Michał Piróg na okładce WPROST
facebook Wprost

Szokujący wywiad Piróga: Mam dość ukrytych gejów. To obłudne małe fiutki! Padają duże nazwiska

Michał Piróg na okładce WPROST
facebook Wprost

Na rynek wchodzi właśnie autobiografia Michała Piróga. Książka popularnego choreografa wzbudziła już sporo kontrowersji - jej wersja recenzencka trafiła bowiem w ręce redakcji "Faktu", który dokładnie przeanalizował niektóre cytaty. Tabloid szybko połączył fakty i okazało się, że historia wielkiej miłości w publikacji to nic innego jak słynny już romans Piróga z Piaskiem. Przypomnijmy: Szok! Piróg opowiedział o romansie ze sławnym polskim wokalistą. Tabloid ujawnia nazwisko

Dziś w najnowszym numerze tygodnika "Wprost" ukazał się obszerny wywiad z Pirógiem, który jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę. Michał odnosi się w nim do plotek o homoseksualistach w polskim show-biznesie i wymienia nawet konkretne nazwiska. Oczywiście nie padają zdania mówiące wprost, że dany gwiazdor jest gejem. Dziwnym trafem jednak, pół-żartem, pół-serio, Piróg wymienia akurat te nazwiska, wokół których od lat krążą legendy i plotki o domniemanym homoseksualizmie.
 

Nie wyoutowałem Andrzeja Piasecznego. Nie ma w tej książce nic na jego temat (...) Czasem osoby nazywane inicjałami mają moje cechy, czasem partnera i przyjaciół (...) A dlaczego nie pomyślała pani o Mateuszu Damięckim, o którym się spekuluje, że jest gejem, a jego matka jest moją agentką. Albo o Robercie Rozmusie... Krzysztof Ibisz wtedy też mieszkał na Kabatach, w tym samym bloku co ja. Dzieliłem z nim taras. Sławomir Zielińskimi też chyba tam mieszka. Dla jednych Z. będzie Piasecznym, dla innych kimś innym (...) Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność. Nie każdy zaraz chce się wyoutować. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać (...) A słyszała pani, że Putin jest gejem? - wymienia w rozmowie z "Wprost".


Piróg ujawnia też szokujące kulisy świata polityki. Twierdzi, że niemal codziennie widuje znanych polityków z Wiejskiej korzystających z usług gejowskiej agencji towarzyskiej.
 

Jeśli społeczeństwo chce wiedzieć, którzy politycy są pedałami, to tu, w centrum Warszawy, przy Chmielnej, jest homoseksualna agencja towarzyska. Wie pani, piękni młodzi chłopcy, te rzeczy. I codziennie, regularnie podjeżdżają służbowe samochody prosto z Wiejskiej. Ja nie plotkuję. Nie będę podawać nazwisk. Żeby było śmieszniej, Ci, co najgłośniej krzyczą, że homoseksualizm jest zły, też podjeżdżają. Pamiętam, jak na jakimś spotkaniu jeden z tych polityków chciał, żebyśmy zrobili sobie wspólne zdjęcie. Powiedziałem: nie ma takiej możliwości, bo mówisz, że pedały to jest zło, a sam jesteś pedałem. Powiedz ludziom o tym, to wtedy możemy się fotografować. Przecież ten polityk ma chłopaka, żyje z nim, a wychodzi na mównicę i opowiada farmazony - wyznaje.


Niby Piróg nie powiedział nic konkretnego, ale włożył kij w mrowisko. Sprowokuje kogoś do odpowiedzi?

Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"

Maciej Zień całuje się z chłopakiem:

Więcej na temat Michał Piróg geje i lesbijki
Przeładuj

Natasza Urbańska będzie pracować z córką?! Znamy ich plany!

zobacz 01:16