Maciej Myszkowski, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Helena Myszkowska, Stanisław Myszkowski
1/7
Maciej Myszkowski, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Helena Myszkowska, Stanisław Myszkowski

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są w separacji. W czwartek na internetowym profilu artystki pojawiło się specjalne oświadczenie w tej sprawie. Małżonkowie postanowili tymczasowo rozstać się, by zadecydować o dalszych losach swojego związku. Informacja o separacji Steczkowskiej i Myszkowskiego jest sporym zaskoczeniem. Para uchodziła za jedną z najszczęśliwszych w polskim show-biznesie. Piosenkarka i jej mąż doczekali się trojga dzieci: Leona, Stanisława i Heleny. Kim są dzieci Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego? Co o nich wiemy? 

 

Zobacz też: Justyna Steczkowska ogłosiła separację z Maciejem Myszkowskim!

 

Dowiedz się z kolejnych stron fotogalerii!

 

Polecamy: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

2/7
Stanisław Myszkowski, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski

Najstarszym dzieckiem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego jest 17-letni styl Leon. Nastolatek ma wielką pasję, którą jest gotowanie. Leon nie tylko prowadzi blog kulinarny, ale ma już na swoim koncie publikację książkową. Książka Leona Myszkowskiego "Kuchnia Leona. Gotowanie i inne zajawki" to książka kucharska, dedykowana nastolatkom. Leon uchodzi za przystojniaka. ;) Wróżymy mu wielką karierę w show-biznesie.

3/7
Stanisław Myszkowski, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski

Drugim i środkowym dzieckiem Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego jest 12-letni syn Stanisław. Niewiele o nim wiemy, oprócz tego, że chłopiec jest utalentowany muzycznie. Pilnie kształci się w szkole muzycznej i podobno jest świetnie zapowiadającym się pianistą.

4/7
Helena Myszkowska, Justyna Steczkowska

Najmłodszym dzieckiem artystki i jej męża jest córeczka Helena. Dziewczynka ma 4-latka i podobno uwielbia tańczyć. :) Jest też małą fashionistką, zobaczcie jak słodko wygląda. :)

5/7
Leon Myszkowski, Justyna Steczkowska
6/7
Leon Myszkowski
7/7
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski
East News