Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka znana z seriali telewizyjnych, takich jak: "13. posterunek", "Plebania", "Zostać miss", "Pierwsza miłość", "Ja wam pokażę!". Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Sara" w 1997 roku. W 2007 roku wygrała program "Jak oni śpiewają" i postanowiła rozpocząć karierę muzyczną. Jeszcze w tym samym roku nagrała swój pierwszy album studyjny "Nie dla oka...". Jej najpopularniejszym singlem jest utwór pt. "Zawsze byłam", który szybko wspiął się na wysokie miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów. Inne znane utwory piosenkarki to: "Bez makijażu", "Czas pokaże", "To on".

Imię: Agnieszka

Nazwisko: Włodarczyk

Nazwisko panieńskie: Włodarczyk

Pseudonim: brak

Wzrost: 172 cm

Data urodzenia: 13.12.1980 r.

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: aktorka

Osoby - związki:
 • partner Jakub Sićko (2002-2011);
 • partner Mikołaj Krawczyk (2012-2016);
 • partner Robert Karaś (od 2020).


 • Rodzice: matka Anna Stasiukiewicz, ojciec - brak informacji

  Dzieci: syn Milan (ur. 2021)

  Rodzeństwo: brat Robert

  BIO: Agnieszka Włodarczyk urodziła się 13 grudnia 1980 roku w mieście Sławno, w województwie zachodniopomorskim. Jako nastolatka debiutowała na deskach Teatru Buffo w Warszawie, w musicalu "Metro". Jednak drzwi do aktorskiej kariery otworzyła jej rola Sary w filmie sensacyjnym Macieja Ślesickiego "Sara", gdzie zagrała u boku Bogusława Lindy. W 2005 roku, w parze z Michałem Skawińskim, wystąpiła w programie "Taniec z gwiazdami", jednak odpadła w 3. odcinku. Dwa lata później dostała zaproszenie do wzięcia udziału w pierwszej edycji "Jak oni śpiewają". Aktorka wygrała program i postanowiła rozwijać się muzycznie. Praca nad wokalem zaowocowała wydaniem albumu studyjnego "Nie dla oka..." w 2007 roku. Krążek promowały takie piosenki, jak "Zawsze byłam" i "Bez makijażu". Prywatnie jest partnerką Roberta Karasia - polskiego triathlonisty, światowego rekordzisty w Ultra Triathlonie. W 2021 roku para doczekała się potomka. Syn Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia ma na imię Milan.

  Znana z: ról w popularnych polskich filmach, takich jak: "Sara", "Poranek kojota", "E=mc²", "Nigdy w życiu!", "Kac Wawa", "Job, czyli ostatnia szara komórka". Dużą popularność i sympatię widzów zyskała dzięki roli Agnieszki w serialu komediowym "13. posterunek". Grała również w innych popularnych odcinkowych produkcjach, jak: "Plebania", "Pierwsza miłość", "Zostać miss", "Ja wam pokażę!". Agnieszka Włodarczyk znana jest nie tylko ze swojej działalności artystycznej, lecz także społecznej. Brała udział w wielu ważnych kampaniach, jak: "Bezpieczna jazda z MTV" czy honorowego krwiodawstwa. Aktorka aktywnie działa także na rzecz zwierząt. Wspiera Fundację Viva! Akcja dla zwierząt oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce. W 2014 roku wygrała 7. odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo", a zdobytą nagrodę przekazała na rzecz organizacji, które pomagają zwierzętom "Zwierzaki w potrzebie" oraz "Kocia łapka".

  Funkcja w filmie: - aktorka w filmie "Sara" (1997); - aktorka w filmie "Pierwszy milion" (2000); - aktorka w filmie "Poranek kojota" (2001); - aktorka w filmie "Rób swoje, ryzyko jest twoje" (2002); - aktorka w filmie "E=mc²" (2002); - aktorka w filmie "Nigdy w życiu!" (2004); - aktorka w filmie "Job, czyli ostatnia szara komórka" (2006); - aktorka w filmie "Kac Wawa" (2012); - aktorka w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko" (2019).

  Płyty:album studyjny "Nie dla oka..." (2007);album studyjny "Najpiękniejsze polskie kolędy" (2011).

  Książki: brak

  Nagrody:Nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Kijowie w kategorii Najlepszy debiut za film "Sara" (1999);Nagroda w plebiscycie Top for Dog w kategorii Osobowość roku (2014);Wygrana w konkursie Gwiazdy Plejady w kategorii Metamorfoza roku (2017).

  Link Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial

  Link Facebook: @AgnieszkaWlodarczykOfficial
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index