako pierwsi, że gwiazdor negocjował z Polsatem w sprawie "Tańca z Gwiazdami" i bycia jurorem w tanecznym show.Teraz przyznaje, że rozmowy były bardzo zaawansowane, a Edward Miszczak wręcz zachęcał go do odejścia z TVN-u. Ostatecznie Piróg zdecydował się zostać, a niebawem na TVN Style zobaczymy film dokumentalny o jego wyprawie do Rosji.
 

Jestem fajny, w miarę zabawny, umiem wyluzować, nie mam napinki z tego powodu, że jestem gwiazdą. Lubię pracować. Ostatnio mogłem pracować lżej, przyjmując pracę w Polsacie w "Tańcu z Gwiazdami". Ale taniec towarzyski nigdy mnie nie pociągał. Musiałbym dokonać samogwałtu. A po co mi to? Choć byliśmy w zaawansowanych rozmowach. Propozycja intratna, niby wszystko zarąbiste, wybrałem jednak coś innego. Wie pani, ja nie muszę być w telewizji. Edward Miszczak mówił: Idź do Polsatu. A ja: daj mi coś, co mnie zatrzyma, daj mi coś, czego nie robiłem. I dostałem zlecenie na film dokumentalny. Nie muszę zdradzać, że na dokumencie nie zarobię fortuny. Ale tu nie chodzi o wielkie pieniądze, większą sławę. Chodzi o wyzwania, pokazywanie świata. Jego problemów i uroków. To kocham w telewizji - tłumaczy w wywiadzie dla "Wprost".


Myślicie, że Michał Piróg w "Tańcu z Gwiazdami" byłby dobrym pomysłem?

Zobacz: Piróg zdradził powód chłodnej relacji z Piaskiem. To dlatego ma do niego żal

Wakacje Michała Piróga w Izraelu:

Piróg wspomina coming out
ONS
Newsy
Piróg mógł stracić pracę w TVN przez orientację: Były duże obiekcje
Jak na jego coming out zareagował Edward Miszczak?

Michał Piróg od kilku tygodni jest na językach całego show-biznesu. Gwiazdor wydał autobiografię, którą na części pierwsze rozłożył już jeden z tabloidów i dopatrzył się tam kilku kontrowersyjnych fragmentów o romansie ze znanym polskim wokalistą. Oliwy do ognia dolał wywiad Piróga dla "Wprost", w którym poruszył temat ukrytych gejów na rodzimych salonach. Przypomnijmy: Wojewódzki i Kammel mieli romans? Kuba odpowiada na zarzuty Piróga Choreograf intensywnie promuje swoje dzieło i ostatnio udzielił kolejnego wywiadu, tym razem z dwutygodnikiem "Show". Wraca w nim pamięcią do swojego głośnego coming outu sprzed pięciu lat, który również wywołał sporo szumu. Piróg przyznaje, że ujawnienie swojego homoseksualizmu, a rok później pochodzenia żydowskiego, zostało odebrane w jego macierzystej stacji dość sceptycznie. Pewne obawy miał nawet sam Edward Miszczak.   Pracowałem w telewizji co najmniej dwa lata przed swoim coming outem. Kiedy wyszło to, co wyszło, stacja miała duże obiekcje, czy powinienem o tym komunikować. A kiedy jeszcze doszło do tego, że rok później przyznałem się do żydowskiego pochodzenia, Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, bał się, że zostanie to odebrane jako próba podtrzymania atrakcyjności show. Oczywiście ta decyzja mogła zakończyć moją karierę w telewizji lub po prostu mogłem po wyjściu ze studia dostać w głowę butelką. Takie opcje także rozważałem - wyznaje w rozmowie z "Show". Z perspektywy czasu myślicie, że coming out bardziej Pirógowi pomógł czy zaszkodził? Zobacz: Piróg zdradził powód chłodnej relacji z Piaskiem. To dlatego ma do niego żal Michał Piróg promuje swoją książkę:

Wojewódzki komentuje plotki o romansie z Kammelem
ONS
Newsy
Wojewódzki i Kammel mieli romans? Kuba odpowiada na zarzuty Piróga
Zrobił to w swoim stylu

Nie milkną echa głośnego wywiadu Michała Piróga dla "Wprost". Celebryta poruszył w nim temat ukrytych gejów w polskim show-biznesie i przy okazji wymienił kilka nazwisk, co szybko zinterpretowano jako listę potencjalnie "podejrzanych". Wśród nich nie brakowało osób z pierwszych stron gazet, co zmusiło potem Michała do odkręcania całej historii. Przypomnijmy: Damięcki jest gejem? Piróg skomentował plotki Najwięcej emocji wzbudziła jednak wypowiedź Piróga o rzekomym romansie Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Kammela . Jego zdaniem, takie plotki od lat krążą w środowisku, ale po weryfikację tej informacji odsyłał już do samych zainteresowanych. Na reakcję Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Showman tradycyjnie już postanowił odpowiedzieć w swojej rubryce "Mea Pulpa" w Polityce.   Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy - podsumował Kuba. Spodziewaliście się innej reakcji ze strony Wojewódzkiego? Zobacz: Szokujący wywiad Piróga o ukrytych gejach. Padły duże nazwiska  

Piróg komentuje plotki o Damięckim
ONS
Newsy
Mateusz Damięcki jest gejem? Piróg: Wiem na pewno, że...
Nie milkną echa jego głośnego wywiadu

Od lat nie ustają plotki o ukrytych homoseksualistach w polskim show-biznesie. Ilość coming outów jest znikoma w porównaniu do statystyk, o których mówi się za kulisami, a to tylko podgrzewa atmosferę. Sporo szumu w tym temacie narobił ostatnio Michał Piróg , który w jednym z wywiadów rzucił kilkoma "podejrzanymi" nazwiskami. Przypomnijmy: Szokujący wywiad Piróga: "Mam dość ukrytych gejów. To obłudne małe fiutki!" Padają duże nazwiska Wśród osób wymienionych w wywiadzie dla "Wprost", pojawiło się nazwisko m.in. Mateusza Damięckiego . Piróg stwierdził wówczas, że o aktorze również plotkuje się, iż jest gejem, a wielu odebrało jego wypowiedź jako potwierdzenie tych doniesień albo przynajmniej sugestię, że jest w tym ziarnko prawdy. Co ciekawe, agentką Michała jest... matka Damięckiego. Być może to było dla niego impulsem, aby sprostować swoją niedawną wypowiedź. Kolejny absurd, z moją agentką śmieję się z tematu Mateusza Damięckiego, który nie jest gejem. Wiem to, bo był z moją największą przyjaciółką w związku - tłumaczy w "Super Expressie". Czekamy na kolejne dementi w sprawie innych znanych panów. Bo teraz jego brak może być bardzo wymowny... Zobacz: Ostra impreza Damięckiego. Bawił się nago z kolegami bez majtek   Michał Piróg na wakacjach:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner