Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan z wykształcenia jest prawniczką, lecz spełnia się jako prezenterka telewizyjna. Prowadziła program "Perfekcyjna pani domu" czy "Piekielny hotel". Od kilku lat jest związana z Radosławem Majdanem. Para doczekała się w 2020 r. syna.

Imię: Małgorzata Anna

Nazwisko: Małgorzata Rozenek-Majdan

Nazwisko panieńskie: Kostrzewska

Pseudonim: nie ma

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 01.06.1978 r.

Znak zodiaku: bliźnięta

Zawód: prezenterka i osobowość telewizyjna, pisarka, aktorka niezawodowa

Osoby - związki: Prezenterka była trzy razy zamężna. Pierwszym jej mężem był prawnik Łukasz Bukaczewski. Para poznała się w czasie studiów. W 2003 r. związała się z aktorem Jackiem Rozenkiem. Rozstali się jednak po 10 latach. Od 2013 r. prezenterka spotyka się z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Pobrali się 10.09.2016 r.

Rodzice: Zofia i Stanisław Kostrzewscy (ojciec z wykształcenia ekonomista, związany jest z partią polityczną PiS)

Rodzeństwo: Małgorzata Rozenek-Majdan ma brata Michała Kostrzewskiego. Jest od niej o pięć lat starszy. Jest tancerzem baletowym.

Dzieci: Prezenterka ma trzech synów: dwóch z drugiego małżeństwa - Stanisława (ur. 04.06.2006 r.) i Tadeusza (ur. 24.05.2010 r.) oraz Henryka (ur. 10.06.2020 r.) z trzeciego małżeństwa.

BIO: Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się w 1978 r. w Warszawie. W 1997 r. została absolwentką szkoły baletowej, w której uczyła się przez dziewięć lat. W 2004 r. ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Otworzyła przewód doktorski, jednak nie obroniła jeszcze pracy doktorskiej. Planuje ukończyć ten etap edukacji. Prowadziła medialną kłótnię z Kubą Wojewódzkim, który zarzucił jej romans z Piotrem Kraśką. Wdała się też w konflikt z Dodą. Sporo plotkowano na temat jej wieku, zarzuca się jej, że jest starsza niż podaje. Prezenterka ma troje dzieci dzięki metodzie in vitro. Mocno angażuje się w temat zapłodnienia pozaustrojowego.

Znana z: Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest jako prowadząca licznych programów dla kobiet - związanych z modą, prowadzeniem domu, zdrowym stylem życia czy powrotem do formy po ciąży. Jest również autorką kilku poradników o porządkowaniu i organizacji domowej przestrzeni, planowaniu ślubu, manier oraz o zapłodnieniu pozaustrojowym. Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w kilku reklamach, w tym m.in. środków czystości "Sidolux", "Perlux", sieci telefonii komórkowej Plus, środków do dezynfekcji "Sanytol". W ostatnich latach próbuje sił jako aktorka.

Funkcja w telewizji: Małgorzata Rozenek-Majdan w początkach kariery występowała jako gość w programach "Kobieta Cafe" (2010 r.) i "Zrozumieć kobietę" (2012 r.) emitowanych na Polsat Café. W okresie 2012-2014 realizowała własny program "Perfekcyjna pani domu". W 2013 r. zasiadała w jury reality show "Bitwa o dom". W latach 2014-2015 występowała w roli modelki w programie o projektowaniu ubrań "Project Runway". W 2015 r. była prowadzącą show "Piekielny hotel". Kolejnym programem, w jakim wystąpiła był "Projekt Lady" Od 2016 r. pomaga w przemianie młodych kobiet. W kolejnych latach była prowadzącą "W dobrym stylu" (2016 r.) oraz "Warsztat urody" (2018 r.). Razem z mężem Radosławem Majdanem w 2016 r. wzięli udział w programie "Azja Express". Para zajęła w nim siódme miejsce. Dwa lata później otrzymali swój program "Iron Majdan". W 2019 r. nakręcono program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" (2019 r.), a dwa lata później "Rozenek cudnie chudnie". W 2020 r. podkładała głos w filmie animowanym "Krudowie 2: Nowa era". Rok później zagrała w filmie "Druga połowa", a w 2022 r. w "Miłość, seks i pandemia".

Płyty: nie ma

Książki: Małgorzata Rozenek-Majdan jest autorką kilku książek. Oto wybrane z nich: - "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" (2013 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny ogród. Poradnik" (2014 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu" (2014 r., Wydawnictwo Pascal); - "Jak dbać o siebie perfekcyjnie" (2015 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny organizer" (2016 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjne maniery" (2016 r., Wydawnictwo Pascal); - "Perfekcyjny ślub" (2017 r., Wydawnictwo Pascal); - "In vitro. Rozmowy intymne" (2019 r., Prószyński Media); - "Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady" (2020 r., Prószyński Media).

Nagrody: Prezenterka otrzymała nagrodę Plejada Top Ten 2013 w kategorii "Debiut roku". Była też kilka razy nominowana do paru innych nagród, w tym m.in. Plejada Top Ten 2014 w kategorii "Wydarzenie roku", Gwiazda Plejady w kategorii "Metamorfoza roku", Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015 w kategorii "Osobowość TV".

Link na Instagram: @m\_rozenek

Link FB: @MalgorzataRozenek
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index