Zofia Zborowska z córka, Agnieszka Kaczorowska z córką, Chris z Hotelu Paradise z córką
Instagram @zborowskazofia @agakaczor @chris.ducci
Newsy

Chris z "Hotelu Paradise", Kaczorowska, Zborowska zostali rodzicami. Prawdziwy baby boom

Te gwiazdy powitały na świecie swoje dzieci w ciągu ostatniego miesiąca. Wzruszające zdjęcia Zofii Zborowskiej, Agnieszki Kaczorowskiej z córkami. Kto jeszcze został mamą lub tatą?

W polskim show biznesie prawdziwy baby boom! W ciągu ostatniego miesiąca swoje dzieci powitało na świecie mnóstwo gwiazd! Między innymi Zofia Zborowska, Magdalena Bator z "Rolnik szuka żony", Agnieszka Włodarczyk czy Chris z "Hotelu Paradise" zostali rodzicami po raz pierwszy. W sieci pojawiło się sporo uroczych zdjęć z upragnionymi maluchami. Zebraliśmy je dla Was w galerii. Zobaczcie które gwiazdy właśnie przywitały na świecie swoje pociechy! 

Wykorzystaj kod rabatowy Amazon, aby skompletować wyprawkę dla swojego maluszka lub kupić inne potrzebne rzeczy wyjątkowo tanio!

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Agnieszka Kaczorowska, Zofia Zborowska, Anna Karczmarczyk urodziły. Te gwiazdy zostały rodzicami

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami ponad tydzień temu. Dopiero w miniony czwartek zdecydowali się podzielić z internautami radosną nowiną. Zofia Zborowska urodziła a mała Nadzieja zachwyciła wszystkich! Szczęśliwa mama napisała: 

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień 🥺 te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił.

Dumny tata, Andrzej Wrona napisał: 

Nasz Złoty Medal Wszystkiego jest już z nami😍🥇#1weekold Informuję, że jest Wielka Nadzieja (61cm😱) w narodzie🥰 @zborowskazofia jesteś moją bohaterką🤩 Najdzielniejsze dziewczyny💕

Zofia Zborowska urodziła. Pokazała zdjęcie córeczki
@zborowskazofia, Instagram

Ostatni miesiąc był również wyjątkowy dla Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli. Agnieszka Kaczorowska urodziła drugą córeczkę Gabrysię: 

Z miłości i w imię miłości! ❤️ Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA❗️

Maciej Pela napisał w sieci, że towarzyszył żonie w trakcie porodu

Moja żona to bohaterka! Kocham Cię @agakaczor! Gabi - witaj na świecie córeczko!

Agnieszka Kaczorowska urodziła drugą córkę
Instagram/agakaczor/

Anna Karczmarczyk o tym, że jest w ciąży poinformowała w Dzień Kobiet. Jej dziecko przyszło na świat w lipcu. Chociaż do tej pory nie zdecydowała się opublikować zdjęcia maleństwa w sieci, z radością podzieliła się nowiną, że została mamą: 

I stało się światło! ☀️☀️☀️☀️ Chciałabym z tego miejsca podziękować niesamowitemu, pięknie babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za opiekę i pomoc w tych szalonych dniach (...) DziękujeMy już we troje 🤍 

Anna Karczmarczyk urodziła
Instagram @anna_karczmarczyk

Przed najważniejszym wyzwaniem w życiu stanął również Chris z "Hotelu Paradise". Jego ukochana Monika urodziła córeczkę. Chris z "Hotelu Paradise" został ojcem i z dumą podzielił się pierwszym rodzinnym zdjęciem z fanami: 

Jestem Blanka 👶🏼🤗💗 Urodziłam się 30 Lipca o 5:37 rano! Nie dałam mamie pospać! 🙊🤭 Mówią że jestem lwem! 🙉♌🦁 Ale chyba nie jestem taka groźna? 🤗🤭(...) Pierwsze kilka dni chcieliśmy być tylko sami i skupić się na naszej małej rodzince. 👨‍👩‍👧❤️ - napisał na Instagramie 

Chris z
Instagram @chris.ducci

Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak również powitali na świecie synka. Chociaż aktualnie nie są już w związku, modelka dzieli się z internautami radością z bycia mamą.  Niedługo po porodzie opublikowała w sieci wzruszające zdjęcie z maluchem, pisząc: 

Witaj na świecie synku 

Magdalena Stępień z
Instagram @magdalena___stepien

Agnieszka Filochowska i Robert Filochowski z "Rolnik szuka żony" po raz drugi zostali rodzicami. Ich pierwszy synek Tomek urodził się w 2017 roku. Natomiast pod koniec lipca do rodziny dołączył kolejny synek! Agnieszka Filochowska urodziła chłopca, dla którego wybrała imię Adaś. Pokazała wzruszające zdjęcie z porodówki, na którym uwieczniła pierwsze spotkanie synów: 

Pierwsze spotkanie... Kolejny raz szczęście uśmiechnęło się do Nas❤️❤️❤️❤️ Adaś ur. 16.07.2021r

Agnieszka Filochowska z
Instagram @aga.filochowska

To nie była jedyna radosna nowina wśród uczestników "Rolnik szuka żony". Magdalena Bator z 7. edycji również urodziła upragnionego synka! Jej historia z aktualnym partnerem była niezwykła. Początkowo z powodów prywatnych Jakub nie mógł wziąć udziału w programie. Uczestniczka wybrała innych kandydatów, a gdy wybory okazały się nietrafne postanowiła jeszcze raz dać szansę Jakubowi. To był strzał w 10. Dziś Jakub i Magda z "Rolnik szuka żony" tworzą szczęśliwy związek, a niedawno ich rodzina powiększyła się o upragnionego synka: 

Marcel, Marcelek jest z nami ❤ Mamy go ❤ Czułość 🤱 Oddanie 💏👪 - napisała dumna mama 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami na początku lipca. Ich pierwszy synek otrzymał oryginalne imię Milan. Aktorka i jej ukochany wyjaśnili, że zależało im na niepowtarzalnym imieniu. Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą, chętnie dzieli się w sieci urokami macierzyństwa, a internauci nie mogą napatrzeć się na tego słodkiego malucha! 

Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️ - w taki sposób szczęśliwa mama przestawiła synka fanom

Agnieszka Włodarczyk z synkiem
agnieszkawlodarczykofficial/Instagram

Aleksandra Szwed również została mamą po raz drugi! Uroczym zdjęciem maleństwa pochwaliła się w sieci, jednak nie zdecydowała się zdradzić ani imienia ani płci maleństwa. Po nowych zdjęciach można wywnioskować, że aktorka została mamą dziewczynki! Ich wspólne zdjęcia publikowane w sieci są przeurocze! 

Aleksandra Szwed podczas drzemki z córką
Instagram @aleksandra_szwed

Oryginalne imiona dzieci gwiazd - Lara Gessler i Klaudia Halejcio
Instagram @lara_gessler @klaudiahalejcio
Newsy
Mlynkowa, Halejcio, Włodarczyk urodziły. Wybrały dla dzieci oryginalne imiona 
Oryginalne imiona znowu są na topie. Te młode mamy wybrały dla dzieci niezwykłe imiona!

Wybór imienia dla dziecka to bardzo indywidualna kwestia. W ostatnim czasie sporo gwiazd dołączyło do grona dumnych mam, a dla swoich dzieci wybrały nietypowe i oryginalne imiona! Wśród nich można spotkać te staropolskie, często już zupełnie zapomniane, ale również zagraniczne rodem z hollywodzkich produkcji! Jakie imiona dla swoich ukochanych dzieci wybierały gwiazdy? W ostatnim czasie mamami zostały m. in. Halina Mlynkova, Agnieszka Włodarczyk, Klaudia Halejcio czy Kamila Kamińska. Imię dla  córeczki wybrała już także ciężarna Zofia Zborowska. Zobaczcie naszą uroczą galerię z maluchami.   Zobacz także:  Nikon, Koko, Etiennette, Róża - poznaj najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd! Oryginalne imiona dzieci gwiazd  Halina Mlynkowa pod koniec czerwca urodziła swojego trzeciego synka. Uroczym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Chłopiec dostał oryginalne imię Leo. W domu czekali na niego kochani starsi bracia - oni otrzymali bardziej tradycyjne imiona, ponieważ Nikodem i Piotr. Szczęśliwa mama pochwaliła się maleństwem dwa dni po porodzie:  Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Zobacz także:  Halina Mlynkova urodziła synka: "Składam na nowo swoje życie już po raz enty" Kamila Kamińska i Michał Meyer z "Zakochani po uszy" ponad miesiąc temu przywitali na świecie ukochaną córką. Dziewczynka urodziła się trzy tygodnie po tym, jak oficjalnie pochwalili się, że zostaną rodzicami. Córka Kamili Kamińskiej otrzymała imiona Jaśmina Maria.  Zobacz także:  Kamila Kamińska urodziła! Aktorka i jej partner Michał Meyer zdradzili płeć i imię dziecka Klaudia Halejcio długo myślała, jak nazwać córeczkę. W trakcie ciąży zastanawiała się czy imię powinno pasować do nazwiska. Ostatecznie wybrała...

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś z synem w szpitalu po porodzie
Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Newsy
Agnieszka Włodarczyk pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem. "Jestem jeszcze w szpitalu" 
Mały Milan jest naprawdę uroczy! Agnieszka Włodarczyk wspomniała także o Majdanach. Dlaczego?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś kilka dni temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Imię i płeć maleństwa trzymali w tajemnicy do samego końca. Ich synek otrzymał wyjątkowe imię Milan, które jak się okazało wywołało sporo niepotrzebnego zamieszania w show-biznesie. Agnieszka Włodarczyk pokazała właśnie nowe zdjęcie z maluchem i przyznała, że wciąż jeszcze przebywa w szpitalu. Kiedy wychodzą? Zobaczcie, jaki uroczy jest mały Milan!  Zobacz także:  Agnieszka Włodarczyk urodziła! Zdradziła imię dziecka. Mało kto o takim słyszał! Agnieszka Włodarczyk pokazała nowe zdjęcie z synem  Agnieszka Włodarczyk została mamą! Na Instagramach szczęśliwych rodziców pojawiły się urocze zdjęcia ze szpitala. Mały Milan od razu podbił serca swoich rodziców, a  pod jego zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji i miłych komentarzy dla Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Niektóre z nich wywołały jednak niemałe kontrowersje. Małgorzata Rozenek napisała:  Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych, witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC?  Internautom nie spodobał się komentarz Małgorzaty Rozenek, przez co słynęło na nią sporo krytyki, chociaż sama Agnieszka Włodarczyk zrozumiała intencje i nie poczuła, że w komentarzu Rozenek mogłoby być cokolwiek złego. Już człowiek boi się cokolwiek zażartować 😂😂😂 piękny ten Wasz mały i ma piękne imię 😘😘 - napisała Małgorzata Rozenek, stosunkując się do krytyki  Agnieszka Włodarczyk pokazała kolejne zdjęcie z ukochanym Milanem. Okazuje się, że mama i synek jeszcze przebywają w szpitalu, ale już szykują się do powrotu do domu:  Ja jeszcze...

Agnieszka Włodarczyk martwi się o synka
Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Newsy
Agnieszka Włodarczyk o zdrowiu synka: "Dużo płaczu i nerwów. Bezradność jest najgorsza"
Co się dzieje ze zdrowiem dziecka Agnieszki Włodarczyk? Aktorka dodała niepokojący wpis. Młoda mama szczerze opowiada o tym, jak wygląda jej macierzyństwo.

Agnieszka Włodarczyk miała ciężki dzień. Zaledwie miesiąc temu została mamą i od tamtej chwili chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami w sieci. W najnowszym wpisie podzieliła się trudami macierzyństwa z jakimi przyszło jej się zmierzyć w ostatnich dniach:  Wczoraj był ciężki dzień, dużo płaczu i nerwów i ta myśl, że nie wiesz jak mu pomóc - napisała na Instagramie  Co się dzieje ze zdrowiem małego Milanka?  Zobacz także:  Chris z "Hotelu Paradise", Kaczorowska, Zborowska zostali rodzicami. Prawdziwy baby boom Agnieszka Włodarczyk martwiła się o synka. Co się stało?  Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na początku lipca przywitali na świecie swoje pierwszego dziecko . To chłopczyk, dla którego wybrali wyjątkowe imię Milan . Młoda mama chętnie opisuje swoje doświadczenia związane z macierzyństwem w sieci. Dzięki temu nie tylko może wesprzeć inne mamy ale i sama zyskać sporo cennych porad. Doskonałym przykładem było zdjęcie małego Milanka, na którym internautki dostrzegły nieodpowiedni smoczek. Agnieszka Włodarczyk nie koloryzuje swojego macierzyństwa i często opowiada o trudach z jakimi się zmaga. Niedawno opowiedziała o problemach ze snem małego Milanka . Wczoraj kolejny raz przyznała, że ma za sobą trudny dzień. To wszystko przez to, że chłopczyk zanosił się płaczem a aktorce trudno było zlokalizować tego przyczynę. Postanowiła jednak poprosić o pomoc specjalistkę:  Wczoraj był ciężki dzień, dużo płaczu i nerwów i ta myśl, że nie wiesz jak mu pomóc, bo się na tym nie znasz. Bezradność jest najgorsza. Dziękuję Ani z @zaufajpoloznej za konsultacje przez telefon- dziś jest lepiej. Młoda mama uspokoiła jednak internautki, że sytuacja kryzysowa została już opanowana: Odpoczywamy w ogródku przy słoneczniku i...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik