Radek Majdan odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
Newsy

Radosław Majdan ostro odpowiada Wojewódzkiemu! "Jesteś dla mnie NIKIM!". Później jest jeszcze mocniej!

"Obraziłeś kobietę, która jest moją żoną!"

Radosław Majdan ostro odpowiedział Kubie Wojewódzkiemu! Dziennikarz TVN w rozmowie z Playboy.pl mocno uderzył w Małgorzatę Rozenek i jej karierę, a także zarzucił prezenterce romans z Piotrem Kraśką, który miał "rozp..." małżeństwo z Karoliną Ferenstein. Gwiazda TVN długo nie czekała z odpowiedzią na atak Wojewódzkiego i poinformowała fanów, że wytoczy mu proces. Oświadczenie w tej sprawie wydał również sam Radosław Majdan!

 

"Miłość, seks i pandemia": Małgorzata Rozenek o intymnych scenach w filmie! Radosław Majdan był zazdrosny?!

Radosław Majdan do Wojewódzkiego: Jesteś nikim!

Przypomnijmy: zaczęło się od konfliktu pary z Renatą Kaczoruk w programie Azja Express. Radkowi i Małgorzacie nie podobało się niekoleżeńskie zachowanie modelki, co piłkarz wytknął jej w jednym z odcinków. 

 

Kuba w niedawno udzielonym wywiadzie stanął w jej obronie, twierdząc, że Rozenek i Majda są ostatnimi osobami, które mogą uczyć moralności i zasad zachowania:

Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię  faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego.

Słowa Kuby Wojewódzkiego spotkały się z mieszanym przyjęciem wśród internautów. Nie ma wątpliwości, że tak poważnych oskarżeń i konfliktu w polskim show-biznesie dawno nie było.

 

Oświadczenie Radka Majdana

Radek Majdan nie mógł nie zareagować na tak poważne zarzuty. Na swoim Facebooku napisał, że Kuba jest dla niego nikim. Jest pewny, że wygra z nim proces w sądzie:

Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej. P.S. A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie... - pisze sportowiec.

Co sądzicie o tej sprawie?

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki jest gejem? "Zacząłem czynić sugestie, że się jeszcze orientacyjnie waham"

 

Oświadczenie Radka Majdana w sprawie wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego.

Radek Majdan odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

 

Szykuje się wielka wojna w show-biznesie.

Małgorzata Rozenek w koku

 

Radek broni Małgorzaty przed takimi oskarżeniami!

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS

Kuba Wojewódzki w marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki bardzo OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Przesadził?
"Grają nieczysto", mówi o Małgosi i Radku!

Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie! Dziennikarz udzielił szczerego wywiadu magazynowi dla panów "Playboy". Warto zaznaczyć, że showman prawie nigdy nie godzi się na tego typu rozmowy, ale tym razem zrobił wyjątek.   Kuba Wojewódzki w Playboyu o Małgorzacie Rozenek i Radku Majdanie Oczywiście nie zabrakło pytań o "Azja Express", w którym bierze udział jego dziewczyna, Renata Kaczoruk. Jak na razie modelka jest czarnym charakterem, a fani Małgosi Rozenek i Radka Majdana właśnie ją obwiniają o to, że para odpadła z show. Dlaczego? Radek w jednym z odcinków pomógł Renacie i jej koleżance Weronice z transportem, ale gdy nadarzyła się okazja, żeby się za to odwdzięczyć, modelka zrobiła wszystko, żeby Radek i Małgosia nie wsiedli na pakę samochodu, którym jechała Renata. ​ Wtedy piłkarz skomentował jej zachowanie: Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? Jak widać Kubie Wojewódzkiemu się to nie spodobało, czemu dał wyraz w najnowszym wywiadzie. Dziennikarz broni Renaty: Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. K oleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w...

Azja Express: Kuba Wojewódzki odgryza się Majdanowi
TV-Show
Azja Express: Kuba Wojewódzki odgryza się Majdanowi! I ocenia zachowanie... Rozenek!
Kuba w końcu komentuje "Azja Express". Co napisał?

W ostatnim odcinku "Azja Express" Radosław Majdan dość ostro wypowiedział się na temat Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego, kiedy to modelka odmówiła pomocy jemu i Małgorzacie Rozenek. Dziennikarz TVN w nowym felietonie "Polityki" komentuje ich pożegnanie z show!   Kuba Wojewódzki komentuje odpadnięcie Rozenek i Majdana z Azja Express Radek Majdan w ostatnim odcinku Azja Express był zażenowany zachowaniem Renaty Kaczoruk: Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? No błagam cię, to właśnie on jej dawał takie wskazówki! - mówił Majdan do Rozenek. Kuba Wojewódzki  wstrzymywał się z komentarzem w tej sprawie... aż do kolejnego felietonu "Mea pulpa" dla tygodnika "Polityka". W ironiczny sposób gwiazdor podsumował udział pary w Azja Express (środa, 21:30 TVN): Z programu "Azja Express" odpadli Małgorzata i Radosław Majdan. Szkoda. To pierwszy program pokazujący Małgorzatę we właściwej tonacji. Wyluzowanej i pyskatej. Dla Radka nie powinno być nowością, że dalej grają ci, których sędzia nie złapie na faulu - napisał Kuba Wojewódzki w "Polityce". Zgadzacie się z nim?   Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: "Pojechała tam żeby wygrać. Większy problem miałam z kimś innym..."   Kuba Wojewódzki odpowiada Radkowi!   Małgorzata i Radek pożegnali się z Azją Express w 3. odcinku.   W show nadal walczy Renata Kaczoruk, dziewczyna Kuby.

Małgorzata Rozenek w koku
Newsy
Małgosia Rozenek-Majdan odpowiada Kubie Wojewódzkiemu: "Szykuje się proces roku"
"Kubo, rozumiemy Twoje frustracje trochę lepiej..."

Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu! W środę ukazał się wywiad z Kubą Wojewódzkim dla magazynu "Playboy". Dziennikarz rzadko udziela wywiadów, a ten z pewnością przejdzie do historii. Głównie dlatego, że padły tam bardzo mocne słowa na temat Radka Majdana i Małgosi Rozenek, którzy w "Azja Express", tak jak większość uczestników, popadli w konflikt z Renatą Kaczoruk, jego ukochaną. W rozmowie Kuba Wojewódzki uderza w karierę Małgosi Rozenek, sugeruje, że była w związku z Piotrem Kraśką, a Radkowi zarzucając brak klasy. Słowa były naprawdę mocne, a jak się teraz okazuje świeżo upieczone małżeństwo nie zamierza przejść obojętnie wokół tego wywiadu.   Jak zawsze w środowy wieczór Małgosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan oglądali razem "Azja Express". W tym odcinku Renata Kaczoruk również bardzo utrudniała wykonanie zadania Leszkowi Stankowi, z którym była w parze. Wszystko po to, aby wygrać. Gdyby nie zawartość jednej z kopert, Leszek i Iza odpadliby z programu. Małgorzata Rozenek skomentowała to oraz słowa Kuby Wojewódzkiego na swoim Instagramie: #środowy #wieczór #jak #zawsze z @azjaexpresstvn #super #program #p.s. Kubo, po tym odcinku rozumiemy Twoje frustracje trochę lepiej 😉😉😉 p.s.s. #szykuje #się #proces #roku 😀😉😃 Kubie ostro również odpowiedział Radosław Majdan!   Zobacz: Radosław Majdan ostro odpowiada Wojewódzkiemu! "Jesteś dla mnie NIKIM!". Później jest jeszcze mocniej!   Po czyjej jesteście stronie - Kuby Wojewódzkiego czy Małgosi Rozenek-Majdan i Radka Majdana? Czy Kuba przesadził?       Zobacz:  Kuba Wojewódzki o znajomości z Agnieszką Woźniak-Starak: "Niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem..."​   Małgorzata Rozenek odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu na jego ostre słowa Jak widać...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik