Andrzej Pietras skomentował decyzję Beaty Kozidrak o rozwodzie
East News
Newsy

Mąż Kozidrak żałuje, że zdradzał Beatę?! "Marzy o tym, żeby ją odzyskać!"

Mąż Kozidrak żałuje, że zdradzał Beatę?! "Marzy o tym, żeby ją odzyskać!"

Andrzej Pietras żałuje rozstania z Beatą Kozidrak?! Jak donosi Super Express, mąż gwiazdy chciałby do niej wrócić! Dopiero teraz uświadomił sobie, że stracił żonę, a być może straci też zespół BAJM. Czy jednak nie za późno?

 

Sylwester z Polsatem 2021/2022: Tak będzie wyglądał występ Beaty Kozidrak! Mamy nagranie z próby!

Rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

O rozwodzie Andrzeja Pietrasa i Beaty Kozidrak plotkuje się już od kilki tygodni. Mąż gwiazdy miał dowiedzieć się z mediów, że artystka złożyła pozew. W międzyczasie Kozidrak zapewniła w wywiadzie, że jest zakochana, podobnie jak jej mąż, którego paparazzi nakryli na intymnym spotkaniu z kochanką. Sam Pietras nie chciał komentować sprawy, jednak potwierdził, że w jego życiu jest inna kobieta. Tabloid donosi jednak, że kochanki nie liczą się dla Andrzeja, który bardzo żałuje, że stracił żonę:

On żałuje, że dopuścił się zdrad i marzy o tym, żeby odzyskać Beatę. Kochanki nic dla niego nie znaczą. Andrzejowi zawalił się świat. Nie może pogodzić się z faktem, że stracił ukochaną. Wychodzi z domu tylko wtedy, kiedy musi, i do nikogo się nie odzywa. Boimy się, że odda się nałogom.  W końcu teraz nawet córki stanęły po stronie matki. On tak bardzo chciałby cofnąć czas - przekonuje przyjaciel rodziny w Super Expressie.

Czy aby nie jest już za późno na ratowanie tego małżeństwa?

 

Zobacz: Andrzej Pietras OSTRO o małżeństwie z Beatą Kozidrak: "To pomyłka. To wszystko to pomyłka"

 

Beata Kozidrak
Instagram

 

Andrzej Pietras  i Beata Kozidrak byli małżeństwem ponad 36 lat.

Andrzej Pietras już znalazł nową miłość?
East News

Beata Kozidrak
Newsy
Uśmiechnięta Kozidrak na rozprawie rozwodowej! To już koniec jej małżeństwa? Znamy prawdę! ZDJĘCIA
Uśmiechnięta Kozidrak na rozprawie rozwodowej! To już koniec jej małżeństwa? Znamy prawdę! ZDJĘCIA

Gwiazda jest już wolna?

Andrzej Pietras już znalazł nową miłość?
East News
Newsy
Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na pocałunkach z młodą brunetką! Gwiazda wykorzysta te zdjęcia w sądzie?
Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na pocałunkach z młodą brunetką! Gwiazda wykorzysta te zdjęcia w sądzie?

Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na czułościach z tajemniczą brunetką! Fakt pokazał zdjęcia, na których Andrzej Pietras i młodsza od niego kobieta, całują się i przytulają. Razem odpoczywali na leżakach i opalali się. Pod fotkami tabloid sugeruje, że Andrzej Pietras nie jest wierny swojej żonie. Czyżby to właśnie był powód rozstania Kozidrak i Pietrasa po 37 latach małżeństwa? Fotoreporterzy przyłapali go podczas miłosnych uniesień ze zdecydowanie młodszą kobietą. Czy to nowa ukochana, czy jedynie przyjaciółka? Tego nie wiemy. Pewne jest jednak to, że w Polsce zdrada, obok niezgodności charakterów i alkoholizmu, wciąż pozostaje jedną z najczęstszych przyczyn decyzji o złożeniu pozwu rozwodowego - donosi tabloid. Fakt poprosił o komentarz tych zdjęć Barbarę Jakulską. Radca prawny przyznaje, że dowody na zdradzę przez małżonka są bardzo pomocne w sądzie. Będą pomocne przy wykazaniu, że to mąż ponosi winę za rozpad pożycia małżeńskiego i mogą prowadzić do uzyskania rozwodu z winy męża. Przedłożenie dowodu ze zdjęć może przyczynić się także do uzyskania rozwodu w szybszym czasie. Orzeczenie rozwodu z winy jednego z małżonków nie ma jednak wpływu na podział majątku wspólnego małżonków. Przypominamy, że 10 maja Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy w lubelskim sądzie.   Zobacz także: Andrzej Pietras OSTRO o małżeństwie z Beatą Kozidrak: "To pomyłka. To wszystko to pomyłka"   Tabloid pokazał zdjęcia męża Beaty Kozidrak całującego inną kobietę. Andrzej Pietras już układa sobie życie po rozstaniu z artystką?

Andrzej Pietras skomentował decyzję Beaty Kozidrak o rozwodzie
East News
Newsy
Pietras o rozwodzie z Kozidrak: "Szkoda słów. Tak miało być". Odniósł się też do plotek o jego romansie!
Pietras o rozwodzie z Kozidrak: "Szkoda słów. Tak miało być". Odniósł się też do plotek o jego romansie!

Andrzej Pietras skomentował swój rozwód z Beatą Kozidrak. Mąż artystki w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" nie ukrywa, że był ogromnie zaskoczony decyzją o zakończeniu ich małżeństwa. Według doniesień medialnych to właśnie Beata  Kozidrak miała złożyć pozew rozwodowy w lubelskim sądzie,  o czym sam Pietras miał ponoć dowiedzieć się z prasy, a nie od samej gwiazdy. Decyzja Beaty o rozwodzie spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. W końcu nasze małżeństwo trwało 38 lat. Szkoda słów. Ale widocznie tak miało być. Wierzę że będziemy szczęśliwi  - Andrzej Pietras wyznał w rozmowie z tygodnikiem. Mąż Beaty Kozidrak nie chciał jednak skomentować swoich zdjęć z młodą brunetką, z którą wybrał się do Juraty. Paparazzi przyłapali wówczas Andrzeja Pietrasa na pocałunkach z tajemniczą kobietą. Za wcześnie, aby o tym mówić. Brunetka   - skwitował krótko Pietras. Znacznie więcej na temat nowego związku Andrzeja Pietrasa zdradziła ostatnio sama Beata Kozidrak . Artystka udzieliła bowiem wywiadu w Radiu ZET, w którym przyznała, że jej były mąż jest zakochany...   Zobacz także: Tak wygląda nowy dom Beaty Kozidrak! Jej willa jest imponująca ZDJĘCIA   Andrzej Pietras był zaskoczony decyzją Beaty Kozidrak. Andrzej Pietras skomentował rozwód z gwiazdą.    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner