Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Krystyna Janda na Międzynarodowym Strajku Kobiet
Newsy

Afera szczepionkowa. Krystyna Janda w ogniu krytyki: "Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze"

Afera szczepionkowa. Krystyna Janda w ogniu krytyki: "Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze"

Dowiadujemy się o coraz dłuższej liście gwiazd, które miały poza kolejnością zostać zaszczepione przeciwko koronawirusowi. Na razie wiemy, że na liście znaleźli się: Leszek Miller, Wiktor Zborowski, Edward Miszczak, Magda Umer, Maria Seweryn, Andrzej Seweryn czy Krystyna Janda, która tak napisała w mediach społecznościowych:

Tak jestem jedną z osób zaszczepionych w ramach propagowania szczepień. Jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość bo jestem w grupie ryzyka. Krystyna Janda.

To właśnie do Krystyny Jandy Jan Śpiewak, działacz społeczny i samorządowy oraz prezes stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa, postanowił wystosować list otwarty, w którym napisał wprost: "Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze".

Zobacz także: Kolejna przerażająca wizja Jackowskiego! Mówi o pandemii i szczepionkach! "Wielu ludzi nie będzie miało wyjścia"

„Wykorzystując swoje koneksje wepchnęła się Pani bez kolejki na szczepienia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przyjęła Pani dawkę szczepionki, która powinna była zostać przekazana lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym, którzy na co dzień narażają swoje życie w walce z pandemią. Mam nadzieję, że przez Pani działanie nikt nie umrze” – napisał działacz miejski.

Po czym dodał:

„Jedynym honorowym wyjściem, które pozwoli Pani na odzyskanie elementarnego szacunku, jest praca na rzecz ofiar epidemii” – napisał Jan Śpiewak.

Dodał też, że aktorka po przyjęciu drugiej dawki szczepionki powinna zgłosić się jako wolontariusz do szpitala zakaźnego albo DPS-u.

Zobacz także: Jest nadzieja na szybki powrót dzieci do szkół! Których klas dotyczą nowe decyzje?

Cały list możecie przeczytać poniżej:

Czy gwiazdy powinny mieć możliwość zaszczepienia się poza kolejnością?

krystyna janda
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Raczek
East News
Newsy
Nie żyje mama popularnego krytyka filmowego: "Jej serce drżało. Tym razem się zatrzymało..."
Nie żyje mama popularnego krytyka filmowego: "Jej serce drżało. Tym razem się zatrzymało..."

Bardzo smutną wiadomość przekazał dziś znany krytyk filmowy Tomasz Raczek . W nocy zmarła jego mama, Krystyna Lipińska-Raczek.  W nocy, we śnie odeszła moja Mama, Krystyna Lipińska-Raczek. Miała 93 lata. Zawsze, gdy nadchodziła rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, Jej serce drżało. Tym razem się zatrzymało - napisał syn. Kilka lat temu, w bardzo osobistym wywiadzie Pani Krystyna opowiedziała Raczkowi m.in. o tym jak pamięta Powstanie. Nie żyje mama Tomasza Raczka Krystyna Lipińska-Raczek udzieliła pięć lat temu synowi bardzo osobistego wywiadu w ramach cyklu "Kultowe Rozmowy". Opowiedziała wówczas m.in. o swoim dzieciństwie, wojnie, tajnym nauczaniu, czy Powstaniu Warszawskim.  Gdy Powstanie wybuchło, miała ledwie 17 lat. 1 sierpnia była u rodziców, na warszawskiej Pradze. Tam walki trwały jednak tylko kilka dni. Potem walczyła tylko lewobrzeżna część miasta. Warszawa walczyła, jak wiadomo, 63 dni. Nikt nie myślał o tym, że to tak długo potrwa. Wszyscy nastawieni byli najwyżej na tydzień. Dlatego też nikt nie szedł z jakimiś zapasami żywności czy ubrań. To, co ktoś miał na sobie wystarczyło - mówiła w wywiadzie. Bardzo chciała pójść pomagać powstańcom, ale trzeba było przejść przez most. A ten był mocno strzeżony przez Niemców.  Chodziłam po Targowej i zalewałam się łzami - mówiła. Chciała pójść do swoich koleżanek, wiedziała że niektóre z nich pomagały w Powstaniu. Ale nie udało jej się przedostać na drugą stronę. To, co zobaczyła po zakończeniu walk, pamiętała do końca: - Ten obraz, który zobaczyłam, to ja do śmierci tego nie zapomnę. Był straszny. To było morze, morze, wiekie morze gruzów. Wśród tych grózów był pomnik Chrystusa Króla z krzyżem na ramieniu. Nigdy nie...

Jakub z programu "Rolnik szuka żony 6"
Instagram
Newsy
Jakub z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej miłości: "Czuję, że nie jestem sam"
Jakub z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej miłości: "Czuję, że nie jestem sam"

Czy Jakub Napierała z poprzedniej edycji „Rolnik szuka żony” po głośnym rozstaniu ze swoją wybranką z programu naprawdę znalazł nową miłość? Z najnowszego wywiadu wynika, że ostatnie wydarzenia odmieniły jego życie. Wydawało się, że Jakub stworzył w "Rolnik szuka żony"  związek idealny. Wraz z Anią byli chyba najbardziej lubianą parą 6. edycji show TVP. Jednak wspólne życie pokazało, że nie są dla siebie stworzeni . Informacja o ich rozstaniu mocno poruszyła widzów programu. Na początku września na Instagramie Jakub zasugerował jednak nowy etap w swoim życiu. Jak sam napisał, dawno już  nie był tak szczęśliwy . Potwierdził też, że chodzi o miłość. Teraz opowiedział o tym więcej w wywiadzie dla portalu pomponik.pl. Jak się okazuje, jego życie zmienił zaskakujący list. Zobacz także:   Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał w sieci nowe zdjęcia. Widać, że znów jest szczęśliwy!  Jakub z "Rolnik szuka żony" dostał list od tajemniczej dziewczyny Jak wyznał w portalu, ma przed sobą list, na który czekał "może nawet całe życie"... - (…) listonosz przyniósł mi przesyłkę poleconą. Duża koperta, w środku list pisany ręcznie, dwa zdjęcia i płyta CD. List był niezbyt długi, konkretny i z poczuciem humoru, jakie lubię. Napisała go piękna dziewczyna, absolwentka ekonomii i psychologii - czytamy wypowiedź Jakuba w pomponik.pl. Jak dodał, dziewczyna nie ma kont w portalach społecznościowych, bo bardzo dba o swoją prywatność. "Nie czytaj tego listu, jeśli masz kogoś, kto bliski jest twemu sercu..." - tak zaczęła i spodobało mi się to. Wolała odezwać się do mnie w tradycyjny sposób, przez "mocno spóźnionego listonosza", jak sama napisała. Zaprosiła...

Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Krytyka Magdy po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Poszło o nowego partnera: "Taka wymagająca, a tu tak szybko..."
Krytyka Magdy po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Poszło o nowego partnera: "Taka wymagająca, a tu tak szybko..."

Internauci skrytykowali Magdę z  "Rolnik szuka żony"!  Widzowie ostro komentują zachowanie i wypowiedzi rolniczki, która w ostatnim odcinku programu zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Magdalena odezwała się do 28-letniego Kuby i jak sama przyznała, poczuła, że to może być ten jedyny. Co więcej, Magda zdradziła, że mężczyzna poznał już nawet jej rodziców! Jak komentują to fani "Rolnik szuka żony"? Internauci o zachowaniu Magdy Magda to jedyna rolniczka najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". To właśnie ona otrzymała rekordową liczbę listów! Na początku sezonu Marta Manowska zdradziła, że Magda otrzymała aż 386 listów, a do tej pory rekord wynosił 220. Jak już wiemy do swojego domu rolniczka mogła zaprosić jedynie trzech kandydatów i byli to: Mateusz, Paweł i Adam. Niestety, żaden z mężczyzn nie skradł serca Magdy - Mateusz wróćił do domu już po kilku dniach na gospodarstwie, a Paweł i Adam w dniu decyzji dowiedzieli się, że nie wybiera żadnego z nich.  Co ciekawe, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że w życiu Magdy pojawił się nowy mężczyzna! Rolniczka zdradziła, że 28-letni Kuba również napisał do niej list jednak ze względu na obowiązki nie mógł przyjechać na nagrania programu. Teraz Magda odezwała się do niego i umówiła na spotkanie. Kuba również jest rolnikiem i jak zaznaczył, chciałby, żeby jego partnerka zamieszkała u niego! Magda przed kamerą przyznała, że może wyprowadzić się z domu i zamieszkać u Dawida.  Czuję na razie, że to jest ten, bo wszystko się zgadza i wszystko w nim jest takie jak powinno być i chyba to jest ten którego szukałam. Myślę, że będzie taka możliwość, żebym ja tam poszła, bo on też ma gospodarstwo i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner