Takich emocji w "Azja Express" się nie spodziewaliśmy! W ostatnim odcinku programu z show pożegnali się Małgosia i Radek Majdanowie (ZOBACZ RELACJĘ!). Jak do tego doszło? Pośrednio przyczynili się do tego uczestnicy show... Kiedy Renata Kaczoruk i Pascal Brodnicki, nie chcieli wziąć na pakę Małgosi i Radka Majdanów, zaczęła się prawdziwa akcja!

Reklama

Widzę Renata, że charakter jak zawsze zostawiłaś w domu - krzyczał Majdan do Renaty Kaczoruk.

Renata Kaczoruk tłumaczyła się, ze czasem może zaskakiwać swoją stanowczością... Widać było też, że była bardzo zadowolona ze swojego zachowania, kiedy nie pozwoliła kierowcy się zatrzymać, by zabrał Majdanów.

Jeeeee ominęłyśmy Małgosię i Rozenka - krzyczała rozradowana Kaczoruk.

Zobacz: "Bez nich już nie będzie tak samo!" - Gwiazdy Azja Express załamane po odpadnięciu Rozenek i Majdana

Zobacz także

O Kaczoruk wypowiedziała się sama Rozenek-Majdan, która stwierdziła, że nie zawsze da się grać kogoś, a prawdziwy charakter prędzej czy później się ujawni.

Ten program pokazuje, kto jaki jest naprawdę, bo przez długi czas nie można udawać. Jaki bicz - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk.

Ale to nie koniec mocnych cytatów... Oberwało się też Kubie Wojewódzkiemu, którgo pośrednio skrytykował sam Radek Majdan.

Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? - powiedział ostro Radek Majdan i w tym momencie Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła go uciszać, po czym dodała - No błagam cię, to właśnie on jej dawał takie wskazówki! - komentują ostro Radek Kaczoruk i Wojewódzkiego.

Uważacie, że Kaczoruk przesadziła z takim zachowaniem? Czy po prostu bardzo chciała wygrać i dlatego dała się ponieść emocjom?

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"? Co się stało?

Reklama

To już koniec niestety. Radka i Małgosi nie ma już w programie :(

Azja Express
Reklama
Reklama
Reklama