Gwiazdy z The Voice of Poland
Pamiętacie Sarsę w tym show?
1/7
Gwiazdy z The Voice of Poland

Rusza kolejna edycja "The Voice of Poland" O programach tego typu mówi się nieraz, że jego największymi gwiazdami są jurorzy. Reczywiście w poprzednich edycjach najwięcej emocji wywoływał kontrowersyjny Nergal czy też pytanie - jest konflikt między Edytą Górniak i Justyną Steczkowską, czy go nie ma. Ale trzeba przyznać, że  "The Voice of Poland" wykreował kilka znanych twarzy. Uczestnicy show królują dziś na listach przebojów, dają koncerty, zdobywają nagrody.

Kto zdobyl największą sławę, a zaczynał w „The Voice of Poland"?

Sprawdźcie!

Zobacz: Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland! Zdradziła zaskakujące powody

2/7
Natalia Nykiel

Natalia Nykiel w 2013 roku dotarła do finału "The Voice of Poland" i od tego momentu jej kariera nabrała tempa. Jej hit "Bądź duży" znają chyba wszyscy, a w tym roku zdobyła nagrodę na gali Eska Music Awards w kategorii "Najlepsze wideo". 

3/7
Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski wziął udział w pierwszej edycji programu i trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego (choć jeszcze podczas przesłuchań w ciemno, Piasek oceniał występ Rafała: „nie było fantastycznie". Brzozowski odpadł tuż przed finałem. Ale nie załamało go to chyba, bo już rok później nagrał piosenkę „Tak blisko", ktora została hitem lata na Eska Muisc Awards 2012, a jego płyta pokryła się platyną. Dziś na koncertach jest gwiazdą, która ma nie mniej fanów niż Piasek...

 
4/7
Sarsa

Ta dziewczyna to prawdziwy fenomen! Sarsa podbija listy przebojów swoim hitem "Naucz mnie". Rok temu jeszcze jako Sarsa Markiewicz brała udział w piątej edycji show, gdzie szkoliła się w drużynie Edyty Górniak. Odeszła przed półfinałem z powodów zdrowotnych. Dziś nie ma chyba osoby, ktora nie zna jej hitu.

5/7
Justyna Panfilewicz

Justynę Panfilewicz poznaliśmy w drugiej edycji "The Voice of Poland" - szkoliła się pod okiem Patrycji Markowskiej. W tym roku zwyciężyła razem z Mariuszem Wawrzyńczykiem konkurs debiutów w Opolu. 

6/7
Dorota Osińska

Dorota Osińska zachwyciła trenerów w drugiej edycji show, gdzie dotarła do finału. Artystka ma duże problemy ze wzrokiem, ale na scenie
radziła sobie świetnie. Można ją podziwiać w teatrze Rampa.

 

7/7
Natalia Sikora

Natalia Sikora to zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice of Poland". Wokalistka jest laureatką wielu nagród w tym m.in. wygrała SuperDebiuty w Opolu w 2013 roku.