Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
East News

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa. Jak się czuje piłkarz chory na Covid-19?

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
East News

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa. Taką informację przekazała Portugalska Federacja Piłkarska po przetestowaniu drużyny przed meczem Ligi Narodów ze Szwecją, który odbędzie się w środę. To jedyna osoba z drużyny, która otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Piłkarz został odizolowany od reszty drużyny, a osoby, które miały kontakt ze sportowcem ponownie przeszły testy i przed meczem mają dowiedzieć się czy zagrają w środę. Jak się czuje piłkarz?

Cristiano Ronaldo choruje na Covid-19!

Cristiano Ronaldo po tym, jak otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa został odizolowany od reszty drużyny. Jak donoszą zagraniczne media już wiadomo, ze nie zagra w meczu ze Szwecją. A jak  piłkarz przechodzi Covid-19? Według informacji, które pojawiają się w portugalskich mediach Cristiano Ronaldo przechodzi chorobę bezobjawowo i czuje się dobrze. 

Jeszcze wczoraj 35-letni gwiazdor sportu wspólnie imprezował z kolegami z drużyny. Wtedy nikt nie podejrzewał, że Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Zdjęcie w sieci stało się hitem i w zaledwie 20 godzin zyskało ponad 6 milionów polubień i prawie 50 tysięcy komentarzy.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz takżeKoronawirus: Polska przegrała walkę z pandemią? Dramatyczna wizja specjalisty: "Musimy nie doprowadzić do upadku opieki zdrowotnej"

 

 

Jeszcze kilka dni temu Cristiano Ronaldo imprezował z kolegami z drużyny!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Unidos dentro e fora do campo! 🇵🇹👏🏽👊🏽 #todosportugal

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na jednej z imprez. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na MTV EMA 2019
EastNews

 

 

 

Więcej na temat Cristiano Ronaldo koronawirus
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39