Michał Piróg na okładce WPROST
facebook Wprost
Newsy

Szokujący wywiad Piróga: Mam dość ukrytych gejów. To obłudne małe fiutki! Padają duże nazwiska

O tej rozmowie będzie głośno

Na rynek wchodzi właśnie autobiografia Michała Piróga. Książka popularnego choreografa wzbudziła już sporo kontrowersji - jej wersja recenzencka trafiła bowiem w ręce redakcji "Faktu", który dokładnie przeanalizował niektóre cytaty. Tabloid szybko połączył fakty i okazało się, że historia wielkiej miłości w publikacji to nic innego jak słynny już romans Piróga z Piaskiem. Przypomnijmy: Szok! Piróg opowiedział o romansie ze sławnym polskim wokalistą. Tabloid ujawnia nazwisko

Dziś w najnowszym numerze tygodnika "Wprost" ukazał się obszerny wywiad z Pirógiem, który jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę. Michał odnosi się w nim do plotek o homoseksualistach w polskim show-biznesie i wymienia nawet konkretne nazwiska. Oczywiście nie padają zdania mówiące wprost, że dany gwiazdor jest gejem. Dziwnym trafem jednak, pół-żartem, pół-serio, Piróg wymienia akurat te nazwiska, wokół których od lat krążą legendy i plotki o domniemanym homoseksualizmie.
 

Nie wyoutowałem Andrzeja Piasecznego. Nie ma w tej książce nic na jego temat (...) Czasem osoby nazywane inicjałami mają moje cechy, czasem partnera i przyjaciół (...) A dlaczego nie pomyślała pani o Mateuszu Damięckim, o którym się spekuluje, że jest gejem, a jego matka jest moją agentką. Albo o Robercie Rozmusie... Krzysztof Ibisz wtedy też mieszkał na Kabatach, w tym samym bloku co ja. Dzieliłem z nim taras. Sławomir Zielińskimi też chyba tam mieszka. Dla jednych Z. będzie Piasecznym, dla innych kimś innym (...) Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność. Nie każdy zaraz chce się wyoutować. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać (...) A słyszała pani, że Putin jest gejem? - wymienia w rozmowie z "Wprost".


Piróg ujawnia też szokujące kulisy świata polityki. Twierdzi, że niemal codziennie widuje znanych polityków z Wiejskiej korzystających z usług gejowskiej agencji towarzyskiej.
 

Jeśli społeczeństwo chce wiedzieć, którzy politycy są pedałami, to tu, w centrum Warszawy, przy Chmielnej, jest homoseksualna agencja towarzyska. Wie pani, piękni młodzi chłopcy, te rzeczy. I codziennie, regularnie podjeżdżają służbowe samochody prosto z Wiejskiej. Ja nie plotkuję. Nie będę podawać nazwisk. Żeby było śmieszniej, Ci, co najgłośniej krzyczą, że homoseksualizm jest zły, też podjeżdżają. Pamiętam, jak na jakimś spotkaniu jeden z tych polityków chciał, żebyśmy zrobili sobie wspólne zdjęcie. Powiedziałem: nie ma takiej możliwości, bo mówisz, że pedały to jest zło, a sam jesteś pedałem. Powiedz ludziom o tym, to wtedy możemy się fotografować. Przecież ten polityk ma chłopaka, żyje z nim, a wychodzi na mównicę i opowiada farmazony - wyznaje.


Niby Piróg nie powiedział nic konkretnego, ale włożył kij w mrowisko. Sprowokuje kogoś do odpowiedzi?

Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"

Maciej Zień całuje się z chłopakiem:

Wojewódzki komentuje plotki o romansie z Kammelem
ONS
Newsy
Wojewódzki i Kammel mieli romans? Kuba odpowiada na zarzuty Piróga
Zrobił to w swoim stylu

Nie milkną echa głośnego wywiadu Michała Piróga dla "Wprost". Celebryta poruszył w nim temat ukrytych gejów w polskim show-biznesie i przy okazji wymienił kilka nazwisk, co szybko zinterpretowano jako listę potencjalnie "podejrzanych". Wśród nich nie brakowało osób z pierwszych stron gazet, co zmusiło potem Michała do odkręcania całej historii. Przypomnijmy: Damięcki jest gejem? Piróg skomentował plotki Najwięcej emocji wzbudziła jednak wypowiedź Piróga o rzekomym romansie Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Kammela . Jego zdaniem, takie plotki od lat krążą w środowisku, ale po weryfikację tej informacji odsyłał już do samych zainteresowanych. Na reakcję Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Showman tradycyjnie już postanowił odpowiedzieć w swojej rubryce "Mea Pulpa" w Polityce.   Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel i Wojewódzki. Gej homofob ścigający innych gejów. Cudowny sen prawicy - podsumował Kuba. Spodziewaliście się innej reakcji ze strony Wojewódzkiego? Zobacz: Szokujący wywiad Piróga o ukrytych gejach. Padły duże nazwiska  

Piróg komentuje aferę z Piaskiem
ONS
Newsy
Piróg zdradził powód chłodnej relacji z Piaskiem. To dlatego ma do niego żal
Spodziewaliśmy się innej odpowiedzi

Ten tydzień rozpoczął się od prawdziwej bomby czyli wywiadu Michała Piróga dla "Wprost", w którym znany choreograf w dość niewybredny sposób porusza temat nieujawnionych homoseksualistów w polskim show-biznesie. Nazwiska przewijające się w rozmowie mogą zaskoczyć nawet tych, przed którym nasze salony nie miały tajemnic. Przypomnijmy: Szokujący wywiad Piróga o gejach w polskim show-biznesie. Padają duże nazwiska W rozmowie nie mogło oczywiście zabraknąć tematu Andrzeja Piasecznego , którego postać była punktem zapalnym już kilka tygodni temu, gdy "Fakt" ogłosił, że jeden z fragmentów autobiografii Piróga traktuje właśnie o jego romansie z wokalistą. W wywiadzie dla "Wprost" Michał potwierdza, że cytowana już wszędzie wypowiedź Piaska rzeczywiście znajduje się w jego książce. Zdradza też rzekomy powód ochłodzenia ich relacji, który w świetle wielu doniesień na przestrzeni lat, brzmi dość nietypowo. W książce cytuję fragment wywiadu, którego udzielił Piasek. Ale cytuję też fragment wywiadu Madonny, jak mówi o swoim byłym mężu. Może sobie pani domniemywać, co pani chce (...) Znamy się z Andrzejem. Nasza współpraca się nie układa. Jestem autorem choreografii do jednego z jego teledysków i chyba do dzisiaj mi nie wybaczył, że wyciąłem go ze scenariusza - tłumaczy. Wierzycie w takie zapewnienia? Druga strona konsekwentnie i wymownie milczy. Zobacz: Szok! Piróg opowiedział o romansie ze sławnym polskim wokalistą   Maciej Zień całuje się z chłopakiem:

Piróg o romansie z Piaskiem
ONS
Newsy
Piróg odniósł się do plotek o romansie z Piaskiem. Zaskakujący komentarz gwiazdora
Jak zareagował na doniesienia tabloidu?

Sobota upłynęła pod znakiem sensacyjnej publikacji w "Fakcie". Dziennik wczytał się w autobiografię Michała Piróga i ogłosił, że choreograf przez wiele lat był w związku z Andrzejem Piasecznym . Tego typu komentarze pojawiały się już w sieci wcześniej, ale nigdy nie były zadeklarowane w ogólnodostępnej prasie w tak zdecydowany sposób. Przypomnijmy: Szok! Piróg opowiedział o romansie ze sławnym polskim wokalistą. Tabloid ujawnia nazwisko Sądząc po reakcjach w komentarzach, wiadomość ta nie była dużym zaskoczeniem. Internauci podkreślali, że plotki o miłości Piróga i Piaska krążyły w środowisku już od wielu lat i tak naprawdę artykuł "Faktu" nie jest tak szokujący, jak mogłoby się wydawać. Zaskoczony natomiast zdaje się być sam Michał. Gwiazdor na swoim Facebooku opublikował krótką notkę, w której sugeruje, że doniesienia tabloidu są po prostu wyssane z palca, a ich interpretacja jego słów - błędna. Ciekawe kiedy dojdą do tego że byłem w związku z Lennym Kravitzem … to niesamowite że można widzieć i rozumieć słowa na tyle sposobów … - napisał Piróg. Jak myślicie, Piasek też zdecyduje się na jakiś oficjalny komentarz? Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner