Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Joanna Przetakiewicz przeprasza za Wielkanoc z rodziną
Newsy

Przetakiewicz przeprasza za odwiedziny rodziny w święta: "To było z mojej strony mocno nieodpowiedzialne"

Internauci oburzyli się zachowaniem Joanny Przetakiewicz, która spędziła Wielkanoc w dużym rodzinnym gronie. Projektantka wydała oświadczenie i przeprasza fanów. Co napisała?

W sieci pojawiły się nagrania z rodzinnej Wielkanocy u Joanny Przetakiewicz. Projektantka wcześniej zachęcała do spędzenia świąt z rodziną online, żeby ze względu na koronawirusa nikogo nie narażać na niebezpieczeństwo. Tymczasem nagrania, które pojawiły się na Instagramie jej syna ujawniły, że pomimo wcześniejszych sugestii spędziła święta w dużym rodzinnym gronie.

Projektantka postanowiła wyjaśnić całą sytuację i przyznała się do błędu. 

Zobacz także: Gwiazdor "Googlebox. Przed telewizorem" żegna ukochaną babcię. To były trudne święta dla całej rodziny

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

Joanna Przetakiewicz przeprasza za święta z rodziną 

Zachowanie Joanny Przetakiewicz rozzłościło internautów. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy zarzucających projektantce hipokryzję, że w sieci promowała święta online,  sama nie stosując się do zasad bezpieczeństwa. 

Joanna Przetakiewicz postanowiła odnieść się do niefortunnej sytuacji i w oświadczeniu przesłanym do  portalu Pudelek.pl wyjaśniła, że nie spodziewała się wizyty rodziny, a samo spotkanie nie trwało długo: 

Jak jak każdy z Was od dawna nie widuję się z najbliższymi. Dla wszystkich z nas jest to bardzo przykre, ale oczywiście powinna wygrywać odpowiedzialność. Wczoraj rodzina postanowiła zrobić mi niespodziankę z okazji świąt i przyjechać. Spotkaliśmy się na chwilę.

Projektantka przyznała się również do błędu i przeprosiła osoby, które poczuły się urażone zaistniałą sytuacją: 

To było z mojej strony mocno nieodpowiedzialne. Przykro mi i rozumiem krytykę, biorąc pod uwagę powagę kwarantanny. Jeśli ktoś poczuł się dotknięty, wypada mi tylko przeprosić i prosić o zrozumienie.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Najważniejsze to potrafić wyciągnąć wnioski z błędów, które popełniamy, aby więcej ich nie powtórzyć. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wyznaje: "Dla mnie te święta będą bardzo trudne, bo nie ma Piotra"

Internauci skrytykowali Joannę Przetakiewicz za zachęcanie do spędzenia świąt z rodziną online, tymczasem sama spotkała się w dużym gronie. Projektantka wyjaśniła całą sytuację jednocześnie przyznając się do błędu i przepraszając za swoje zachowanie. 

Joanna Przetakiewicz w bomberce od Balenciagi

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha w sukience Monnari
Mat. promocyjne
Newsy
Małgorzata Socha zaprosiła gości na Wielkanoc. Teraz się tłumaczy
Małgorzata Socha wywołała zamieszenia, publikując zdjęcie wielkanocnego stołu. Zastawa wskazywała na to, że w jej domu pojawią się goście. Jak się tłumaczy?

Miniona Wielkanoc była trudna. Pierwszy raz wiele osób spędzało ten czas bez odwiedzin u rodziny, a świąteczne śniadanie można było zjeść, łącząc się z najbliższymi za pomocą kamerek w telefonach. Małgorzata Socha podobnie jak inne gwiazdy, apelowała, aby na czas epidemii pozostać w domu. W niedzielę wielkanocną na jej profilu pojawiło się zdjęcie świątecznego stołu. Internauci doliczyli się jednak więcej talerzy niż domowników i w sieci rozpętała się burza. Małgorzata Socha wyjaśniła tę sytuację.  Zobacz także:  Przetakiewicz przeprasza za odwiedziny rodziny w święta: "To było z mojej strony mocno nieodpowiedzialne" Małgorzata Socha tłumaczy się ze spędzania świąt w dużym gronie Zdjęcie wielkanocnego stołu u Małgorzaty Sochy wywołało sporo kontrowersji. Internauci doliczyli się zbyt wielu talerzyków niż potrzebowałaby tego pięcioosobowa rodzina. Pod postem pojawiły się krytyczne komentarze. Niektórzy zarzucili aktorce, że nie spędza tego czasu w swoim rodzinnym domu. Małgorzata Socha w rozmowie z Faktem, postanowiła wyjaśnić sytuację:  Na co dzień pracuje u nas niania Dominika. Nie mogła wrócić na święta do swoich rodziców, dlatego przyszła ze swoim mężem do nas, bo i tak po pracy wraca do niego do domu, więc koło się zamyka. Od początku tego wszystkiego przebywamy tylko w swoim gronie. Znamy się wiele lat więc jesteśmy jak rodzina.  Podobne kontrowersje wywołała Wielkanoc u Joanny Przetakiewicz. Projektantka w wydanym oświadczeniu przyznała się do błędu, dodając, że nie spodziewała się odwiedzin rodziny, a one i tak nie trwały długo.  Zobacz także:  Gwiazdor "Googlebox. Przed telewizorem" żegna ukochaną babcię. To były trudne święta dla całej rodziny Zdjęcie wielkanocnego stołu Małgorzaty Sochy...

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za niebezpieczne przewożenie psa w samochodzie
Newsy
Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki! Przewoziła psa pod nogami kierowcy: "To co najmniej nieodpowiedzialne!"
Jak gwiazda tłumaczy się z przewożenia psa w nogach?

Niedzielne Instastory Joanny Przetakiewicz zmroziło internautów. Projektantka wraz z partnerem wybrała się na wybory prezydenckie. Towarzyszył im szczeniak o imieniu Mania. Joanna nagrała Instastory w drodze powrotnej z głosowania. Widać na nim jak szczeniak siedzi w nogach kierowcy przy pedałach hamulca i gazu. Internauci zarzucili jej nieodpowiedzialność i to, że niebezpieczne przewożenie psa mogłoby doprowadzić do tragedii. Joanna Przetakiewicz odpowiedziała na zarzuty pojawiające się pod jej zdjęciem oraz uspokoiła fanów.  Zobacz także:  Przetakiewicz przeprasza za odwiedziny rodziny w święta: "To było z mojej strony mocno nieodpowiedzialne" Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za niebezpieczne przewożenie psa w aucie Joanna Przetakiewicz naraziła się internautom, publikując nagranie z samochodu, na którym pokazała szczeniaka Manię siedzącą u stóp kierowcy w samochodzie. Wraz z Rinke Rooyensem wracali z wyborów.  Wracamy z Manią po głosowaniu - napisała Joanna zaznaczając, że wypełniła swój obywatelski obowiązek podczas I tury wyborów prezydenckich 2020 Internautom nie spodobał się film prezentowany przez projektantkę. W komentarzach zwrócili uwagę na niebezpieczne przewożenie psa w aucie:  Pani Joanno, warto wydać 5 złotych, wozić psa przypiętego. Jazda przy pedale gazu czy hamulcu jest co najmniej nieodpowiedzialna Joanna odpowiedziała na komentarz, zapewniając że szczeniak jeździ bezpiecznie i jest przypinany, a w nogach kierowcy siedział tylko przez chwilę:   Wszystko mamy i tak wozimy ♥️ to był moment.  Ogólnie bardzo mądra i słuszna uwaga. Dziękuję ♥️ Internautka nie dała jednak za wygraną, podkreślając, że o wypadkach również decydują sekundy. Wypadek to tez jest moment,...

Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz na imprezie Mokobelle
Newsy
TYLKO U NAS: Wiemy, jakie mają wspólne plany Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz!

Niedawno spotkaliśmy przyjaciółki w butiku La Mania. Czyżby Joanna Przetakiewicz pomagała Hannie Lis zmienić garderobę, przed rozpoczęciem nowej pracy? Niedawno dziennikarka spotkała się w Moskwie z Mirą Dumą, założycielką portalu Buro 24/7 , który ma swoje edycje w 11 krajach. Czy kolejna powstanie w Polsce, a jej szefową zostanie Hanna? Wiele na to wskazuje, choć ona sama tego nie potwierdza. Na razie są to wstępne rozmowy o ewentualnej współpracy - mówi Lis magazynowi "Flesz".  Co będą zatem robić wspólnie Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz ? Okazuje się, że Joanna nie tylko doradza Hannie w sprawach wizerunkowych. Panie łączy przyjaźń od 12 lat! Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przyjaciółki niedługo jadą razem na wakacje na południe Włoch. Hanna Lis i Joanny Przetakiewicz podobno zaplanowały wspaniałą podróż w większym gronie. Ale nie będzie to babski wyjazd, bo dziennikarka zabiera ze sobą córki, a projektantka synów. Obie panie z całą pewnością zasłużyły na kilkutygodniowy urlop z dala od pracy i codziennych trosk.   Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis przyjaźnią się od lat Joanna Przetakiewicz była ostatnio na wakacjach, ale już planuje kolejny wyjazd.  

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner