Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Instagram

Ewa Chodakowska w kolejnej podróży! Już ochłonęła po nie wpuszczeniu jej do USA?

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Instagram

Ewa Chodakowska nie traci czasu. Po tym jak nie została wpuszczona do USA, wróciła do Polski, przepakowała walizki i... znowu jest w podróży. Ewa na swoim Facebooku stwierdziła, że nie będzie się przejmować incydentem na lotnisku w Los Angeles. Pomyłka z wizą i to, że kilka godzin spędziła w biurze dla imigrantów tłumacząc, że przyjechała na zaproszenie Adidasa, nauczyły trenerkę, że do wielu spraw trzeba podchodzić z pokorą.

Gdy tylko wróciła do Polski, razem z mężem stwierdziła, że nie będzie siedzieć i rozpamiętywać tego, co się stało. Kupiła bilety i pojechała do... Barcelony! Powód? Ewa i Lefteris chcą mieć dobre wspomnienia ze świętowania szóstej rocznicy swojego związku!

Ja tymczasem przepakowuję walizki i lecę dalej - nie chce żeby nasze wspomnienia szóstej rocznicy związku, zakończyły się na biurze dla imigrantów w Chicago  i kilkunasto-godzinnej rozłące - napisała na swoim Facebooku Ewa.

Ewa i jej mąż pojechali do Barcelony tylko na kilka dni. Wcześniej para była na bajecznych trzytygodniowych wakacjach w Grecji. Potem wracają i zaczynają nowy sezon treningów w całej Polsce oraz w swoim studio Be Active.

 

 

Nic nie dzieje sie bez powodu ... Wszystko ma swoj sens .. Kazde doświadczenie ma za zadnie nauczyć nas czegoś o sobie .. To kim jestesmy i jacy jestesmy, wypływa na powierzchnie wtedy, kiedy w kryzysowej sytuacji, zderzamy sie z drugim człowiekiem ..to jak go traktujemy, kiedy nikt nie patrzy, mowi o nas samych .. Trudne chwile za mna... za ktore jestem wdzięczna ! Fantastyczna lekcja pokory .. Moge mieć pretensje tylko do siebie :) Pomimo całego stresu uśmiecham sie i ze zdwojoną siłą doceniam to co mam .. What doesn't kill you, makes you stronger 💪💪💪 Who you are is how you treat people when nobody is watching .. Be good ❤️ #experience #happinessaboveall #healthaboveall #loveaboveall ☀️☀️☀️

A photo posted by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on 

Międzylądowanie z uśmiechem ❤️❤️ z @kavoukis #always #smile 😊😊😊 #loveaboveall #butki @catwalk_multiconcept ❤️❤️

A photo posted by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48