Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem, Maciejem Pelą
Instagram/agakaczor/
Newsy

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Znamy płeć i imię maleństwa

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła swoje drugie dziecko! Tancerka i aktorka poinformowała o narodzinach maleństwa w mediach społecznościowych.

Gratulacje! Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela przywitali właśnie na świecie swoją drugą córeczkę. Szczęśliwi rodzice poinformowali o przyjściu na świat dziecka w mediach społecznościowych. Pod wpisem natychmiast zaroiło się od gratulacji. Para już wcześniej zdradziła płeć i imię maleństwa. Zobaczcie, co wiadomo o porodzie i drugiej córeczce gwiazdy „Tańca z gwiazdami” i jej męża.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w szczerym wyznaniu: "Jestem dla siebie ważna"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska urodziła, znamy płeć i imię

Agnieszka Kaczorowska już dużo wcześniej poinformowała, jak będzie miała na imię jej druga córka - Agnieszka Kaczorowska urodziła właśnie Gabrielę!

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi💞🤰 Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny... i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc - napisała pod koniec maja.

Jeszcze nie tak dawno Agnieszka Kaczorowska mówiła, że nie spieszy się z porodem. Zresztą, jak wyznała w rozmowie z Party.pl, spodziewała się, że druga córeczka urodzi się po terminie.

Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie” - mówiła Agnieszka Kaczorowska w Party.pl.

A na Instagramie dodawała: 

2 lata temu na tym etapie, to torbę do szpitala miałam zapiętą na ostatni guzik (...) Dziś mam obok siebie wariującą dwulatkę i… wszystko w powijakach.😂 Także Gabi, nie spiesz się, bo my tu parę rzeczy jeszcze musimy ogarnąć.💪🏻💪🏻💪🏻

Teraz druga córeczka już na świecie. Gwiazda właśnie przekazała radosną nowinę i pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z Gabrysią.

Zobacz teżCo oznacza imię drugiej córeczki Agnieszki Kaczorowskiej-Peli? Gabriela jest zasadnicza i przebojowa

Z miłości i w imię miłości! ❤️

Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA❗️ - napisała Agnieszka Kaczorowska.

Jak wyjawiła w swoim wpisie Agnieszka Kaczorowska, poród był błyskawiczny. Oczywiście gwiazda mogła liczyć na cudowne wsparcie ze strony męża. 

To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską!
Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️
W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciek.pela U rock ❗️ - dodała aktorka.

Serdecznie gratulujemy! Zobaczcie pierwsze zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej z małą Gabrysią. (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo).

Agnieszka Kaczorowska pierwsze dziecko

Agnieszka Kaczorowska urodziła swoje pierwsze dziecko dwa lata temu - 26 lipca 2019 roku. Poinformowała o tym wówczas dopiero po dwóch dniach. Dziewczynka otrzymała piękne imię - Emilka. Przez ostatnie miesiące gwiazda "Klanu" przygotowywała córeczkę na przyjście na świat siostry.

W ramach przygotowań na pojawienie się siostrzyczki Emilki, dużo rozmawiamy, ale także oglądamy zdjęcia, kiedy to Emi była noworodkiem i niemowlakiem. Zaskakujące jest to, że ona totatalnie rozumie, że to ONA sama...i bardzo jej się to oglądanie zdjęć podoba - pisała.

Narodziny Gabrysi z pewnością są dla Emilki ogromnym przeżyciem. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska urodziła! Aktorka pokazała pierwsze zdjęcia z maleństwem

Maciej Pela, dumny tata dwóch dziewczynek i mąż Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska tak przed porodem jak i po nim z pewnością może liczyć na swojego męża. Macieja poznała w swojej szkole tańca, gdzie był instruktorem. Choć oboje byli wówczas w związkach zakończyli je i od czterech lat są praktycznie nierozłączni. Ślub wzięli 7 września 2018 roku.

Maciej, który stoi zazwyczaj w cieniu swojej popularnej żony, gdy trzeba zawsze ją wspiera, a także broni Agnieszkę Kaczorowską przed atakami

3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. (...) Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza @agakaczor. I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko - kochanie jestem! Skarbie! Dziękuję Ci za każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to jak dbasz o nowe życie, które nosisz pod swoim sercem. <3 Jestem Twój na zawsze! - pisał Maciej.

Przytuleni Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i "moda na brzydotę"

Wpis męża Agnieszki Kaczorowskiej był jego reakcją na internetową burzę, jaką na początku czerwca wywołał wpis aktorki na temat "mody na brzydotę". Gwiazda nazwała siebie "estetką" i napisała, że nie rozumie po co niektórzy eksponują na Instagramie swoje wady. 

Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”? Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? Nie rozumiem tego... ale rozumieć nie muszę. Tylko potem widzę wycieczkę zgarbionych nastolatek, chowających się na zdjęciach za swoimi włosami czy rękoma... bo bycie pięknym i wyjątkowym nie jest w modzie. Bo gdy wypinasz klatkę, podnosisz brodę i idziesz śmiało przed siebie, to jesteś zadufany. Bycie normalnym i fajnym oznacza bycie zwykłym, nieinteresującym, a przede wszystkim nierzucającym się w oczy? - napisała wówczas.

Jej wpis wywołał lawinę komentarzy, głos zabierały również gwiazdy i autorytety, doprowadził do tego, że Agnieszka Kaczorowska ostatecznie przeprosiła osoby, które poczuły się urażone i na jakiś czas ograniczyła swoją obecność na Instagramie.

Agnieszkę Kaczorowską znamy od dziecka, pamiętacie jak wyglądała kiedyś? Czy córki pójdą w jej ślady?

Agnieszka Kaczorowska została gwiazdą bardzo wcześnie. Już jako 6-latka zaczęła trenować taniec, rok później polscy widzowie poznali ją jako Bożenkę w serialowym hicie - "Klanie", w której to produkcji pojawia się zresztą do dziś. Jak mówiła, jej dzieciństwo wyglądało inaczej niż dzieciństwo rówieśników.

Miałam dużo obowiązków, musiałam być lepiej zorganizowana, ale byłam szczęśliwym dzieckiem - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Gdy przychodziło zmęczenie myślała o tym, by zrezygnować z serialu, ale "Klan" pomagał jej finansować jej największą pasję - taniec.

Pamiętacie małą Bożenkę? Myślicie, że córeczki pójdą śladami słynnej mamy?

Agnieszka Kaczorowska jako Bożenka z
East News

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami
Instagram/Maciek.Pela
Newsy
Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zdradził szczegóły jej porodu! Tak pomagał jej urodzić Gabrysię
Maciej Pela to nie tylko tata, ale także mąż na medal! Ukochany Agnieszki Kaczorowskiej był z nią podczas porodu, a w swoim wpisie na Instagramie zdradził, jak pomagał swojej żonie urodzić drugą córeczkę.

Agnieszka Kaczorowska właśnie po raz drugi została mamą! Aktorka podzieliła się radosną nowiną w czwartek 29. lipca. Na świat przyszła kolejna córeczka gwiazdy i jej partnera, Macieja Peli, która otrzymała imię Gabrysia. Mąż aktorki oczywiście towarzyszył swojej ukochanej podczas porodu i zdecydował się podzielić tym doświadczeniem na Instagramie. Agnieszka Kaczorowska miała w nim wielkie wsparcie! Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska dwa lata temu urodziła córkę: "Najwspanialsze 2 lata mojego życia" Maciej Pela towarzyszył Agnieszce Kaczorowskiej podczas porodu Agnieszka Kaczorowska urodziła  - to zdecydowanie wiadomość dzisiejszego dnia! Późnym popołudniem w czwartek 29 lipca, gwiazda na swoim Instagramie zamieściła pierwsze zdjęcia z córeczką Gabrysią i dodała przepiękny wpis, w którym podzieliła się z fanami swoją radością z przyjścia na świat jej drugiej pociechy. - Z miłości i w imię miłości! ❤️ Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA❗️ - zaczęła swój wpis gwiazda. Jak się okazało, jej drugi poród był o wiele szybszy niż pierwszy. Agnieszka Kaczorowska dokładnie tak go sobie wymarzyła! - To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Oczywiście podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie mogło zabraknąć jej ukochanego męża Macieja. Gwiazda jest dumna z pomocy, jaką otrzymała od swojego ukochanego, gdy rodziła ich drugą pociechę.  - Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️ W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! @maciek.pela U rock ❗️ - napisała Agnieszka...

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Newsy
Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła nam termin porodu. Czy już spakowała torbę do szpitala?
Agnieszka Kaczorowska-Pela czeka na swoją drugą córkę, Gabrysię. Jak doświadczona mama przygotowuje się do porodu? Czy skończyła urządzać pokoik dla maleństwa?

Poród  Agnieszki Kaczorowskiej-Peli  zbliża się wielkimi krokami. Aktorka i tancerka tym razem nie spieszy się z pakowaniem torby do szpitala. Jest już doświadczoną matką, dlatego nie panikuje.  Dwa lata temu na tym etapie, to torbę do szpitala miałam zapiętą na ostatni guzik, ciuszki wyprane i wyprasowane, wszystkie elementy wyprawki gotowe i oczekujące…😂 Nawet fotelik już jeździł w aucie! 😂 Dziś mam obok siebie wariującą dwulatkę i… wszystko w powijakach.😂 Także Gabi, nie spiesz się , bo my tu parę rzeczy jeszcze musimy ogarnąć.💪🏻💪🏻💪🏻 ” -  pisała ostatnio na Instagramie. A na kiedy ma wyznaczony termin porodu? Kiedy usłyszymy, że Agnieszka Kaczorowska urodziła  swoją drugą córeczkę? Zobaczcie, co powiedziała nam sama aktorka. Zobacz także:   Agnieszka Kaczorowska gotowa na narodziny drugiej córki. "Próba generalna przed porodem" Na kiedy Agnieszka Kaczorowska-Pela ma wyznaczony termin porodu? Termin narodzin drugiej córki ma wyznaczony na przełom lipca i sierpnia. Co ciekawe, jej pierwszą córkę Emilkę Agnieszka Kaczorowska urodziła   26 lipca dwa lata temu . Dziewczynki będą więc miały w podobnym terminie urodziny. Sama Agnieszka Kaczorowska uważa, że jej drugie dziecko przyjdzie na świat na początku sierpnia.  Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie ” -  powiedziała Kaczorowska Party.pl. Kaczorowska twierdzi, że szykowanie wyprawki przy drugim dziecku jest znacznie łatwiejsze. Razem z mężem Maciejem Pelą właśnie kończą też urządzać pokoik dla Gabrysi.  Przyklejają obrazki na...

Agnieszka Kaczorowska z córkami - Emilką i Garysią
Instagram /@agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój Gabrysi. Jest piękny! 
Gwiazda "Klanu" pochwaliła się królestwem córeczki, a przy okazji poruszyła temat... zmieniania pieluszek przez mężczyzn. Sprawdźcie, co napisała!

Agnieszka Kaczorowska już od blisko dwóch lat mieszka w wymarzonym domu. Gwiazda serialu "Klan" przeprowadziła się do nowego gniazdka zaledwie kilka miesięcy po narodzinach pierwszej córeczki, Emilki. Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje w sieci, jak urządziła nowy dom, a teraz w sieci pojawiły się zdjęcia ślicznego pokoiku drugiej córeczki aktorki, malutkiej Gabrysi.  Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak urządziła pokój córki Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są rodzicami dwóch dziewczynek, Emilki i Gabrysi. Dumna mama nie pokazuje wizerunku swoich pociech, ale chętnie zdradza fanom, jak wygląda jej macierzyństwo i jak rozwija się relacja między Emilką i Gabrysią. Agnieszka Kaczorowska za pośrednictwem Instagrama chętnie pokazuje również, jak wygląda jej królestwo, do którego przeprowadziła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia w 2019 roku.  Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia zrobione w pokoju młodszej córki Agnieszki Kaczorowskiej! Zobacz także:   Agnieszka Kaczorowska żałuje wpisu o "modzie na brzydotę"? Opowiedziała o trudnych chwilach!           Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez 𝑨𝒈𝒏𝒊𝒆𝒔𝒛𝒌𝒂 𝑲𝒂𝒄𝒛𝒐𝒓𝒐𝒘𝒔𝒌𝒂-𝑷𝒆𝒍𝒂 (@agakaczor) Jak widać, w pokoju Gabrysi królują naturalne kolory. Na ścianach pojawiły się naklejki z roślinami i zwierzętami, a nad łóżeczkiem piękny, zielony baldachim.   - Piękny pokój.💚 - 😍mega meble ! 👏 - Piękny ten pokój. Taki...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik