Krystyna Janda po raz kolejny zabrała głos w sprawie afery szczepionkowej. Aktorka opublikowała w sieci oświadczenie, w którym odniosła się do słów, które wypowiedziała 4 stycznia w programie "Fakty po Faktach". Gwiazda przeprosiła rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, profesora Zbigniewa Gacionga!

Reklama

Zobaczcie, co napisała Krystyna Janda!

Oświadczenie Krystyny Jandy

Zaledwie kilka dni temu okazało się, że w grupie osób zaszczepionych na COVID-19 znalazły się osoby związane z show-biznesem. Media poinformowały wówczas, że szczepionkę przyjęli już m.in. Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Magda Umer, Anna Cieślak czy Radosław Pazura. Część gwiazd tłumaczy się, że zostali zaproszeni do udziału w akcji promowania szczepień w Polsce, dlatego zgodzili się na wcześniejsze szczepienie. W miniony poniedziałek, głos w sprawie zabrała Krystyna Janda.

Wielu aktorów-seniorów zgodziło się na tę promocję. Mieliśmy być szczepieni po medykach. Powiedziano nam, że prawdopodobnie gdzieś koło połowy lutego będziemy my szczepieni, seniorzy. Sama przedstawiłam prof. Gaciongowi listę, mieliśmy zostać zaszczepieni po lekarzach - powiedziała w programie "Fakty po Faktach".

Wypowiedź Krystyny Jandy zaskoczyła rektora WUM, który opublikował w sieci apel do Krystyny Jandy z prośbą o sprostowanie swojej wypowiedzi.

Odnosząc się do wypowiedzi pani Krystyny Jandy we wczorajszym programie "Fakty po Faktach" w TVN 24 wyemitowanym dnia 04.01.2021, pragnę podkreślić wyraźnie, co zostało zawarte w raporcie komisji, że lista osób zaproszonych do szczepienia nie była mi wcześniej znana- czytamy na stronie internetowej WUM.

Krystyna Janda odpowiedziała na apel rektora i przeprosiła za swoją wypowiedź w programie na żywo.

Zobacz także

Serdecznie chciałam przeprosić Zbigniewa Gacionga, Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za nieprecyzyjną wypowiedź w Fakty po Faktach, którą wprowadziłam w błąd opinię publiczną. Mówiąc o przekazanej Rektorowi liście aktorów miałam na myśli listę osób, które już zostały zaszczepione. Listę przekazałam wieczorem w niedzielę 03 stycznia, kilka dni po szczepieniach. To osoby, aktorzy, którzy podtrzymają deklarację użycia swojego wizerunku w celu promocji szczepień- napisała Krystyna Janda.

Zobacz także: Afera szczepionkowa: Olgierd Łukaszewicz również przyjął już szczepionkę na COVID-19! "Działałem w dobrej wierze"

Krystyna Janda przeprasza za swoją wypowiedź w programie 'Fakty po Faktach".

Serdecznie chciałam przeprosić Zbigniewa Gacionga, Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za nieprecyzyjną...
Opublikowany przez Krystynę Jandą Wtorek, 5 stycznia 2021

Aktorka zapewnia, że przyjęła szczepionkę w ramach promowania akcji szczepień.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama