Maciej Myszkowski

Maciej Myszkowski to nie tylko mąż jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek, lecz także architekt wykształcony w USA, model i ojciec trójki dzieci. Od 2017 roku, kiedy to małżeństwo ogłosiło separację, Myszkowski coraz częściej pojawia się na wybiegach i w programach telewizyjnych. Można było go oglądać m.in. w "Agent Gwiazdy 3".

Imię: Maciej

Nazwisko: Myszkowski

Pseudonim: brak

Wzrost: 186 cm

Data urodzenia: 28.10.1973 r.

Znak zodiaku: Skorpion

Zawód: architekt, model

Osoby - związki:
 • żona Justyna Steczkowska (od 2000 r.)


 • Rodzice: brak informacji

  Dzieci: Leon (ur. 2000), Stanisław (ur. 2005) i Helena (ur. 2013)

  Rodzeństwo: brak informacji

  BIO: Maciej Myszkowski to model i architekt urodzony 28 października 1973 roku w Warszawie. Karierę w modelingu zaczynał w latach 90., od sesji zdjęciowych dla kolorowych magazynów, a także występów w teledyskach i reklamach. Jego wygląd przykuwał uwagę mediów i licznych kobiecych fanek - Myszkowski w tym czasie nosił długie, ciemne, kręcone włosy, które wraz z wyrazistą twarzą sprawiały, że miał typowo męską urodę. Uznano go za jednego z najprzystojniejszych Polaków pojawiających się na okładkach czasopism - znalazł się w towarzystwie takich osób jak Olivier Janiak czy Waldemar Goszcz. W 1993 roku w konkursie na "Twarz Roku" czasopisma "Twój Styl" Myszkowski zajął pierwsze miejsce.Po studiach architektonicznych na Politechnice Warszawskiej i University of Detroit podjął decyzję o zakończeniu kariery w modelingu i skupieniu się na rozwoju w kierunku architektury. W Polsce zaczynał od współpracy z biurami architektonicznymi, w których był odpowiedzialny za autorskie projekty, m.in. biurowce, kluby fitness, restauracje i domy. Kiedy poczuł się pewniej w branży, założył dwie firmy - SAMI Architekci i MC2.W świecie mediów rozgłos przyniósł Maciejowi Myszkowskiemu ślub z jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek Justyną Steczkowską. Para poznała się w 1999 roku na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, a małżeństwem zostali latem następnego roku. W 2000 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn Leon. Kolejnego, Stanisława, Justyna Steczkowska urodziła w 2005 roku, a na upragnioną córkę para czekała do 2013 roku, kiedy to na świat przyszła Helena.Wyjątkowo trudnym czasem dla Myszkowskiego był rok 2011 roku, kiedy to zdiagnozowano u niego raka prostaty. Architekt po dwóch operacjach i trzech chemiach, pod czułą opieką żony, która w tym czasie zawiesiła swoją karierę muzyczną, wrócił do zdrowia. Po tych bolesnych doświadczeniach w 2017 roku Myszkowski wziął udział w kampanii społecznej "Daję głowę", która miała promować działania profilaktyczne wśród mężczyzn.2017 był dla Macieja Myszkowskiego rokiem problemów w małżeństwie, w wyniku których para zdecydowała się na separację. W tym czasie architekt wystąpił w programie rozrywkowym "Agent Gwiazdy 3", jednak nie zaszedł daleko, bo odpadł w drugim odcinku. Małżeństwo Macieja Myszkowskiego i Justyny Steczkowskiej przetrwało separację - para nadal pojawia się wspólnie przy okazji różnych eventów telewizyjnych.

  Znany z: wybiegów, reklam, okładek czasopism i teledysków, a także udziału w programach rozrywkowych takich jak "Agent Gwizdy 3". Popularność w mediach zawdzięcza małżeństwu z jedną z najbardziej uznanych polskich piosenkarek Justyną Steczkowską. Jest również architektem oraz właścicielem biur architektonicznych SAMI Architekci i MC2.

  Funkcja w filmie: brak

  Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - Twarz Roku czasopisma "Twój Styl" (1993)

  LINK Instagram: @maciej\_myszkovsky

  LINK Facebook: facebook.com/maciej.myszkowski.3
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index