Michał Piróg jurorem "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie?
ONS

Piróg jurorem w "Tańcu z Gwiazdami"? Podjął już decyzję

Michał Piróg jurorem "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie?
ONS

Na początku roku ogłosiliśmy jako pierwsi w Polsce, że "Taniec z Gwiazdami" pojawi się nieoczekiwanie w wiosennej ramówce Polsatu. Dotychczasowe przepowiednie gazet i portali odnośnie listy gwiazd, które miałyby zatańczyć jeszcze w TVN, legły w gruzach. Uruchomiło to za to falę nowych doniesień i nazwisk - tym razem zaproszonych przez Polsat. Zdradziliśmy też już kto poprowadzi show. Przypomnijmy: Znamy nazwiska prowadzących "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie

Kilka dni temu na łamach "Faktu" objawiła się też pierwsza potwierdzona jurorka - Beata Tyszkiewicz. Producenci nowego "Tańca" w zamierzeniu chcą zaproponować miks nowych twarzy z tymi, które znamy już z czasów emisji programu w TVN. Kogo jeszcze w jury widziała Nina Terentiew? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, wśród jej faworytów był i wciąż jest Michał Piróg. Wbrew temu co podawały niektóre media, Pirógowi zaproponowano rolę jurora, nie tancerza czy prowadzącego kulisy.

Choreograf prowadził już mocno zaawansowane rozmowy ze stacją w tej sprawie, ale ostatecznie odmówił. Dlaczego nie zdecydował się na transfer do Polsatu?
 

Nina lubi mocne charaktery i widziała Piróga w roli wygadanego, charyzmatycznego i ostrego jurora. Rozmowy były już na tyle zaawansowane, że na Michała czekał kontrakt, brakowało tylko jego podpisu. Ostatecznie jednak wycofał się z negocjacji i postanowił, że pozostanie w TVN. Nie jest tajemnicą, że TVN i Polsat nie dzielą się swoimi największymi gwiazdami, więc udział w "Tańcu" nie spotkałby się z aprobatą jego macierzystej stacji. Nina z kolei jest rozczarowana, bo bardzo liczyła na jego obecność. Teraz rozgląda się za kimś innym - zdradza w rozmowie z nami osoba związana z produkcją "Tańca z Gwiazdami".


Michał był dobrym kandydatem na jurora? Kogo widzielibyście zamiast niego?

Zobacz: Chcą Sylwię Grzeszczak w "Tańcu z Gwiazdami"! Przyjęła zaproszenie Polsatu?

Michał Piróg w gorącym Izraelu:

Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14