Agnieszka Włodarczyk urodziła
Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Newsy

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Zdradziła imię dziecka. Mało kto o takim słyszał!

Agnieszka Włodarczyk właśnie została mamą! Płeć i imię dziecka trzymała w tajemnicy do samego końca. Teraz w końcu je zdradziła! To najbardziej oryginalne imię w polskim show-biznesie!

Dziś wielkie święto zapanowało w domu Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, a znana para za pomocą mediów społecznościowych właśnie przekazała wielką nowinę! Aktorka i sportowiec właśnie zostali rodzicami, a na ich profilach na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze szpitala, które jako pierwszy zamieścił dumny, świeżo upieczony tata! Co więcej, Agnieszka Włodarczyk w końcu zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka. Chłopczyk czy dziewczynka? Gwiazda wybrała dla maluszka bardzo nietypowe imię! 

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk długo nie chciała być mamą! "Zastanawiałam się czy mam instynkt macierzyński"

Jak brzmią prawdziwe imiona i nazwiska polskich gwiazd? W wielu przypadkach możecie się zdziwić!

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka

Ciąża Agnieszki Włodarczyk była jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Kiedy pod koniec stycznia aktorka potwierdziła, że spodziewa się dziecka, fani natychmiast zaczęli doszukiwać się, czy rodzina gwiazdy powiększy się o dziewczynkę, czy raczej o chłopca. Te informacje Agnieszka Włodarczyk postanowiła trzymać w tajemnicy do samego końca i dziś, kiedy w końcu jej pierwsze dziecko przyszło na świat, dzieląc się wesołą nowiną zdradziła wszystko!

7 lipca Agnieszka Włodarczyk urodziła swoje pierwsze dziecko. Na Instagramie gwiazdy oraz jej partnera, Roberta Karasia, natychmiast pojawiła się seria pięknych, poruszających zdjęć ze szpitala, a dumni rodzice wcale nie mieli zamiaru ukrywać twarzy swojego maluszka. Co więcej, jako pierwszy wesołą nowinę przekazał właśnie Robert Karaś! Sportowiec zamieścił fotografię z maluszkiem i opatrzył ją emotikonami trzech czerwonych serduszek.

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Robert Karaś pokazał zdjęcia ze szpitala
Instagram/robert_karas_teamkaras

Jak ma na imię dziecko Agnieszki Włodarczyk?

Dumny tata nie zdradził jednak więcej informacji, za to postanowiła zrobić to Agnieszka Włodarczyk. Tuż po wpisie swojego partnera, aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia i zdradziła imię i płeć swojego pierwszego dziecka!

Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️ - czytamy w opisie. 

Musimy przyznać, że Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wybrali dla swojego synka naprawdę oryginalne imię. Milan to męskie słowiańskie imię, które w Polsce jest jednym z licznych staropolskich zdrobnień imion zaczynających się od Miło-, takich jak Miłosław, Miłobrat, Miłobor, Miłosz, Miłostryj! Co więcej, jak się okazuje słynna para wybrała imię dla swojego maluszka już dawno temu, podczas swoich wakacji na Gili! Dlaczego właśnie Milan?

My wybraliśmy imię mieszkając jeszcze na Gili, bo tam bo zbadaniu chromosomów w 12 tygodniu poznaliśmy już płeć😜 Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim nie chcieliśmy, żeby przed oczami stawał nam ktokolwiek, kogo już znamy. Więc nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu… Po drugie imię musiało pasować do nazwiska w tym przypadku zdecydowaliśmy, że nazwisko będzie po Tatusiu (chociaż można wybrać w urzędzie po mamusi). Po trzecie ale to już jakby moja „schiza” poczytałam sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał mi się opis typu osobowości wybranego imienia. Takie niby czary mary jakie cechy będzie miało dziecko o tym imieniu🤷‍♀️ - wyznała ostatnio aktorka. 

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Pokazała zdjęcia ze szpitala
Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Pod postami Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia natychmiast pojawiły się liczne gratulacje od fanów i gwiazd, do których i my serdecznie się dołączamy! Jak widać z twarzy świeżo upieczonych rodziców nie schodzi uśmiech, a co do Milana, chłopczyk jest przesłodki. Widać już, czy bardziej wdał się w mamę czy w tatę? Sami oceńcie!

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Zdradziła imię dziecka
Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Małgorzata Rozenek komentuje imię dziecka Agnieszki Włodarczyk
Instagram/agnieszkawlodarczykofficial/Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Małgorzata Rozenek skomentowała imię syna Agnieszki Włodarczyk! Fani: "Wredne"
Kiedy Agnieszka Włodarczyk przekazała wesołą nowinę, fani pośpieszyli z gratulacjami. Wśród nich znalazł się również komentarz od Małgorzaty Rozenek.

W środę 7 lipca Instagram dosłownie zapłonął. Wszystko przez urocze zdjęcia ze szpitala, które pojawiły się na profilu Agnieszki Włodarczyk. Aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko i w końcu zdradziła płeć i imię maluszka. Jej fani długo czekali na ten moment i jak się okazało, dumni rodzice wykazali się sporą oryginalnością, a internauci natychmiast pośpieszyli z gratulacjami. Pod postem świeżo upieczonej mamy nie zabrakło również zachwytów ze strony pozostałych gwiazd, a także komentarza od... Małgorzaty Rozenek! Żona Radosława Majdana postanowiła skomentować nietypowe imię synka Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, co oburzyło niektórych internautów. Co takiego napisała? Fani stwierdzili, że ma "0 klasy" !  Małgorzata Rozenek o imieniu dziecka Agnieszki Włodarczyk Kiedy aktorka opublikowała zdjęcia ze szpitala, fani nie kryli swojej radości. Choć to Robert Karaś jako pierwszy poinformował, że Agnieszka Włodarczyk urodziła , dopiero dumna mama postanowiła zdradzić w swoim wpisie płeć i imię ich pierwszego dziecka!  Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️ - napisała pod serią uroczych fotografii.  Pod postem natychmiast posypały się gratulacje od fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd, wśród których była między innymi Małgorzata Rozenek . Jak widać, mimo że żona Radosława Majdana razem z rodziną wypoczywa na swoich wielkich, szwedzkich wakacjach kamperem, na których musi radzić sobie bez luksusów , wciąż trzyma rękę na pulsie i żadna nowinka jej nie ominie! Gwiazda postanowiła przywitać maluszka na świecie, a przy tym nie omieszkała nie skomentować jego nietypowego imienia... Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych,...

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś z synem w szpitalu po porodzie
Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Newsy
Agnieszka Włodarczyk pokazała wyjątkowe zdjęcie z synkiem. "Jestem jeszcze w szpitalu" 
Mały Milan jest naprawdę uroczy! Agnieszka Włodarczyk wspomniała także o Majdanach. Dlaczego?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś kilka dni temu przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Imię i płeć maleństwa trzymali w tajemnicy do samego końca. Ich synek otrzymał wyjątkowe imię Milan, które jak się okazało wywołało sporo niepotrzebnego zamieszania w show-biznesie. Agnieszka Włodarczyk pokazała właśnie nowe zdjęcie z maluchem i przyznała, że wciąż jeszcze przebywa w szpitalu. Kiedy wychodzą? Zobaczcie, jaki uroczy jest mały Milan!  Zobacz także:  Agnieszka Włodarczyk urodziła! Zdradziła imię dziecka. Mało kto o takim słyszał! Agnieszka Włodarczyk pokazała nowe zdjęcie z synem  Agnieszka Włodarczyk została mamą! Na Instagramach szczęśliwych rodziców pojawiły się urocze zdjęcia ze szpitala. Mały Milan od razu podbił serca swoich rodziców, a  pod jego zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji i miłych komentarzy dla Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Niektóre z nich wywołały jednak niemałe kontrowersje. Małgorzata Rozenek napisała:  Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych, witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC?  Internautom nie spodobał się komentarz Małgorzaty Rozenek, przez co słynęło na nią sporo krytyki, chociaż sama Agnieszka Włodarczyk zrozumiała intencje i nie poczuła, że w komentarzu Rozenek mogłoby być cokolwiek złego. Już człowiek boi się cokolwiek zażartować 😂😂😂 piękny ten Wasz mały i ma piękne imię 😘😘 - napisała Małgorzata Rozenek, stosunkując się do krytyki  Agnieszka Włodarczyk pokazała kolejne zdjęcie z ukochanym Milanem. Okazuje się, że mama i synek jeszcze przebywają w szpitalu, ale już szykują się do powrotu do domu:  Ja jeszcze...

Agnieszka Włodarczyk wyleci z synkiem?! Gwiazda zdradziła plany! "Zamienimy się w Robinsonów"
Instagram, agnieszkawlodarczykofficial
Newsy
Agnieszka Włodarczyk wyleci z synkiem?! Gwiazda zdradziła plany! "Zamienimy się w Robinsonów"
Synek Agnieszki Włodarczyk ma już trzy tygodnie. Aktorka chce wrócić z nim na malowniczą Gili! Na jak długo tam zostaną?

Kiedy Agnieszka Włodarczyk przekazała fanom wesołą nowinę i potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka, przebywała razem ze swoim ukochanym - Robertem Karasiem - na malowniczej Gili. Dziś piękna para jest już rodzicami małego Milana, a znana aktorka planuje kolejną podróż! Wyjedzie z synkiem aż na pół roku?!  Agnieszka Włodarczyk o podróży z synkiem 7 sierpnia do Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia spłynęła masa gratulacji! Aktorka urodziła i w końcu zdradziła imię i płeć swojego pierwszego dziecka, a w mediach społecznościowych świeżo upieczonych rodziców pojawiły się urocze rodzinne zdjęcia ze szpitala. Co więcej, nietypowe imię chłopczyka skomentowała nawet Małgorzata Rozenek , z czego później musiała się wytłumaczyć.  Odkąd aktorka i jej synek wrócili do domu, Agnieszka Włodarczyk nieustannie zachwyca swoje obserwatorki, dzieląc się z nimi doświadczeniami z pierwszych chwil macierzyństwa. Artystka bez owijania w bawełnę opowiadała o chudnięciu po porodzie , czy problemach z laktacją , choć nie raz zdarzyło jej się oberwać od internautek, które chciały dać jej rady, co do opieki nad dzieckiem.  Jak widać świeżo upieczona mama nie ma zamiaru brać uwag do siebie i Milanem będzie zajmować się po swojemu. Co więcej, już planuje daleką wyprawę z synkiem! Gdzie Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wybiorą się z Milanem? Jak się okazuje, aktorka myśli nad powrotem na Gili!  Odrobinę niedospana (nie wiem czy jest takie słowo), z małym przy piersi wspominam nasze (bo już w trójkę) przygodny na Gili Air, pamiętam jak miałam smaki na ogórki kiszone (nie było), na lody świderki, takie jak są sprzedawane nad polskim morzem, na naleśniki z białym serem, i mogłabym tak wymieniać bez końca… o słodyczach nie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik