Kożuchowska, Cichopek, Mroczek... wspominają Pyrkosza
Instagram
Aktorzy "M jak miłość" żegnają Pyrkosza
1/11
Kożuchowska, Cichopek, Mroczek... wspominają Pyrkosza
Instagram

"Dziękuję, że byłeś", "Będę tęsknić" Żegnaj mistrzu" czy  "Twoja Myszka" tak "rodzina Mostowiaków" żegna i wspomina zmarłego dzisiaj Witolda Pyrkosza. Przez 17 lat Witold Pyrkosz wcielał się w Lucjana Mostowiaka, dobrego ojca, dziadka, pradziadka, który kocha nalewki, jabłka i szachy... Pokochała go za to cała Polska. 

 

Zmarł Witold Pyrkosz, miał 90 lat

 

Więcej: Anna Mucha żegna Witolda Pyrkosza TYM zdjęciem, a fani oburzeni! "To smutne, że nawet w takich chwilach..."

 

Zobacz: Łepkowska wspomina Witolda Pyrkosza. "Liczyliśmy się z tym, miał 90 lat, ale i tak wydawało się, że będzie wieczny..."

 

W tym serialu przed kamera Witold Pyrkosz spotkał się z takimi aktorkami i aktorami jak Małgorzat Kożuchowska, Joanna Koroniewska czy Rafał Mroczek. Niektórych z nich smutna wiadomość o odejściu Pyrkosza spotkała na planie "M jak Miłość" jak Annę Muchę. Aktorka pokazała jak uczczono pamięć aktorka na planie. 

 

Zobacz: Nie żyje Pyrkosz. "Miał problemy ze zdrowiem, ale kochał życie" Wspomnienia aktorów i przyjaciół

 

Co napisali aktorzy, którzy w serialu wcielali się w synowe, dzieci czy wnuków Witolda Pyrkosza. ZOBACZCIE W NASZEJ GALERII! To bardzo wzruszające słowa!

 

Zobacz także: Historia miłości Witolda Pyrkosza i jego żony. 19 lat różnicy wieku nie przeszkodziła im być razem

2/11
Koroniewska wspomina Pyrkosza

Witku, na zawsze pozostaniesz w moim sercu i z pewnością wszystkich, którzy zetknęli się z Tobą w pracy jak i uwielbiających Cię widzów. Takiego artysty i człowieka nie da się zapomnieć. Charyzma i poczucie humoru nie do zastąpienia. Smutek ogromny. Spoczywaj w pokoju 💔 Myszka - Joanna Koroniewska.

3/11
Kożuchowska wspomina Pyrkosza

Witku kochany! Taki zostaniesz na zawsze w moim sercu i pamięci. Uśmiechnięty, szczęśliwy, pełen energii. Do zobaczenia - Małgorzata Kożuchowska.

4/11
Kasia Cichopek wspomina Pyrkosza

Panie Witku Kochany...dziękuje za wszystko, za uśmiech, wsparcie, lata wspólnej pracy, za każdą chwilę, którą mogłam spędzić obok Ciebie Mistrzu...będę bardzo tęsknić. Na zawsze zostanie Pan w moim sercu...R.I.P - Kasia Cichopek.

5/11
Anna Mucha wspomina Pyrkosza

#moment#uchwyconywkadrze #minutaciszy#naplanie #WitoldPyrkosz R.I.P. Na pierwszym planie rezyser Mariusz Malec i operator Jan Budzowski #zaduma #wspomnienie#LucjanMostowiak - Anna Mucha

6/11
Rafał Mroczek wspomina Pyrkosza

Właśnie dotarła do mnie przykra informacja o śmierci Pana Witolda Pyrkosza. To ogromna strata nie tylko dlatego, jakim wspaniałym aktorem był Pan Witold. Był również niesamowitym człowiekiem. Zapamiętam go takiego, jak na tym zdjęciu. Pogodnego i ciepłego człowieka, mistrza sytuacyjnego żartu. Potrafił wprowadzić w zakłopotanie i podnieść na duchu. Za wspaniałe kreacje aktorskie i 17 lat wspólnej pracy Panie Witoldzie dziękuję. Będzie nam Pana bardzo brakować. #śp - Rafał Mroczek.

7/11
Marcin Mroczek żegna Pyrkosza

Panie Witoldzie będzie nam Pana szczerze brakowało... Pamiętam nasze ostatnie spotkanie tuż przed pańskim 90 urodzinami. Pełen optymizmu, radości, szczery i dowcipny. Taki Pan był i takiego zapamiętamy.
Dziękuję za lata wspólnej pracy, celne rady, wsparcie. 
Pozostaniesz zawsze w miom sercu❤
Dziś wszyscy czujemy pustkę. Requiescat in pace [*]🕊
#witoldpyrkosz #pamietamy#22.04.17 #mjm5  - Marcin Mroczek.

8/11
Basia Kurdej-Szatan wspomina Pyrkosza

Niech Panu będzie dobrze w Niebie ... Panie Witoldzie ...:( - Basia Kurde-Szatan.

9/11
Małgorzata Pieńkowska wspomina Pyrkosza

Odszedł Witold Pyrkosz, wspaniały Aktor i mój serialowy Tata z M jak miłość... Wielki smutek i żal... R.I.P. - Małgorzata Pieńkowska.

10/11
Roznerski zegna Pyrkosza

"Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie..." :(:( - Mikołaj Roznerski

11/11
Ilona Łepkowska o Witoldzie Pyrkoszu