Majdan ostro o Wojewódzkim w "Azja Express"
Instagram/ONS
Newsy

Majdan ostro o Kaczoruk i Wojewódzkim w "Azja Express": "Kto ją miał nauczyć zachowania, narzeczony?!"

Będzie odpowiedź Kuby?

Takich emocji w "Azja Express" się nie spodziewaliśmy! W ostatnim odcinku programu z show pożegnali się Małgosia i Radek Majdanowie (ZOBACZ RELACJĘ!). Jak do tego doszło? Pośrednio przyczynili się do tego uczestnicy show... Kiedy Renata Kaczoruk i Pascal Brodnicki, nie chcieli wziąć na pakę Małgosi i Radka Majdanów, zaczęła się prawdziwa akcja!

Widzę Renata, że charakter jak zawsze zostawiłaś w domu - krzyczał Majdan do Renaty Kaczoruk.

Renata Kaczoruk tłumaczyła się, ze czasem może zaskakiwać swoją stanowczością... Widać było też, że była bardzo zadowolona ze swojego zachowania, kiedy nie pozwoliła kierowcy się zatrzymać, by zabrał Majdanów.

Jeeeee ominęłyśmy Małgosię i Rozenka - krzyczała rozradowana Kaczoruk.

 

Zobacz: "Bez nich już nie będzie tak samo!" - Gwiazdy Azja Express załamane po odpadnięciu Rozenek i Majdana

 

O Kaczoruk wypowiedziała się sama Rozenek-Majdan, która stwierdziła, że nie zawsze da się grać kogoś, a prawdziwy charakter prędzej czy później się ujawni.

Ten program pokazuje, kto jaki jest naprawdę, bo przez długi czas nie można udawać. Jaki bicz - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk.

Ale to nie koniec mocnych cytatów... Oberwało się też Kubie Wojewódzkiemu, którgo pośrednio skrytykował sam Radek Majdan.

Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? - powiedział ostro Radek Majdan i w tym momencie Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła go uciszać, po czym dodała - No błagam cię, to właśnie on jej dawał takie wskazówki! - komentują ostro Radek Kaczoruk i Wojewódzkiego.

Uważacie, że Kaczoruk przesadziła z takim zachowaniem? Czy po prostu bardzo chciała wygrać i dlatego dała się ponieść emocjom?

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"? Co się stało?

 

To już koniec niestety. Radka i Małgosi nie ma już w programie :(

Azja Express

Gojdź chwali Rozenek i Majdana! A co powiedział o Renacie Kaczoruk? Jego wypowiedź może zaskoczyć!

Renata Kaczoruk. Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z Azja Express?
Instagram
TV-Show
Kaczoruk tłumaczy się z "Azja Express": "To nie ja!" Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z programu?!
Kaczoruk tłumaczy się z "Azja Express": "To nie ja!" Przez nią Rozenek i Majdan odpadli z programu?!
Renata Kaczoruk, Małgorzata Rozenek, Azja Express
TVN
TV-Show
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk z "Azja Express"! Co się stało?
Nie każdy chciał im pomóc... Co się stało w odcinku?

Straszna wiadomość dla fanów Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana w "Azja Express". Para odpadła z show! Dlaczego? A raczej przez kogo... Rozenek i Majdan odpadli przez Renatę Kaczoruk i w sumie przez Pascala Brodnickiego? Dlaczego Małgorzata Rozenek odpadła z Azja Express? Co się wydarzyło w show? Renata z Pascalem mogli zabrać na pace stopem, którego złapali, Małgorzatę Rozenek i Radosława Majadana , ale Renata Kaczoruk mimo, że było miejsce, ostentacyjnie kazała kierowcy się nie zatrzymywać. Kaczoruk nawet na Małgorzatę nie patrzyła, tylko kazała jechać dalej. Podkurzona Rozenek i Majdan bili jej prześmiewczo brawo za takie niekoleżeńskie zachowanie. Renata Kaczoruk tłumaczyła się, ze czasem może zaskakiwać swoją stanowczością... Cóż to się raczej  nazywa - po trupach do celu! Widzę Renata, że charakter jak zawsze zostawiłaś w domu - krzyczał Majdan, kiedy Renata odmówiła im wejścia do samochodu. Renata Kaczoruk tłumaczyła się, ze czasem może zaskakiwać swoją stanowczością... Jeeeee ominęłyśmy Małgosię i Rozenka - krzyczy Kaczoruk. Ten program pokazuje, kto jaki jest na prawdę, bo przez długi czas nie można udawać - powiedziała Rozenek. Jaki był tego finał? Ponoć Rozenek z Majdanem tak namordowali się z dojazdem do wielkich schodów, po których musieli wejść, że nie mieli już siły się po nich ścigać z plecakami. Efekt?  Odpadli w czwartym odcinku!   Dlatego odpadli z Azja Express.   Zobacz też:   Majdan ostro o Kaczoruk i Wojewódzkim w "Azja Express": "Kto ją miał nauczyć zachowania, narzeczony?!"   Tutaj macie fragment jak Rozenek zdenerwowała się na to, ze Kaczoruk z Pascalem już pojechali i ich nie wzięli.     "Małgosiu wyłącz grzałkę" ❤ 😂 @m_rozenek i Radosław Majdan 😍 #azjaexpress #azjaexpresstvn...

Kuba Wojewódzki w marynarce
Newsy
Kuba Wojewódzki bardzo OSTRO o Małgorzacie Rozenek: "Weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Przesadził?
"Grają nieczysto", mówi o Małgosi i Radku!

Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek i Radosławie Majdanie! Dziennikarz udzielił szczerego wywiadu magazynowi dla panów "Playboy". Warto zaznaczyć, że showman prawie nigdy nie godzi się na tego typu rozmowy, ale tym razem zrobił wyjątek.   Kuba Wojewódzki w Playboyu o Małgorzacie Rozenek i Radku Majdanie Oczywiście nie zabrakło pytań o "Azja Express", w którym bierze udział jego dziewczyna, Renata Kaczoruk. Jak na razie modelka jest czarnym charakterem, a fani Małgosi Rozenek i Radka Majdana właśnie ją obwiniają o to, że para odpadła z show. Dlaczego? Radek w jednym z odcinków pomógł Renacie i jej koleżance Weronice z transportem, ale gdy nadarzyła się okazja, żeby się za to odwdzięczyć, modelka zrobiła wszystko, żeby Radek i Małgosia nie wsiedli na pakę samochodu, którym jechała Renata. ​ Wtedy piłkarz skomentował jej zachowanie: Kto ma ją miał nauczyć zachowania do drugiego człowieka, narzeczony? Jak widać Kubie Wojewódzkiemu się to nie spodobało, czemu dał wyraz w najnowszym wywiadzie. Dziennikarz broni Renaty: Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz ale przeszłości się nie da. K oleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik