Witold Pyrkosz nie żyje. Znany polski aktor miał 90 lat. Większość jego fanów, przyjaciół i aktorów, którzy mieli okazję z nim pracować, nie mogą uwierzyć w to co się stało. Wśród nich jest Anna Mucha - aktorka grała z Pyrkoszem na planie hitu TVP2 "M jak miłość". Gwiazda tak jak większość gwiazd serialu wspomniała na Instagramie o zmarłym aktorze. (Zobacz też: Kożuchowska, Cichopek, Mroczek... Rodzina Mostowiaków wspomina zmarłego Witolda Pyrkosza)

Reklama

Zobacz także: Historia miłości Witolda Pyrkosza i jego żony. 19 lat różnicy wieku nie przeszkodziła im być razem

Po śmierci Witolda Pyrkosza Anna Mucha pokazała zdjęcie i... zaczęła się afera!

Anna Mucha pokazała zdjęcie i... zaczęła się afera! Zdjęcie zostało zrobione w czasie trwania "minuty ciszy" ku pamięci Witolda Pyrkosza. Fanom to się nie spodobało!

Zobacz także

Zobacz więcej: Nie żyje Pyrkosz. "Miał problemy ze zdrowiem, ale kochał życie" Wspomnienia aktorów i przyjaciół

Minuta ciszy a Ty zdjęcie robisz? :-o

To smutne, że nawet w takich chwilach jak śmierć ludzie zamiast pomodlić się i być pokornym myślą, żeby zrobić fotkę i mieć fejm :( przestaje obserwować... :(

Zaduma? Nad dobrym zdjęciem chyba. Minuta ciszy wymaga skupienia nad osobą, która odeszła, a nie cykaniu zdjęć na insta. - grzmią fani na Instagramie Anny Muchy.

Gwiazda, kiedy zobaczyła takie komentarze, od razu zareagowała i odpisała fanom:

byłabym ostrożniejsza w formułowaniu sądów i ocenianiu ludzi ... tak na przyszłość :) - napisała Mucha pod komentarzami.

A wy co sądzicie o zachowaniu Anny Muchy? Czy w takim momencie robienie zdjęć i wstawianie ich na Instagram to dobry pomysł? A może to fani za bardzo się czepiają?

Zobacz: Łepkowska wspomina Witolda Pyrkosza. "Liczyliśmy się z tym, miał 90 lat, ale i tak wydawało się, że będzie wieczny..."

Więcej: "Król polskich seriali" nie żyje. Wspominamy kultowe role Witolda Pyrkosza

Anna Mucha wspomniała Witolda Pyrkosza.

Reklama

Witold Pyrkosz miał 90 lat.

Reklama
Reklama
Reklama