Michał Szpak w czerwonej marynarce
Newsy

Edyta Górniak krytykuje Michała Szpaka! "Jak on się nazywa?"

Diwa nie zgadza się z wyborem widzów

Edyta Górniak krytykuje piosenkę Michała Szpaka na Eurowizję! Artystka była faworytką w preselekcjach i wszyscy byli przekonani, że to ona będzie reprezentować Polskę w Sztokholmie. Wokalistka zajęła jednak trzecie miejsce w głosowaniu widzów, co zaskoczyło mocno jej fanów i chyba ją samą. Na szczęście Edyta Górniak dostała mnóstwo wsparcia od swoich wielbicieli. Tuż po ogłoszeniu wyników diwa udzieliła wywiadu TVP1, w którym oceniła też utwór Michała Szpaka - "Color of your life".

Ocenię ten utwór jako artysta i wykonawca. Ja bym po taki utwór nie sięgnęła, mimo, że lubię ballady. Ta piosenka przypomina mi takie ballady patetyczne z gatunku muzyki lat 90. Troszeczkę dla mnie ta piosenka jest trochę nie tak bardzo współczesna. Ja kocham ballady, ale ze wszystkich tych utworów, które słyszałam najszybciej wpadł mi w ucho utwór "Lustra" i piosenka Margaret. I myślałam, że tutaj się rozstrzygnie bitwa. Nie spodziewałam się, że z tym, jak on się nazywa, Michałem Szpakiem. Jestem troszeczkę zaskoczona.

Michał Szpak w rozmowie z Party.pl wyznał z kolei, że był przekonany, że to właśnie Edyta Górniak wygra preselekcje do Eurowizji. Wynik był dla niego dużym zaskoczeniem, ale bardzo się cieszy, że mógł stanąć na jednej scenie z tak wielkimi artystami. 

Michał Szpak dla Party.pl: "Myślałem, że wygra Edyta Górniak"!

Edyta Górniak o swoim występie na preselekcjach do Eurowizji

A jak diwa ocenia swój występ? Edyta Górniak przyznała, że przed wyjściem na scenę nieco się zdekoncentrowała, ale chciała przekazać widzom jak najwięcej emocji. Wokalistka w rozmowie z TVP1 podkreśliła również, że starała się nie mieć żadnych oczekiwań wobec werdyktu jaki zapadnie:

Starałam się nie mieć żadnych oczekiwań. Jedyne na czym zależało mi najbardziej to na tym, żeby przynieść mojej publiczności, moim fanom, takie niesamowite emocje oczekiwań, podekscytowania, radości głosowania. Myślę, że to mi się udało. Było wiele emocji, trochę się zdekoncentrowałam. Nie wiem czy mi dobrze poszło do końca. Miałam nadzieję przypomnieć ludziom piękne emocje. Oczywiście chciałam bardzo pojechać do Sztokholmu, aby zawalczyć o zwycięstwo dla Polski, ale nie nastawiałam się na to. 

Cieszycie się, że to Michał Szpak jedzie do Szwecji?

 

Zobacz: Michał Szpak wydał oświadczenie po wygranej: "Pokonkursowe rozlewanie krwi nie ma sensu". Co jeszcze napisał?

 

Edyta Górniak o Michale Szpaku

Występ Michała Szpaka na preselekcjach do Eurowizji 2016

Edycie Górniak nie podoba się ballada zaprezentowana przez Michała Szpaka

Edyta Górniak na preselekcjach na Eurowizję 2016

Czy Michał Szpak powinien jechać na Eurowizję?

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016

 

 

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS
Newsy
WOW! Zjawiskowa Edyta Górniak na konferencji gali Boxing Night ZDJĘCIA
WOW! Zjawiskowa Edyta Górniak na konferencji gali Boxing Night ZDJĘCIA
Eurowizja 2016: Oglądalność polskich preselekcji
Newsy
Eurowizja 2016: Słaba oglądalność polskich preselekcji! Ile osób obejrzało sobotni koncert?
Eurowizja 2016: Słaba oglądalność polskich preselekcji! Ile osób obejrzało sobotni koncert?

Oglądalność polskich preselekcji na Eurowizję 2016, które wygrał Michał Szpak, jest zadziwiająco niska. Sobotni koncert obejrzało tylko 2,38 mln widzów (za interia.pl)! Ten wynik jest o wiele słabszy, niż sprzed lat, kiedy to wybierano polskiego reprezentanta podczas preselekcji. W 2009 roku było to aż 3,8 mln (wygrała wówczas Lidia Kopania), zaś w 2010 - 3,7 mln (wygrał Marcin Mroziński). Eurowizja 2016 - niska oglądalność polskich preselekcji TVP liczyła na oglądalność na poziomie około 6 mln widzów. Niestety, sobotniego koncertu nie obejrzała nawet połowa tej liczby. Program "Mali Giganci" nadawany w tym samym czasie obejrzało 2,51 mln widzów. Czy wina leży w doborze artystów, promocji, a może późnej godziny, jak na program rozrywkowy (21:35)?   Oby oglądalność samej Eurowizji już w maju była zdecydowanie większa.   Zobacz także: Edyta Górniak krytykuje Michała Szpaka! "Jak on się nazywa?"   Michał Szpak reprezentantem Polski na Eurowizję 2016. Edyta Górniak zajęła 3. miejsce w polskich preselekcjach, Margaret 2. miejsce. Czy Michał jest dobrym kandydatem na Eurowizję? Zobaczcie, jak wyglądał jego występ: inał preselekcji z 2009 r. przyciągnął aż 3,8 mln (wygrała Lidia Kopania), a rok później niewiele mniej - 3,7 mln (Marcin Mroziński).  

Michał Szpak pokazał teledysk do Color of Your Life
Newsy
Michał Szpak pokazał teledysk do piosenki "Color Of Your Life". Europejczycy zachwyceni! A Wy? WIDEO
Czy ma szansę na wygraną na Eurowizji 2016?

Już jest oficjalny teledysk do piosenki Michała Szpaka "Color of Your Life" na Eurowizję 2016! Na oficjalnym kanale Eurowizji klip polskiego reprezentanta robi furorę. W ciągu kilkunastu godzin obejrzało go już ponad 100 tys. widzów. A wśród opinii przeważają te pozytywne! Teledysk Michała Szpaka do piosenki Color Of Your Life Teledysk Michała Szpaka został nakręcony w Parku Krajobrazowym w Bukowcu. Magiczne krajobrazy, magiczny głos - fani, nie tylko ci z Polski, są zachwyceni! Jak oceniają klip i piosenkę fani Eurowizji? This song is magic ... Poland winner <3 (Ta piosenka jest magiczna, Polska jest zwycięzcą!). 12 points from Spain. This song is. …OMG (12 punktów od Hiszpanii, ta piosenka jest… OMG!) Perfect song!!!!!!! Good luck from Ukraine!! Go Poland!!!! (Perfekcyjna piosenka, powodzenia od Ukrainy). Czy taki entuzjazm podzielają fachowcy? W rozmowie z magazynem "Party" Elżbieta Zapendowska przyznała, że piosenka nie jest oryginalna: Michał to utalentowany człowiek i dał temu wyraz podczas polskich eliminacji. Trwało to kilka lat, ale od czasu programu "X-Factor" rozwinął się muzycznie. I choć mam wrażenie, że utwór "Colour of Your Life" jest składanką wcześniejszych przebojów, to Michał zaśpiewał go dobrze - przyznała Zapendowska. Marek Sierocki z kolei uważa, że Michał poradzi sobie na Eurowizji i zajmie wysokie miejsce: Michał ma świetny głos, ale Eurowizji to nie tylko konkurs wokalny. Tam nie zawsze liczy się muzyka, ale też kreacja sceniczna, osobowość, a Szpak jest kolorowym ptakiem - mówi dziennikarz w "Party". Michał Szpak od czasu zwycięstwa w polskich preselekcjach musi stawiać czoła hejterom i niepochlebnym opiniom, że to Margaret albo Edyta Górniak powinny nas reprezentować na Eurowizji. Został oskarżony o plagiat, powstała nawet petycja, żeby odwołać jego występ w konkursie!...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner