Maciej Myszkowski, Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski Maciej Myszkowski na Warsaw Fashion Street Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski
Maciej Myszkowski, Justyna Steczkowska
1/6
Maciej Myszkowski, Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski jednak się nie rozwiodą? Informacja o kryzysie pary, która w show-biznesie uchodziła za idealną, wzbudziła ogromne emocje. W kwietniu 2017 roku Justyna Steczkowska ogłosiła separację z mężem. Gwiazda wydawała wówczas specjalne oświadczenie w tej sprawie. Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski byli razem przez 17 lat. Ich wspólne życie wydawało się być sielanką. 

 

Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki) - pisała Justyna Steczkowska.

 

Zobacz też: Maciek Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej po raz pierwszy mówi o tym, jak pokonał chorobę. Wróci do modelingu?

 

Podczas kiedy pisało się, że rozwód pary wisi na włosku, a Justyna Steczkowska i jej mąż Maciej Myszkowski zaczęli już dzielić majątek, okazuje się, że być może nie wszystko jeszcze stracone! Najnowsza wypowiedź Myszkowskiego może o tym świadczyć. Jego słowa przeczytasz na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Justyna Steczkowska rozstaje się po 17 latach z Maciejem Myszkowskim! Znamy powody ich decyzji

2/6
Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski
East News

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski uchodzili za jedną z najpiękniejszy i najlepiej dobranych par w show-biznesie. Mają troje dzieci: 17-letniego Leona, 12-letniego Stasia i 4-letnia Helenę. Informacja o tym, że ta wspaniała rodzina właśnie przechodzi kryzys, zszokowała fanów Justyny Steczkowskiej. Czy faktycznie dojdzie do rozwodu pary? Niekoniecznie. Maciej Myszkowski nie zamierza szybko dać za wygraną. Jego najnowsza wypowiedź jest bardzo budująca.

3/6
Maciej Myszkowski na Warsaw Fashion Street
ONS

Jestem mężem mojej żony, mamy jakiś kryzys, pracujemy nad nim! - powiedział Maciej Myszkowski w wywiadzie dla "Super Expressu".

 

Trzymamy kciuki, aby się udało! Myszkowski odniósł się również do plotek, jakoby w jego życiu już pojawił się ktoś nowy. Co powiedział? Sprawdź na kolejnej stronie fotogalerii!

4/6
Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski
East News

W ogóle to jest sprawa nieaktualna. Jakieś moje znajomości, moi przyjaciele, koledzy czy koleżanki, z którymi się spotykam, to nie są randki - powiedział Maciej Myszkowski w rozmowie z tabloidem.

Zatem wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego jest do uratowania! 

5/6
Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski
East News

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są w separacji, jednak nadal pracują nad swoją relacją. 

6/6
Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski
East News

Miejmy nadzieję, że tak piękna para pozostanie razem!