Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem, Maciejem Pelą
Instagram/agakaczor/
Newsy

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Znamy płeć i imię maleństwa

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła swoje drugie dziecko! Tancerka i aktorka poinformowała o narodzinach maleństwa w mediach społecznościowych.

Gratulacje! Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela przywitali właśnie na świecie swoją drugą córeczkę. Szczęśliwi rodzice poinformowali o przyjściu na świat dziecka w mediach społecznościowych. Pod wpisem natychmiast zaroiło się od gratulacji. Para już wcześniej zdradziła płeć i imię maleństwa. Zobaczcie, co wiadomo o porodzie i drugiej córeczce gwiazdy „Tańca z gwiazdami” i jej męża.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w szczerym wyznaniu: "Jestem dla siebie ważna"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska urodziła, znamy płeć i imię

Agnieszka Kaczorowska już dużo wcześniej poinformowała, jak będzie miała na imię jej druga córka - Agnieszka Kaczorowska urodziła właśnie Gabrielę!

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi💞🤰 Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc - napisała pod koniec maja.

Jeszcze nie tak dawno Agnieszka Kaczorowska mówiła, że nie spieszy się z porodem. Zresztą, jak wyznała w rozmowie z Party.pl, spodziewała się, że druga córeczka urodzi się po terminie.

Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie” - mówiła Agnieszka Kaczorowska w Party.pl.

A na Instagramie dodawała: 

2 lata temu na tym etapie, to torbę do szpitala miałam zapiętą na ostatni guzik (...) Dziś mam obok siebie wariującą dwulatkę i… wszystko w powijakach.😂 Także Gabi, nie spiesz się, bo my tu parę rzeczy jeszcze musimy ogarnąć.💪🏻💪🏻💪🏻

Teraz druga córeczka już na świecie. Gwiazda właśnie przekazała radosną nowinę i pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z Gabrysią.

Zobacz teżCo oznacza imię drugiej córeczki Agnieszki Kaczorowskiej-Peli? Gabriela jest zasadnicza i przebojowa

Z miłości i w imię miłości! ❤️

Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA❗️ - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Jak wyjawiła w swoim wpisie Agnieszka Kaczorowska, poród był błyskawiczny. Oczywiście gwiazda mogła liczyć na cudowne wsparcie ze strony męża. 

To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską!
Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️
W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciek.pela U rock ❗️ - dodała aktorka.

Serdecznie gratulujemy! Zobaczcie pierwsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej z małą Gabrysią. (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo).

Agnieszka Kaczorowska pierwsze dziecko

Agnieszka Kaczorowska urodziła swoje pierwsze dziecko dwa lata temu - 26 lipca 2019 roku. Poinformowała o tym wówczas dopiero po dwóch dniach. Dziewczynka otrzymała piękne imię - Emilka. Przez ostatnie miesiące gwiazda "Klanu" przygotowywała córeczkę na przyjście na świat siostry.

W ramach przygotowań na pojawienie się siostrzyczki Emilki, dużo rozmawiamy, ale także oglądamy zdjęcia, kiedy to Emi była noworodkiem i niemowlakiem. Zaskakujące jest to, że ona totatalnie rozumie, że to ONA sama...i bardzo jej się to oglądanie zdjęć podoba - pisała.

Narodziny Gabrysi z pewnością są dla Emilki ogromnym przeżyciem. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska urodziła! Aktorka pokazała pierwsze zdjęcia z maleństwem

Maciej Pela, dumny tata dwóch dziewczynek i mąż Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska tak przed porodem jak i po nim z pewnością może liczyć na swojego męża. Macieja poznała w swojej szkole tańca, gdzie był instruktorem. Choć oboje byli wówczas w związkach zakończyli je i od czterech lat są praktycznie nierozłączni. Ślub wzięli 7 września 2018 roku.

Maciej, który stoi zazwyczaj w cieniu swojej popularnej żony, gdy trzeba zawsze ją wspiera, a także broni Agnieszkę Kaczorowską przed atakami

3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. (...) Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza @agakaczor. I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko - kochanie jestem! Skarbie! Dziękuję Ci za każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to jak dbasz o nowe życie, które nosisz pod swoim sercem. <3 Jestem Twój na zawsze! - pisał Maciej.

Przytuleni Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i "moda na brzydotę"

Wpis męża Agnieszki Kaczorowskiej był jego reakcją na internetową burzę, jaką na początku czerwca wywołał wpis aktorki na temat "mody na brzydotę". Gwiazda nazwała siebie "estetką" i napisała, że nie rozumie po co niektórzy eksponują na Instagramie swoje wady. 

Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”? Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? Nie rozumiem tego... ale rozumieć nie muszę. Tylko potem widzę wycieczkę zgarbionych nastolatek, chowających się na zdjęciach za swoimi włosami czy rękoma... bo bycie pięknym i wyjątkowym nie jest w modzie. Bo gdy wypinasz klatkę, podnosisz brodę i idziesz śmiało przed siebie, to jesteś zadufany. Bycie normalnym i fajnym oznacza bycie zwykłym, nieinteresującym, a przede wszystkim nierzucającym się w oczy? - napisała wówczas.

Jej wpis wywołał lawinę komentarzy, głos zabierały również gwiazdy i autorytety, doprowadził do tego, że Agnieszka Kaczorowska ostatecznie przeprosiła osoby, które poczuły się urażone i na jakiś czas ograniczyła swoją obecność na Instagramie.

Agnieszkę Kaczorowską znamy od dziecka, pamiętacie jak wyglądała kiedyś? Czy córki pójdą w jej ślady?

Agnieszka Kaczorowska została gwiazdą bardzo wcześnie. Już jako 6-latka zaczęła trenować taniec, rok później polscy widzowie poznali ją jako Bożenkę w serialowym hicie - "Klanie", w której to produkcji pojawia się zresztą do dziś. Jak mówiła, jej dzieciństwo wyglądało inaczej niż dzieciństwo rówieśników.

Miałam dużo obowiązków, musiałam być lepiej zorganizowana, ale byłam szczęśliwym dzieckiem - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Gdy przychodziło zmęczenie myślała o tym, by zrezygnować z serialu, ale "Klan" pomagał jej finansować jej największą pasję - taniec.

Pamiętacie małą Bożenkę? Myślicie, że córeczki pójdą śladami słynnej mamy?

Agnieszka Kaczorowska jako Bożenka z
East News

Agnieszka Kaczorowska
Instagram
Newsy
Agnieszka Kaczorowska opublikowała nowe zdjęcie z mężem, a w sieci zawrzało! "Jesteś w ciąży?" pytają fani
Agnieszka Kaczorowska opublikowała nowe zdjęcie z mężem, a w sieci zawrzało! "Jesteś w ciąży?" pytają fani

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się pięknym zdjęciem z mężem, a internauci zaczęli podejrzewać, że zakochani po raz drugi zostaną rodzicami! Pod fotką pojawiły się komentarze z pytaniami o ciążę. Skąd takie podejrzenia i pytania fanów? Zobaczcie sami, co napisała gwiazda serialu "Klan"!  Agnieszka Kaczorowska pozuje z mężem Ponad dwa lata temu (we wrześniu 2018 roku) Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powiedzieli sobie "tak". Piękny i romantyczny ślub pary odbył się w Toskanii we Włoszech.  W  uroczystości wzięli udział jedynie najbliżsi gwiazdy "Klanu" i jej partnera. Blisko rok później na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli- aktorka urodziła córeczkę, Emilię. Pociecha pary w tym roku skończyła roczek, a teraz niektórzy fani zaczęli podejrzewać, że ich rodzina wkrótce znów się powiększy! Dziś dla nas wyjątkowa data...🥰 Ale to długa historia...😉 - Agnieszka Kaczorowska napisała tajemniczo pod zdjęciem z mężem. Jak na wpis aktorki zareagowali fani? - Stawiam na błogosławiony stan 😍 - Ja obstawiam 🤰 skoro to długa historia 😉❤️❤️ - Jesteś w ciąży? 🤰 Bo te Wasze spojrzenie na siebie tylko o tym świadczy 🤗- komentowała część fanów.  Pojawiły się również inne wpisy: - Uwielbiam patrzeć na waszą szczerą miłość.... ♥️🙂 - ewnie rocznica poznania sie😊wszystkiego dobrego Pozdrowionka 😍 - Pierwsza randka była wtedy? 😘- zgadywali internauci. Kto wie, być może wkrótce Agnieszka Kaczorowska zdradzi, dlaczego ta data jest tak wyjątkowa...  Zobacz także:   Agnieszka Kaczorowska chwali się figurą w bikini. Tak szczupła jeszcze nie była! Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są małżeństwem od...

Agnieszka Kaczorowska
Instagram/Agnieszka Kaczorowska
Newsy
Moda jesień 2020. Agnieszka Kaczorowska w botkach Mohito za nieco ponad 200 zł. Ten model to hit!
Moda jesień 2020. Agnieszka Kaczorowska w botkach Mohito za nieco ponad 200 zł. Ten model to hit!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na swoim Instagramie nowymi zdjęciami z sesji zdjęciowej z jej mężem Maciejem Pelą. Zdjęcia utrzymane są w mocno jesiennej stylistyce, rządzą na niej przede wszystkim kolory ziemi - ciepłe brązy i beże, co widać przede wszystkim nie tylko w kolorach liści naokoło, ale przede wszystkim widać to w stylizacjach Agnieszki Macieja. Zobacz także:  Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej po nieprzespanej nocy zaniepokoiło fanki! „To nie jest już szczupłość chyba”! Odpowiedziała Moda jesień 2020. Postaw na beże i brązy jak Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska połączyła piękny jasnobrązowy sweter z białą spódnicą od WarsawBe (model PanterBe, 229 zł) w lamparcie wzory i karmelowymi botkami z Mohito za również 229 zł (aby je zobaczyć, przewiń do trzeciego zdjęcia).         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 𝑨𝒈𝒏𝒊𝒆𝒔𝒛𝒌𝒂 𝑲𝒂𝒄𝒛𝒐𝒓𝒐𝒘𝒔𝒌𝒂-𝑷𝒆𝒍𝒂 (@agakaczor) Paź 23, 2020 o 7:05 PDT Tutaj botki widać wyraźniej. To one okazały się najważniejszym elementem stylizacji Agnieszki Kaczorowskiej. Takie klasyczne botki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Jak widzicie, będą doskonale pasować do większości stylizacji. Możesz je nosić z pięknymi sukienkami lub spódnicami midi, ale również śmiało możesz je zestawić z klasycznymi mom jeans. Możliwości jest wiele!         Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Agnieszka Kaczorowska
Instagram
Newsy
Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej po nieprzespanej nocy zaniepokoiło fanki! „To nie jest już szczupłość chyba”! Odpowiedziała
Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej po nieprzespanej nocy zaniepokoiło fanki! „To nie jest już szczupłość chyba”! Odpowiedziała

Najnowsze zdjecie na instagramowym profilu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli wywołało ożywiona dyskusję jej obserwatorek. Wiele z nich zwróciło uwagę na wygląd aktorki. I rzeczywiście, gwiazda wygląda na jeszcze szczuplejszą niż była. Zaniepokojone zaczęły pytać nawet młoda mamę o zdrowie. Co odpowiedziała? Zobaczcie najnowsze zdjęcie i odpowiedzi Kaczorowskiej. Zobacz także:   Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuszek! O swojej diecie pisze: "Jem ile chcę" Agnieszka Kaczorowska jeszcze szczuplejsza na nowym zdjęciu Nie wszyscy pewnie pamiętają, ale kilka lat temu krytycy Agnieszki Kaczorowskiej uważali, że waży zbyt wiele. Gwiazda "Klanu" i tancerka "Tańca z gwiazdami" krytykowana była m.in. za "masywne uda i ramiona" .  Jednak czasy kiedy zmagała się z górnymi rejestrami swojej wagi ma już dawno za sobą. Nawet narodziny dziecka nie wpłynęły na jej figurę. Wprost przeciwnie - po porodzie szybko zeszczuplała. Według niektórych zbyt szybko. Na najnowszym zdjęciu Kaczorowska pokazała się w całej okazałości, po - jak sama pisze - nieprzespanej nocy. Widzimy ją w lekkim bawełnianym wdzianku. I rzeczywiście wygląda szczupło. Dzień dobry bardzo ! 💕 Drogie Mamusie, jak tam nocka? Wyśpimy się na emeryturze...💪🏻Taki jest plan.✊🏻✊🏻✊🏻 Życzę Wam pięknego weekendu, pełnego miłości do siebie... - napisała m.in. Kaczorowska-Pela. Zdjęcie mocno zaniepokoiło instagramowe obserwatorki gwiazdy (pisownia oryg.): Po co tak szczupło .. Ech moze i zdrowo - pyta jedna. to nie jest już szczupłość chyba - odpowiada jej druga. A ja tu widzę problem - to kolejny głos Ojej jaka chudzinka! Uważam, że troszkę więcej kg bardziej Tobie pasuje - zauważa inna. W końcu Agnieszka postanowiła odpowiedzieć. Oj oj za chudo - napisała jedna z obserewatorek....

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner