Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Michał Żebrowski z żoną w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy

Michał Żebrowski ma poważne problemy finansowe przez koronawirusa. Aktor obawia się bankructwa swojego teatru! 

Michał Żebrowski ma poważne problemy finansowe przez koronawirusa. Aktor obawia się bankructwa swojego teatru! 

Michał Żebrowski w rozmowie z mediami opowiedział o trudnej sytuacji swojego teatru! Aktor i właściciel Teatru 6. piętro w programie"Tak jest" w TVN24 nie ukrywał, że przez pandemię koronawirusa ma spore problemy finansowe. Michał Żebrowski przyznał, że obawia się bankructwa swojego teatru!

Ja jestem na utrzymaniu żony. Mówiąc zupełnie poważnie, to jest nieciekawa sytuacja- mówił na antenie TVN24.

Zobaczcie, co jeszcze o trudnej sytacji artystów powiedział gwiazdor serialu "Na dobre i na złe"!

Aleksandra Żebrowska nie boi się kontrowersji. Zebraliśmy jej najodważniejsze zdjęcia i nagrania

Michał Żebrowski szczerze o problemach finansowych

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce już kilka tygodni temu zostały zamknięte szkoły, przedszkola, kina, galerie oraz teatry. Stacje telewizyjne zakończyły nagrania wielu programów, a praca na planach seriali została przerwana. Koronawirus i obostrzenia, które zostały wprowadzone w związku z pandemią mocno odbiły się m.in. na aktorach czy muzykach. Artyści z dnia na dzień zostali bez pracy i zarobków. Ostatnio Janusz Józefowicz głośno przyznał, że obawia się bankructwa swojego teatru. Teraz o problemach finansowych opowiedział również Michał Żebrowski, właściciel Teatru 6. piętro. Aktor nie ukrywa, że sytuacja jest bardzo poważna. 

Zastanawiamy się, co zrobić, żeby nie zbankrutować. Liczymy na pomoc państwa. Nie wiemy, czy ona nastąpi. Dowiedziałem się, że w Niemczech przewidziano 50 mld na pomoc artystom. Zobaczymy, jak nasza władza potraktuje artystów. Nie chcę wierzyć, że ta władza nie będzie sprzyjać artystom, tylko dlatego, że artyści nie boją się jej krytykować- Michał Żebrowski mówił w programie "Tak jest" w TVN24. 

Aktor dodał jednak, że w obecnej chwili nie musi płacić czynszu za prowadzenie teatru w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie- czynsze zostały wstrzymane na trzy miesięce. Michał Żebrowski przyznał również, że nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić na plan serialu w którym występuje. Aktor obawia się nie tylko o swoje finanse, ale przede wszystkim o zdrowie.

Dzisiaj jesteśmy trochę jak na wojnie. Nie wiadomo, w którą stronę się odwrócić, żeby się nie zarazić. Nie wiem, jak mielibyśmy tworzyć, żeby nie narazić swoich bliskich- mówił Michał Żebrowski.

Przypominamy, że zaledwie kilka dni temu premier zapowiedział stopniowe wychodzenie z ograniczeń. Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej podał cztery etapy zdejmowania obostrzeń. I etap wprowadzono 20 kwietnia- zakładał on m.in. otwarcie lasów i parków oraz złagodzenie przepisów w handlu. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy zostaną wprowadzone kolejne etapy "odmrażania" gospodarki. Teatry i kina w nowym reżimie sanitarnym mają być otwarte dopiero w czwartym etapie. 

Zobacz także: Galerie handlowe upadną przez koronawirusa?! Specjalista nie ma wątpliwości, jak będziemy teraz robić zakupy

Michał Żebrowski przyznał, że obawia się bankructwa swojego teatru.

Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali twarz najstarszego syna
ONS.pl

 

East News
Newsy
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska

Czy w czasach pandemii koronawirusa w Polsce należy odwołać ślub? Jeśli tak - jak odzyskać zaliczki? Setki narzeczeństw ma ogromny problem - restauracje i lokale zamawiane są przecież na długie miesiące przed, podobnie jak fotografowie czy zespoły. Co na ten temat zdradzi naczelna ekspertka od ślubów  - Izabela Janachowska? Zobacz, co nam zdradziła podczas rozmowy live na Instagramie Party.pl!  Zobacz także:  Marzyła o skromnej sukni ślubnej, ale Janachowska namówiła ją na błysk. Efekt? Babcia popłakała się na widok wnuczki

Emilian Kamiński w "M jak miłość"
Newsy
Gwiazdor "M jak miłość" opowiedział o swoim dramacie! "Nie pozwolę, żeby koronawirus go zabił" 
Gwiazdor "M jak miłość" opowiedział o swoim dramacie! "Nie pozwolę, żeby koronawirus go zabił" 

Emilian Kamiński w rozmowie z mediami opowiedział o trudnej sytuacji finansowej! Gwiazdor "M jak miłość" , który w serialu TVP gra ojca Magdy ( Anna Mucha ), jest również dyrektorem jednego z warszawskich teatrów, który znalazł się na liście miejsc zamkniętych przez epidemię koronawirusa. Aktor i jednocześnie dyrektor Teatru Kamienica opowiedział o swoim dramacie. Okazuje się, Emilam Kamiński wydaje fortunę, by utrzymać teatr! Zobacz także:   "M jak miłość": Dramat Olka w więzieniu. Czy dzięki Budzyńskiemu wyjdzie na wolność?  Emilian Kamiński walczy o Teatr Kamienica W związku z epidemią koronawirusa władze wielu państw wprowadziły obostrzenia, by tylko uchronić kolejne osoby przed zarażeniem. W Polsce zamknięto m.in. szkoły, kina i teatry. Wiele placówek znalazło się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Ostatnio Janusz Józefowicz przyznał, że obawia się bankructwa swojego teatru, a teraz również Emilian Kamiński w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział o dramacie. Koszty utrzymania całego teatru wynoszą od 350 tys. do 400 tys. zł miesięcznie. Muszę utrzymać ludzi i to jest teraz najważniejsze. Mówię o całym zespole administracyjnym, technicznym. Mam ponad 50 osób na etatach. Oni muszą z czegoś żyć, mają na utrzymaniu rodziny- przyznał dyrektor teatru. Żyję wyłącznie na bieżąco z biletów, a jeszcze nie mam dotacji. Słabo u mnie jest, ale będę walczył. Walczyłem o to, żeby ten teatr powstał, to teraz nie pozwolę, żeby koronawirus go zabił - powiedział tabloidowi.  Emilian Kamiński nie ukrywa, że w trudnej sytuacji liczy na pomoc rządu i miasta, które mogą zdjąć obowiązek płacenia ZUS, podatku oraz czynszu. Dyrektor Teatru Kamienica apeluje o pomoc! Niech przynajmniej tak ułatwią nam życie -...

Galeria Handlowa
East News
Newsy
Klienci galerii handlowych będą dzieleni na trzy grupy? Szykuje się prawdziwa rewolucja w sklepach! 
Klienci galerii handlowych będą dzieleni na trzy grupy? Szykuje się prawdziwa rewolucja w sklepach! 

Kiedy zostaną otwarte galerie handlowe i jak zmienią się zasady ich funkcjonowania w dobie koronawirusa? Te pytania już od kilku tygodni zadają sobie chyba wszyscy. Teraz Arkadiusz Grądkowski, ekspert Konfederacji Lewiatan w rozmowie z mediami poinformował, że jest planowane wprowadzenie specjalnej aplikacji dla klientów galerii, którzy zostaną podzieleni na trzy grupy: po zakażeniu, po kwarantannie oraz bez kontaktu z wirusem. Sprawdźcie szczegóły!  Specjalna aplikacja dla klientów galerii gandlowych?  Dokładnie 20 kwietnia rozpoczął się pierwszy etap odmrażania gospodarki i stopniowe znoszenie ograniczeń, które wcześniej zostały wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa. Władze w Polsce zapowiedziały łącznie cztery etapy wychodzenia z ograniczeń. Niestety, wciąż nie wiadomo kiedy będą wprowadzane kolejne etapy odmrażania gospodarki i kiedy zostaną otwarte galerie handlowe. Ostanio "Rzeczpospolita" informowała, że pracownicy kilku galerii otrzymali wiadomość, że 18 maja mają wrócić do pracy. Czy tak się stanie? Tego wciąż oficjalnie nie wiadomo. Teraz portal dziennikpolski24.pl poinformował, jak może wyglądać nowa rzeczywistość z galeriach handlowych. Ma powstać specjalna aplikacja dla klientów galerii! Portal cytuje Arkadiusza Grądkowskiego, eksperta Konfederacji Lewiatan, który przyznał, że planowane jest wprowadzenie aplikacji, która podzieli ich na trzy grupy:  (...) po zakażeniu - czerwony, po kwarantannie – żółty, bez kontaktu z wirusem - zielony. Osób z kategorii zielonej, czyli zdrowych i bez kontaktu z wirusem, mogłoby wejść do sklepu o 10 proc. więcej niż pozostałych. Aplikacja ta byłaby całkowicie dobrowolna, ale musieliby ją stosować klienci pragnący wejść do sklepu po wyczerpaniu limitu osób, jakie mogą tam przebywać...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner