Jakub Rzeźniczak ponownie został ojcem. Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie publikując urocze zdjęcie dziecka.

Reklama

Witaj na świecie - napisała szczęśliwa mama

To synek czy córeczka?

Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Jakub Rzeźniczak ma syna czy córkę?

Magdalena Stępień z "Top Model" i Jakub Rzeźniczak o tym, że spodziewają się dziecka poinformowali już pod koniec 2020 roku. W lutym z kolei podczas jednego z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" zdradzili, że będzie to synek, dla którego wybrali dość rzadko spotykane imię Oliwier.

Zobacz także: Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG

Początkowo Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak cieszyli się swoim związkiem i publikowali sporo wspólnych zdjęć. Niedługo przed porodem okazało się, że para postanowiła się rozstać. Fani od razu zauważyli, że z ich profili społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia, jednak ani Magdalena ani Jakub początkowo nie komentowali domysłów. Informacje o końcu związku ostatecznie potwierdziła sama Magdalena Stępień:

Zobacz także

Nie jesteśmy już z Kubą

Wówczas Magdalena Stępień była już w zaawansowanej cięży. Dzisiaj pochwaliła się radosną nowiną, że jej synek właśnie się urodził:

Witaj na świecie synku

Szczęśliwa mama opublikowała urocze zdjęcie, na którym widać małą dłoń chłopca. Magdalena Stępień została mamą po raz pierwszy. Jakub Rzeźniczak ma również córkę Inez.

Zobacz także: Gwiazda "Top Model" zostanie mamą! Pokazała zdjęcie dużego ciążowego brzuszka i USG

Magdalena Stępień z "Top Model" urodziła. Pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka. Jeszcze w lutym wraz z Jakubem Rzeźniczakiem zdradzili, że chłopiec otrzyma na imię Oliwier. Póki co młoda mama nie zdradziła czy została przy tym pomyśle.

Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak rozstali się niedługo przed porodem. Początkowo nie chcieli informować o tym oficjalnie, jednak fani bardzo szybko zauważyli, że z mediów społecznościowych pary zniknęły wspólne zdjęcia, a Magdalena Stępień przestała wspominać o partnerze.

Instagram

Magdaleny Stępień z "Top Model" została mamą po raz pierwszy. Jakub Rzeźniczak ma jeszcze córkę z jednego z poprzednich związków.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - wyznał Rzeźniczak w rozmowie z weszlo.com.

Reklama

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córkę na Instagramie! Inez ma już 3 latka i jest śliczna

Reklama
Reklama
Reklama