Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS

Doda atakuje Szulim: Naskarżyła do tabloidu, fabrykuje newsy!

Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS

Wydawało się, że na dalszy ciąg afery z Dodą i Agnieszką Szulim w rolach głównych będziemy musieli poczekać do pierwszej rozprawy sądowej, do której zamierza doprowadzić dziennikarka. Nic bardziej mylnego. Codziennie publikowane są nowe doniesienia w tej sprawie, a temat bójki z Chorzowa skomentowało nawet kilka gwiazd. Przypomnijmy: Mołek żartuje z bójki Dody i Szulim na konferencji TVN. Zobacz wideo

Dziś media obiegła informacja, jakoby Doda miała wkrótce stracić kontrakt z siecią Media Expert. Powodem miał być negatywny PR i skandal wokół awantury z Szulim. Wokalistka, jak i sama firma szybko zdementowali te informacje, ale Doda przy okazji pokusiła się o dłuższy wpis na Facebooku. Oskarża w nim dziennikarkę, że to ona stoi za fabrykacją publikacji w jednym z tabloidów, w którym od kilku dni ukazują się uderzające w Dodę artykuły. Wokalistka dodaje, że jest to nierówna walka i zarzuca Szulim brak honoru.
 

Agnieszka "nie jestem nadęta pindą przy kwiatku" Szulim naskarżyła na Dodę do FAKTU -współtwórców jej programu codziennie mamy zatem nową porcję uroczych, SFABRYKOWANYCH na potrzebę Agnieszki artykułów o Dodzie. Trochę to NIERÓWNA i niehonorowa "walka", ale przynajmniej daje świetny obraz prezenterki i jej orędowników - czytamy na Facebooku Dody.


Poniżej pełny wpis Dody. Szulim odpowie na te oskarżenia? W DDTVN zapewniała, że nie będzie się już wypowiadać w tej sprawie w mediach.

Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo

Doda oskarża Agnieszkę Szulim

 

Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40