Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska Małgorzata Kożuchowska w koszuli w kratę i zielonej kurtce z synkiem Jasiem na ulicy Anna Mucha prowadz dzieciecy wózek, w środku siedzi jej córka Małgorzata Rozenek z dziećmi w SPA Katarzyna Zielińska w mini
Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska
1/9
Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska

Sylwia Grzeszczak nazwała swoją córeczkę Bogna. To piękne, staropolskie imię - w Polsce znane jest już od XV wieku. Piosenkarka zdecydowała, że wybierze tradycyjne imię, które będzie ponadczasowe. Okazuje się, że coraz więcej gwiazd decyduje się, by ich dzieci nazywały się tak jak ich dziadkowie i pradziadkowie. Tradycyjne, polskie imiona są znacznie częściej wybierane  przez aktorów, wokalistów i prezenterów. Jan, Franciszek, Henryk i Janina - choć jeszcze niedawno te imiona były kojarzone ze starszymi ludźmi, dziś są prawdziwymi hitami! Gwiazdy chętnie nazywają swoje pociechy imionami, dobrze znanymi z polskiej historii i kultury. Zobaczcie, jakie imiona nadały swoim dzieciom popularne polskie gwiazdy, a wśród nich Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek, Joanna Koroniewska i wiele innych.

 

Zobacz też: Kim Kardashian urodziła synka! Jak czuje się młoda mama?

3/9
Anna Mucha prowadz dzieciecy wózek, w środku siedzi jej córka

Jak nazywają się dzieci Anny Muchy? Aktorka wybrała dla swoich pociech imiona tradycyjne, ale też międzynarodowe - takie, które są do wymówienia na całym świecie. Córeczką gwiazdy ma na imię Stefania, a młodszy synek - Teodor. Jak Wam się podobają takie imiona na dzieci?

 

Zobacz także: czym się kierować wybierając imiona dla chłopców

4/9
Małgorzata Rozenek z dziećmi w SPA
Paparazzi

Małgorzata Rozenek to nie tylko Perfekcyjna Pani Domu, ale także perfekcyjna mama. Prezenterka, która wraz z aktorem Jackiem Rozenkiem na dwóch synów, zadbała, by ich imiona były ponadczasowe i typowo polskie. Starszy syn gwiazdy nosi imię Stanisław, a młodszy - Tadeusz. Prawda, że perfekcyjnie? ;)

6/9
Joanna Koroniewska z córką w Sopocie
ONS

Joanna Koroniewska została mamą w 2009 roku, kiedy to na świat przyszła jej córka ze związku z prezenterem telewizyjnym Maciejem Dowborem. Dziewczynka otrzymała tradycyjne imię Janina. Jak Wam się podoba taki wybór imienia dla córki?

7/9
Alicha Bachleda-Curuś z upiętymi wlosami w kok i białych spodniach z synem na parkingu

Alicja Bachleda-Curuś ma uroczego syna, który jest owocem jej związku ze słynnym aktorem Colinem Farrellem. Wprawdzie związek piękne aktorki i przystojnego gwiazdora rozpadł się, lecz pamiątką po ich miłości jest syn Henryk. Chłopiec z pewnością wyrośnie na niezłe ciacho, a może i na wielką gwiazdę!

8/9
ONS

Piotr Kraśko wkrótce doczeka się córki! Dziennikarz ma już dwóch synów z Karoliną Ferenstein-Kraśko. Starszy z nich ma na imię Konstanty, a młodszy - Aleksander. Z niecierpliwością czekamy, jak będzie się nazywała córeczka państwa Kraśków! ;)

9/9
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska

Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra Żebrowska mają dwóch synów. Starszy chłopiec nosi tradycyjne imię Franciszek, młodszy - Henryk. To chyba najpopularniejsze imiona wśród dzieci gwiazd! ;) A Wam, które z imion najbardziej przypadło do gustu?