Beata Kozidrak już się rozwiodła!?
Newsy

Beata Kozidrak już się rozwiodła?! Potwierdza, że Pietras ma młodą partnerkę! "Mój mąż, mój były mąż, jest zakochany"

Beata Kozidrak już się rozwiodła?! Potwierdza, że Pietras ma młodą partnerkę! "Mój mąż, mój były mąż, jest zakochany"

Beata Kozidrak pierwszy raz zabrała głos w sprawie rozwodu z Andrzejem Pietrasem! Wokalistka przyznała też,  że jest zakochana i szczęśliwa. Przez kilka miesięcy artystka ukrywała fakt, że między nią a Andrzejem Pietrasem nie jest dobrze. Dopiero kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Beata Kozidrak rozwodzi się z mężem. W weekend w sieci pojawiły się też fotki Pietrasa z nową partnerką, wyraźnie dużo młodszą. Z okazji premiery kolejnego singla "Upiłam się tobą" Beata Kozidrak udzieliła wywiadu w Radiu Zet, w którym po raz pierwszy przyznała, że rozwód faktycznie dojdzie do skutku. Jednak nie jest to dla niej szczególnie trudne doświadczenie, ponieważ w jej sercu pojawił się nowy partner:

Ja powiem jedno, jestem bardzo szczęśliwą osobą(...) Moje życie się zmienia. Jestem zakochana... Mój mąż, mój były mąż, jest zakochany, więc jest wszystko fajnie... - wyznała artystka w radiu.

"Były mąż" - a może już jest po rozwodzie?

 

Tymczasem Beata Kozidrak skupia się na pracy. Niedługo odbędzie się premiera teledysku do nowej piosenki. Wszelkie szczegóły - na jej nowym facebooku! ;)

 

Zobacz: Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na pocałunkach z młodą brunetką! Gwiazda wykorzysta te zdjęcia w sądzie?

 

Beata Kozidrak założyła niedawno Facebooka.

Nowy facebook Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak jest zakochana!

Beata Kozidrak na zakupach

Artystka potwierdziła rozwód z Andrzejem Pietrasem!

Beata Kozidrak, Andrzej Piestras rozwodzą się
Eastnews

Beata Kozidrak zdjęcia z nowego teledysku
Newsy
Beata Kozidrak szczęśliwa po rozwodzie. Pokazała zdjęcia z nowego teledysku "Upiłam się tobą"!
Beata Kozidrak szczęśliwa po rozwodzie. Pokazała zdjęcia z nowego teledysku "Upiłam się tobą"!
Beata Kozidrak w Dzień Dobry TVN o rozstaniu
Newsy
Beata Kozidrak rozlicza się z ostatnimi plotkami: Jesteśmy z byłym mężem w zgodzie! Mówi też o nowym partnerze!
Beata Kozidrak rozlicza się z ostatnimi plotkami: Jesteśmy z byłym mężem w zgodzie! Mówi też o nowym partnerze!

Beata Kozidrak udzieliła bardzo szczerego wywiadu w "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Urszulą Chincz. Gwiazda po raz pierwszy zdementowała ostatnie plotki o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem. Plotkowano, że artystka i jej były mąż rozstali się skłóceni ze sobą. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna!   Beata Kozidrak o rozwodzie i nowym partnerze   Beata Kozidrak zapewnia - ma świetne relacje z Andrzejem Pietrasem, z którym nadal współpracuje. Mają dość plotek na temat ich rzekomego konfliktu, ponieważ wszystko układa się bardzo pomyślnie: Jesteśmy  w zgodzie. To, co piszą w gazetach czy na portalach, że powodem rozstania były jakieś zdrady, to jest to bzdura totalna. Jest na przykro, że coś takiego się dzieje. Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach. Pracujemy razem, więc to jest chociażby powód, dla którego musimy mieć dobre relacje. Podoba mu się zawartość nowej płyty. Za każdym razem mówi: "to jest niezwykłe, każda piosenka może być singlem" - mówi Beata Kozidrak.  Gwiazda zabrała również głos w sprawie nowego partnera!  Jestem zakochana. To chyba widać i słychać. Myślę, że znalazłam odpowiedniego partnera. Zdaje sobie sprawę, że w moim przypadku to jest bardzo trudne, jestem bardzo rozpoznawalna. Od kiedy jestem w Warszawie paparazzi śledzą mnie. Niestety pokazali mój dom. To powinno być karalne. [...] Jak trafią na niego, zrobi im krzywdę. - zapowiada artystka. Czekacie na nową płytę Beaty Kozidrak "B3"?   Zobacz także:  5 kroków, jak zacząć żyć po rozwodzie   Beata Kozidrak zaprosiła dziennikarkę do swojego nowego domu.   Beata Kozidrak w swoim nowym domu.   Beata Kozidrak zapowiada premierę trzeciej solowej płyty!  

Beata Kozidrak w czarnej sukni
Newsy
Kozidrak przeżywa trudne chwile, najpierw rozwód, teraz zachorowała jej mama "We trójkę z rodzeństwem dzielą się opieką"
Kozidrak przeżywa trudne chwile, najpierw rozwód, teraz zachorowała jej mama "We trójkę z rodzeństwem dzielą się opieką"

Beata Kozidrak przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Po pierwsze, te związane z rozwodem z Andrzejem Pietrasem. Po drugie, jak podaje "Na żywo", okazuje się, że matka Kozidrak jest poważnie chora. Piosenkarka stara się za wszelką cenę pomagać mamie, przyjeżdża do niej, a kiedy nie jest to możliwe, dzwoni do niej jak najczęściej. Jeśli nie może przyjechać, dzwoni do niej - powiedziała w rozmowie z "Na Żywo" znajoma Beaty Kozidrak. - Jest też w stałym kontakcie z rodzeństwem, bratem Jarosławem i siostrą Mariolą. We trójkę dzielą się obowiązkami wobec rodzicielki - twierdzi tak pismo. Na szczęście w walce z chorobą matki i w związku z rozwodem z Pietrasem Beatę Kozidrak wspiera stale jej rodzina i przyjaciele.   My trzymamy kciuki za Beatę Kozidrak! Mamy nadzieję, że wszystko ułoży się w jej życiu!   Zobacz też:  Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na pocałunkach z młodą brunetką! Gwiazda wykorzysta te zdjęcia w sądzie?   Beata Kozidrak przeżywa ostatnio trudne chwile.     Artystka potwierdziła rozwód z Andrzejem Pietrasem! Teraz dowiedziała się, że jej matka jest poważnie chora. • Fot. Eastnews

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner