Beata Kozidrak pierwszy raz zabrała głos w sprawie rozwodu z Andrzejem Pietrasem! Wokalistka przyznała też, że jest zakochana i szczęśliwa. Przez kilka miesięcy artystka ukrywała fakt, że między nią a Andrzejem Pietrasem nie jest dobrze. Dopiero kilka tygodni temu wyszło na jaw, że Beata Kozidrak rozwodzi się z mężem. W weekend w sieci pojawiły się też fotki Pietrasa z nową partnerką, wyraźnie dużo młodszą. Z okazji premiery kolejnego singla "Upiłam się tobą" Beata Kozidrak udzieliła wywiadu w Radiu Zet, w którym po raz pierwszy przyznała, że rozwód faktycznie dojdzie do skutku. Jednak nie jest to dla niej szczególnie trudne doświadczenie, ponieważ w jej sercu pojawił się nowy partner:

Reklama

Ja powiem jedno, jestem bardzo szczęśliwą osobą(...) Moje życie się zmienia. Jestem zakochana... Mój mąż, mój były mąż, jest zakochany, więc jest wszystko fajnie... - wyznała artystka w radiu.

"Były mąż" - a może już jest po rozwodzie?

Tymczasem Beata Kozidrak skupia się na pracy. Niedługo odbędzie się premiera teledysku do nowej piosenki. Wszelkie szczegóły - na jej nowym facebooku! ;)

Zobacz także

Zobacz: Mąż Beaty Kozidrak przyłapany na pocałunkach z młodą brunetką! Gwiazda wykorzysta te zdjęcia w sądzie?

Beata Kozidrak założyła niedawno Facebooka.

Beata Kozidrak jest zakochana!

Reklama

Artystka potwierdziła rozwód z Andrzejem Pietrasem!

Eastnews
Reklama
Reklama
Reklama