Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Rossmann wprowadza ograniczenia z powodu koronawirusa
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce. Rossmann wprowadza ograniczenia w zakupach! Co to oznacza?

Koronawirus w Polsce. Rossmann wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadza ograniczenia w zakupach. Ile sztuk danego produktu będziemy mogli kupić? 

Polacy obawiają się koronawirusa do tego stopnia, że w drogeriach i aptekach zaczyna brakować maseczek, żeli i mydeł antybakteryjnych, a kolejki do kasy są ogromne. Rossmann wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadza ograniczenia w zakupach. Ile sztuk danego produktu będziemy mogli kupić? 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Lidl wprowadza spore zmiany i apeluje do klientów!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Koronawirus w Polsce. Rossman wprowadza ograniczenia na zakup produktów 

Premier Mateusz Morawiecki uspokaja, że nie ma powodu ku temu, aby robić nadmierne zakupy. Ze sklepowych półek jednak natychmiastowo znikają produkty pierwszych potrzeb. Oblężone są m. in. drogerie, z których znikają produkty do dezynfekcji rąk oraz ogólnej higieny. 

Produkty do dezynfekcji rąk, takie jak żele antybakteryjne, cieszą się ostatnio wyjątkowo dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy w kontakcie z producentami tych wyrobów, tak by zapewnić w naszych drogeriach pełen asortyment - uspokaja  Agata Nowakowska z biura prasowego drogerii Rossmann.

Rossmann postanowił wyjść na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadził ograniczenie na kupno jedynie trzech sztuk danego produktu na osobę, co ma umożliwić zaopatrzenie się w daną rzecz większej liczby osób. 

W trosce o dobro wszystkich Klientów limit sprzedaży ustalamy na maksymalnie 3 sztuki danego produktu na osobę. Dziękujemy za wyrozumiałość - czytamy na ogłoszeniu wiszącym na drzwiach jednego ze sklepów. 

Czy ograniczenie ilości zakupionych produktów jest dobrym rozwiązaniem? Warto podkreślić, że w Polsce nie zostaną zamknięte żadne sklepy i centra handlowe. Minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz poinformowała, że nie jest rozważane wprowadzanie nakazu zamykania sklepów. 

Zobacz także: Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa?

Panika wywołana koronawirusem oraz decyzją rządu o zamknięciu placówek oświatowych i odwołaniu imprez masowych, spowodowała, że ludzie zaczęli wykupywać ze sklepów ogromne ilości produktów pierwszej potrzeby. Rossmann postanowił wprowadzić ograniczenia. 

Rossmann wprowadza ograniczenia z powodu koronawirusa

Produkty znikały z półek w zastraszającym tempie. 

Rossmann wprowadza ograniczenia z powodu koronawirusa
East News

Jeśli nie możesz czegoś znaleźć niektórych produktów w sklepach stacjonarnych, możesz kupić je online.

 

Lidl
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Lidl wprowadza kolejne nowe ograniczenia dla klientów!
Lidl zdecydował się na kolejne ograniczenia w związku z koronawirusem.

W związku z pandemią koronawirusa , która dotknęła również Polskę, Lidl postanowił wprowadzić pewne ograniczenia dla klientów, aby zapewnić im jak największe bezpieczeństwo. Lidl wprowadza dodatkowe środki bezpieczeństwa, są to m.in. ograniczenia co do liczby klientów, którzy będą mogli znajdować się w sklepie w tym samym czasie. Wprowadzenie ograniczenia ilości osób przebywających w jednym czasie w sklepach w wybranych lokalizacjach również ma wspierać kwestie bezpieczeństwa. Będziemy obserwować na bieżąco rozwój sytuacji i reagować – przekazała Aleksandra Robaszkiewicz, rzeczniczka prasowa firmy. Dodatkowo w każdym Lidlu dostępne są środki do odkażania, płyny antybakteryjne i rozpowszechniana jest wiedza na temat prawidłowego mycia rąk. Lidl zachęca do płacenia kartą, a nie gotówką. Dodatkowe zalecenie polega na zachęcaniu klientów do korzystania z kas samoobsługowych - wszystko dla dobra klientów sklepu, jak i dobra pracowników. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Szkoły zamknięte na 2 tygodnie! Czy przez koronawirusa wakacje zostaną skrócone? Lidl i koronawirus - wprowadzone zostaną jeszcze większe zmiany W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników, Lidl ma zamiar zainstalować przezroczyste osłony pleksi, które mają ochronić pracowników w strefach kas. Na podłogach wyznaczone zostaną również linie kas z miejscem obsługi klienta, gdzie zachowana będzie bezpieczna odległość. Zobacz także:  Gdzie i jak można zrobić test na koronawirusa? Ile kosztuje badanie na koronawirusa? Przypomnijmy, Lidl ostatnio informował swoich klientów o dodatkowych środkach ostrożności. Lidl systematycznie myje wózki sklepowe i dba o czystość w sklepie. Każdego dnia przed otwarciem sklepu...

Koronawirus w Polsce. Biedronka zwiększa środki ostrożności
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Biedronka wprowadza kolejne zmiany: limity osób i nowe godziny otwarcia
Biedronka zamierza skrócić godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8 do 20. Ale to nie koniec!

Biedronka zapowiada kilka nowych zmian w związku pandemią koronawirusa, który pojawił się również w Polsce. Do tej pory Biedronka częściej dezynfekowała wózki i koszyki w placówkach. Teraz przyszedł czas na kolejne, jeszcze większe zmiany! Po pierwsze, Biedronka zamierza skrócić godziny pracy sklepów w całym kraju – placówki będą otwarte dla klientów od godz. 8 do 20. Zmiany te zostaną wprowadzone najpóźniej do 23 marca. To jednak nie koniec! Biedronka zapowiada również, że każdy klient będzie miał dostęp do nawilżanych chusteczek przy sklepowych kasach i podajników z płynem dezynfekującym. Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Rodzice mogą liczyć na zasiłek opiekuńczy? Komu przysługuje? Po trzecie, Biedronka zapowiada że w sklepach obowiązkowe będzie zachowanie odstępu minimum 1 metra od innych klientów. Aby ułatwić zachowanie odstępu między kupującymi, sklepy wprowadzą oznaczenie odległości 1 metra na podłogach w strefie kas . Pracownicy ochrony będą natomiast dbać o to, by na sali sprzedaży przebywało jednocześnie nie więcej osób niż jest przewidziane dla danego sklepu, w zależności od jego powierzchni – podała sieć sklepów Biedronka w specjalnie wydanym komunikacie. Przypomnijmy, że w Lidlu i Kauflandzie wprowadzone zostaną bardzo podobne zmiany . Rossmann z kolei wprowadził ograniczenia dotyczące sprzedaży produktów - w drogerii możesz kupić maksymalnie trzy sztuki danego produktu, a po drugie w sklepie może przebywać ograniczona liczba klientów w jednym momencie.  

Sklepy zostaną zamknięte
Newsy
Koronawirus w Polsce. Czy sklepy zostaną zamknięte?! Czy brakuje towarów? Minister zabrała głos!
Koronawirus w Polsce. Czy sklepy zostaną zamknięte? Czy wyjście do sklepów jest bezpieczne? Gdzie kupować zapasy? Czy zabraknie towarów?

W Polsce, w związku z pojawieniem się koronawirusa, zamknięto szkoły, żłobki, uczelnie, teatry, muzea, kina itd. Odwołano imprezy masowe, a organizatorzy koncertów przenoszą wydarzenia na inne terminy. Co ze sklepami? Czy sklepy, galerie handlowe zostaną zamknięte? Jest zdecydowana odpowiedź minister!  Czy sklepy będą zamknięte?  Coraz mniej produktów na półkach sklepowych. Polacy masowo wykupują żywność oraz środki czystości. Z półek znikają produkty suche, takie jak ryż, makarony i kasze oraz wszelkie mydła. Żele antybakteryjne to już towar luksusowy, ciężki do zdobycia. Jest obawa, że wszelkie sklepy, mniejsze czy większe, zostaną zamknięte. Czy to możliwe? W związku z falą takich newsów minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz, napisała w sieci: Stanowczo dementuję pojawiające się #fakenews.y Wszystkie sklepy działają i będą działać normalnie! Nie ma mowy o zamykaniu żadnych placówek handlowych! Nie jest rozważame wprowadzenia nakazu dotyczącego zamykania obiektów handlowych. Zarówno pracownicy takich sklepów, jak ich klienci, proszeni są o przestrzeganie wytycznych dotyczących przestrzegania zasad higieny o których informuje Główny Inspektorat Sanitarny Czy zabraknie żywności w sklepach? Minister Rozwoju sama wybrała się na zakupy i przekonuje, że nie będzie braków w dostawach żywności do sklepu: Sprawdzam sama sytuację w sklepie. Jest nieco więcej klientów, ale towaru nie brakuje. Nie panikujmy. Sklepy będą działać, a producenci żywności mają zapasy i jak zapewniają - mogą zwiększyć produkcję - uspokaja Emilewicz. Jesteście spokojni czy robicie zapasy?   Stanowczo dementuję pojawiające się #fakenews .y Wszystkie sklepy działają i będą działać normalnie! Nie ma mowy o zamykaniu żadnych...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner